Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2

Mūsu vēsture

Iepazīstieties ar mūsu jauno vēsturi

Uzņēmums Bonava ir izaudzis no NCC, turklāt tam ir plaša pieredze māju un dzīvesvietu radīšanā. Savu pirmo māju uzbūvējām 20. gadsimta 30-tajos gados, un, iespējams, pat agrāk. Šo gadu laikā esam kļuvuši par pieredzējušiem mājokļu projektu attīstības speciālistiem, gan realizējot savus projektus, gan iegādājoties citus mājokļus.

Vairāk kā 60 gadu pieredze mājokļu būvniecībā

Vienu no ievērojamākajiem soļiem mājokļu būvniecības jomā spērām, kad NCC pievienojās plaši pieredzējušais mājokļu projektu attīstītājs Siab. Tomēr visnozīmīgākais pagrieziena punkts bija 2016. gada pavasarī, kad NCC Housing kļuva par atsevišķu uzņēmumu un zīmolu. Tagad Bonava ir gatavs radīt mājas un dzīvesvietas.

20. gs. 30. gadi

Svenska väg AB, Diös Byggnads AB, Bygg-Oleba un Byggnadsaktiebolaget Olle Engkvist, kas tika iegādāti vēlāk, uzbūvēja pirmās mājas.

50. gadi

Urbanizācija uzņem apgriezienus, un nozarei ir nepieciešami papildspēki. Cilvēki no Somijas, Dienvidslāvijas un Itālijas imigrē uz Zviedriju, un viņiem ir nepieciešama vieta, kur dzīvot. Būvniecības bums, šķiet, tik drīz nebeigsies.

60. gadi

Siab arvien vairāk sāk domāt plašākā mērogā. 1963. gadā iegādājāmies datoru, kas deva iespēju strādāt sistemātiski ar moduļiem un jaunām tehnikām. Rūpnieciski ražotas vienības kļuva par daļu no ražošanas.

60. gadu vidus

Uz ziemeļiem no Stokholmas Siab sāk attīstīt Viksjo apkaimi – vienu no tā laika lielākajiem dzīvojamo ēku rajoniem Eiropā. Tā ir dzīvojamā zona, kurā vēl pat mūsdienās ietilpst villas, privātmājas, daudzdzīvokļu mājas, veikali un skolas.

70. gadu vidus

Apvienojot 50. gadu industriālo domāšanu ar patērētāju pieprasījumu, uzplaukst nelielu māju būvniecība.

1979.-1990. gads

Siab iegādājas Diös Byggnads AB, Bygg-Oleba un Byggnadsaktiebolaget Olle Engkvist.

90. gadu vidus

Darbības paplašināšana Vācijā sadarbībā ar Siab Immobilien. Uzņēmums drīz vien kļūst par tirgus līderi Berlīnē un Brandenburgā.

1997. gads

Siab kļūst par daļu no NCC.

90. gadu beigas

Dzīvojamo ēku celtniecības departaments attīstās Ziemeļvalstīs, veicot iegādes Somijā un Dānijā.

2000. gads

Veicot ieguldījumu Vācijā, iegūstam iespēju attīstīt biznesu 13 jaunos reģionos.

2009. gads

NCC Housing kļūst par neatkarīgu NCC atzaru.

2016.gads

Ņemot vērā mūsu apjomīgo pieredzi dzīvojamo ēku būvniecībā, bija tikai pašsaprotami kļūt par atsevišķu uzņēmumu. Bonava atdalās no NCC ar mērķi radīt mājas un dzīvesvietas.

Atvērto durvju diena mūsu pirmajā projektā Viksjō 1967. gadā

Vallingby Zviedrijā, 1958. gads

Mājas celtniecības procesā