Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Bonava Jaunie projekti Rīgā jauni dzīvokļi pirkt dzīvokli Teikā Centrā Mežciemā Dreiliņš Ziepniekkalnā Krasta kvartālā Ķengaragā Šampēterī
Atrašanās vieta

Jaunie projekti Rīgā

Bonava jaunie projekti Rīgā

Jaunie projekti Rīgā – izcils ieguldījums Jūsu nākotnē

Jaunie dzīvokļu projekti ir iespēja ne tikai iegūt visas priekšrocības, kas ir saistītas ar dzīvošanu mūsdienīga dizaina ēkās ar pavisam jaunām komunikācijām un apdari, kā arī ērtu autostāvvietu un citiem ieguvumiem, bet arī veikt nozīmīgu ieguldījumu nākotnē. Jaunais projekts ir investīcija, kuras vērtība nākotnē tikai pieaugs. Pat ja, iegādājoties dzīvokli, Jūs uzreiz to negrasāties apdzīvot, pārdot vai izīrēt, var rasties daudz faktoru, kas var mainīt Jūsu dzīves plānus, piemēram, pārcelšanās uz citu apkaimi vai pilsētu, pieaugums ģimenē vai vēlme palielināt dzīvojamo platību. Līdz ar to, dzīvokļi jaunajos projektos var kļūt par izcilu nākotnes investīciju.

Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs "Bonava Latvija" piedāvā veikt šo nozīmīgo investīciju un atrast savas jaunās mājas kādā no Rīgas apkaimēm – centrā, Teikā, Ziepniekkalnā, Imantā, Krasta rajonā, Ķengaragā, Dreiliņos un citās Rīgas vietās. Izvēloties savu jauno dzīvesvietu, Jūs kļūsiet par daļu no Rīgas pilsētas, kuru raksturo īpaša arhitektūra un apskates objekti, kā arī daudzveidīgas kultūras un atpūtas iespējas ikviena gaumei un interesēm. “Bonava Latvija” ir ilggadēja pieredze nekustamo īpašumu attīstībā un realizācijā, tāpēc mēs spējam piedāvāt nepieciešamās dzīvesvietas jaunajos projektos atbilstoši katra mūsu klienta vēlmēm. Neatkarīgi no tā, vai meklējat mājokli pašā Rīgas sirdī, kādā no Rīgas attīstītākajām apkaimēm vai ārpus galvaspilsētas dunas, Bonava jauno dzīvokļu projekti palīdzēs Jums atrast to, ko meklējat.

"Bonava Latvija" jaunie projekti 2023. gadā

Uzņēmums "Bonava Latvija" līdz šim ir radījis vairāk nekā 1600 mūsdienīgus dzīvokļus. Esam realizējuši jau vairāk nekā desmit daudzdzīvokļu māju projektus un lepojamies ar katru no tiem. Šī gada aktuālie jaunie dzīvokļu projekti Rīgā:

  • "Blūmendāles mājas" - jaunais projekts Ķengaragā, kura ietvaros taps četras piecstāvu ēkas ar 58 dzīvokļiem katrā no tām. Pirmās mājas būvniecību esam uzsākuši 2022. gada vasarā, savukārt visas četras ēkas plānojam pabeigt līdz 2026. gadam.
  • "Pīlādžu mājas" - Tumes ielā 25, Ziepniekkalnā paredzētas trīs mājas – divas no tām sešu stāvu un viena četru stāvu augstumā, kopumā padarot Daugavas kreiso krastu par 190 jauniem divu līdz četru istabu dzīvokļiem bagātāku. Visas trīs ēkas iecerēts pabeigt līdz 2025. gadam.
  • “Čiekuru mājas” - mežu ielokā Druvienas ielā 2, Mežciemā, top Bonava jaunais paaugstinātā komforta projekts. Tajā paredzēta viena māja ar diviem korpusiem – piecu un četru stāvu augstumā - , kurā kopā būs pieejami 45 moderni, ilgtspējīgi un skaisti dzīvokļi divu līdz četru istabu platībā. Projekta būvniecību plānots uzsākt 2023. gada pavasarī, savukārt atslēgas jaunie dzīvokļu īpašnieki varēs saņemt jau 2024. gada vasarā.
  • Pieprasītajā un jau iemīļotajā jaunajā projektā “Krasta kvartāls” turpinās ceturtās mājas būvniecība Krīdenera dambī 4 . Mājā būs  deviņi stāvi ar vienu kāpņutelpu, kurā kopā būs izvietoti 92 jauni divu līdz četru istabu dzīvokļi. Māju plānots pabeigt un nodot ekspluatācijā jau šovasar. Tāpat šogad tiks sākta sestās jaunā Bonava projekta “Krasta kvartāls” ēkas būvniecība Grēdu ielā 15.
  • “Ropažu 16” – jaunajā projektā Teikā turpinās otrās mājas būvniecība. Jaunie dzīvokļi iedzīvotājiem tiks nodoti jau 2023. gada vasarā.

Nekustamo īpašumu attīstītājs "Bonava Latvija" piedāvā galvaspilsētas iedzīvotājiem jaunus, kvalitatīvus un finansiāli pieejamus mājokļus ar ērtiem dzīvokļu plānojumiem, labiekārtotām apkārtējām vidēm, attīstītu infrastruktūru un ērtām atpūtas zonām māju iedzīvotājiem.

Tāpēc, ja Jūs interesē jaunie projekti Rīgā, aicinām apskatīt "Bonava" realizētos projektus vai sazināties ar uzņēmuma nekustamā īpašuma speciālistiem, kuri ieteiks piemērotāko risinājumu jauna dzīvokļa iegādē. Jaunie dzīvokļi Rīgā jau gaida Jūs uz apskati – piesakieties individuālajām konsultācijām!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Vai jaunie projekti Rīgā ir laba investīcija?

Jā, jaunie projekti Rīgā ir izcila investīcija nākotnē, jo to vērtība ilgtermiņā tikai pieaugs, tāpēc ir vērts apsvērt dzīvokļa iegādi jaunajā projektā, jo tam ir virkne vērtīgu priekšrocību.

2. Kāds jaunais projekts ir vislabākais dzīvošanai?

Ja tiek meklēts dzīvoklis jaunajā projektā, tad ieteicams izvēlēties tikai uzticamus un pieredzējušus nekustamo īpašumu attīstītājus. Izvēloties dzīvokli jaunajā projektā, jāpievērš uzmanība gan rajonam, kādā atrodas jaunais projekts, gan arī apkārtējai infrastruktūrai un citiem svarīgiem faktoriem. Nekustamā īpašuma attīstītāja "Bonava" piedāvājumā ir jaunie dzīvokļu projekti Rīgā, kas atbilst ērta, finansiāli pieejama un ilgtspējīga mājokļa iegādes prasībām.

3. Vai Rīgā ir atrodami lēti jaunie projekti?

"Bonava Latvija" piedāvā finansiāli pieejamus dzīvokļus jaunajos projektos Rīgā un tās apkaimē. Jauni dzīvokļi ir pieejami gan Rīgas centrā, gan Rīgas attīstītākajos mikrorajonos kā Imanta un Krasta rajons, kā arī ārpus Rīgas robežām, piemēram, Stopiņu novadā.