Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2

Dzīvokļi Rīgā

Rīga

Par Rīgu

Rīga ir īpaša pilsēta. Tas uz katra soļa jūtams gan  arhitektūrā un pilsētas plānojumā, gan mākslā. Šī ir tā vieta, kur var apvienot pilsētas sniegtās priekšrocības ar dabas zaļo domāšanu. Tā ir pilsēta, kur var baudīt teātra izrādes, operu, neskaitāmus restorānus vai doties pārgājienā pa mežiem, lasīt sēnes vai sauļoties pludmalē. Tas viss ir pieejams tepat, tikai dažu minūšu braucienā no pilsētas asfalta sirds.

Tieši tāpēc mēs radām Jums mājas un dzīvesvietas nedaudz ārpus pilsētas centra. Starp Rīgas dinamisko un piesātināto ritmu un katra cilvēka individuālo māju sajūtu. 

Tāda ir mūsu Rīga. Tādas ir mūsu mājas.

Bonava jaunie projekti Rīgā

Rīgas apkaimes

Rīgas apkaimes

Īpašuma veids Dzīvokļi Rīgā