Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Atrašanās vieta

Jaunie projekti Rīgā

Apskatīt mājas
Apraksts

Jaunie projekti Rīgā

Jaunie projekti Rīgā, ko realizē Bonava, kļūs par lieliskām jaunajām mājām tiem dzīvokļu pircējiem, kuri novērtē pilsētas dinamismu, komfortu, zaļo domāšanu un labiekārtotu apkārtējo vidi ar labi attīstītu infrastruktūru. Jaunais projekts – tā ir izcila iespēja atrast jaunu mājvietu, par kuru vienmēr sapņojāt un kurā kopā ar ģimeni, draugiem un kaimiņiem veidot patīkamas atmiņas

Jauni dzīvokļu projekti Rīgā ir viens no pieprasītākajiem īpašumu veidiem nekustamā īpašuma tirgū, jo Rīga ir īpaša pilsēta. Tas uz katra soļa jūtams gan arhitektūrā un pilsētas plānojumā, gan mākslā. Rīga ir tā vieta, kur var apvienot pilsētas sniegtās priekšrocības ar dabas zaļo domāšanu. Tā ir pilsēta, kur var baudīt teātra izrādes, operu, neskaitāmus restorānus vai doties pārgājienā pa mežiem, lasīt sēnes vai sauļoties pludmalē. Tas viss ir pieejams tepat, tikai dažu minūšu braucienā no pilsētas asfalta sirds. Tieši tāpēc mēs radām Jums mājas un dzīvesvietas nedaudz ārpus pilsētas centra. Starp Rīgas dinamisko un piesātināto ritmu un katra cilvēka individuālo māju sajūtu. Tāda ir mūsu Rīga. Tādas ir mūsu mājas.

Jaunie projekti Rīgā – izcils ieguldījums Jūsu nākotnē

Jaunie dzīvokļu projekti ir iespēja ne tikai iegūt visas priekšrocības, kas ir saistītas ar dzīvošanu mūsdienīga dizaina ēkās ar pavisam jaunām komunikācijām un apdari, kā arī ērtu autostāvvietu un citiem ieguvumiem, bet arī veikt nozīmīgu ieguldījumu nākotnē. Jaunais projekts ir investīcija, kuras vērtība nākotnē tikai pieaugs. Pat ja, iegādājoties dzīvokli, Jūs uzreiz to negrasāties apdzīvot, pārdot vai izīrēt, var rasties daudz faktoru, kas var mainīt Jūsu dzīves plānus, piemēram, pārcelšanās uz citu apkaimi vai pilsētu, pieaugums ģimenē vai vēlme palielināt dzīvojamo platību. Līdz ar to, dzīvokļi jaunajos projektos var kļūt par izcilu nākotnes investīciju.

Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija piedāvā veikt šo nozīmīgo investīciju un atrast savas jaunās mājas kādā no Rīgas apkaimēm – Centrā, Ziepniekkalnā, Imantā, Krasta rajonā, Dreiliņos un citās Rīgas vietās. Izvēloties savu jauno dzīvesvietu, Jūs kļūsiet par daļu no Rīgas pilsētas, kuru raksturo īpaša arhitektūra un apskates objekti, kā arī daudzveidīgas kultūras un atpūtas iespējas ikviena gaumei un interesēm. Bonava Latvija ir ilggadēja pieredze nekustamo īpašumu attīstībā un realizācijā, tāpēc mēs spējam piedāvāt nepieciešamās dzīvesvietas atbilstoši katra mūsu klienta vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai meklējat mājokli pašā Rīgas sirdī, kādā no Rīgas attīstītākajām apkaimēm vai ārpus galvaspilsētas dunas, Bonava jauno dzīvokļu projekti palīdzēs Jums atrast to, ko meklējat.

Bonava jaunie projekti 2020. un 2021. gadā

Uzņēmums Bonava Latvija līdz šim ir nodevis ekspluatācijā 16 jaunos projektus. 2021. gadā esam realizējuši vairākus svarīgus projektus un lepojamies ar katru no tiem. Šī gada jaunie dzīvokļu projekti Rīgā:

  • Pagalms 2.0 – jaunais projekts, kas ticis nodots ekspluatācijā 2021. gada jūlijā, atrodas Teikā un sastāv no trim daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām ar divu līdz četru istabu dzīvokļiem, platībā no 36 līdz 72 kvadrātmetriem.
  • Vertikāles – jaunais projekts Imantā, kas ir jauns, moderns daudzdzīvokļu dzīvojamais nams. Tā ir lieliska iespēja tiem mājokļa meklētājiem, kurus interesē jaunie projekti Pārdaugavā.
  • Krasta kvartāls – vērienīgs sešu namu dzīvojamais jaunais projekts Rīgā, Krasta ielas apkaimē. Dzīvokļiem jaunajā projektā ir ērts plānojums, individuālas noliktavas telpas mājas pagrabstāvā, kā arī plašas autostāvvietas, velo novietnes un citas ērtības.

Savukārt jaunie projekti 2020. gadā ir:

  • Fjordi – jaunais projekts, kas atrodas Rīgas centrā un pircējiem piedāvā ilgtspējīgas mājvietas. Dzīvokļi šajā jaunajā projektā ietver ventilācijas sistēmu ar rekuperāciju, kas ļauj to īpašniekiem izbaudīt svaiga gaisa priekšrocības, vienlaikus samazinot siltumenerģijas patēriņu.
  • Dreilinga mājas – jaunais projekts (dzīvojamo māju ciemats), kas atrodas Stopiņu novadā pie Rīgas robežas, ir iecienīta izvēle ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem, kuri lūkojas pēc labiekārtotas apkārtējās vides ārpus Rīgas robežām.

Nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija piedāvā galvaspilsētas iedzīvotājiem jaunus, kvalitatīvus un finansiāli pieejamus mājokļus ar ērtiem dzīvokļu plānojumiem, labiekārtotām apkārtējām vidēm, attīstītu infrastruktūru un ērtām atpūtas zonām māju iedzīvotājiem. Tāpēc, ja Jūs interesē jaunie projekti Rīgā, aicinām apskatīt Bonava realizētos projektus vai sazināties ar uzņēmuma nekustamā īpašuma speciālistiem, kuri ieteiks piemērotāko risinājumu jaunā mājokļa iegādē. Jaunie dzīvokļi Rīgā jau gaida Jūs uz apskati – piesakieties individuālajām konsultācijām!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Vai jaunie projekti Rīgā ir laba investīcija?

Jā, jaunie projekti Rīgā ir izcila investīcija nākotnē, jo to vērtība ilgtermiņā tikai pieaugs, tāpēc ir vērts apsvērt dzīvokļa iegādi jaunajā projektā, jo tam ir virkne vērtīgu priekšrocību.

2. Kāds jaunais projekts ir vislabākais dzīvošanai?

Ja tiek meklēts dzīvoklis jaunajā projektā, tad ieteicams izvēlēties tikai uzticamus un pieredzējušus nekustamo īpašumu attīstītājus. Izvēloties dzīvokli jaunajā projektā, jāpievērš uzmanība gan rajonam, kādā atrodas jaunais projekts, gan arī apkārtējai infrastruktūrai un citiem svarīgiem faktoriem. Nekustamā īpašuma attīstītāja Bonava piedāvājumā ir jaunie dzīvokļu projekti Rīgā, kas atbilst ērta, finansiāli pieejama un ilgtspējīga mājokļa iegādes prasībām.

3. Vai Rīgā ir atrodami lēti jaunie projekti?

Bonava Latvija piedāvā finansiāli pieejamus dzīvokļus jaunajos projektos Rīgā un tās apkaimē. Jauni dzīvokļi ir pieejami gan Rīgas centrā, gan Rīgas attīstītākajos mikrorajonos kā Imanta un Krasta rajons, kā arī ārpus Rīgas robežām, piemēram, Stopiņu novadā.