Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2

Mežciems

mezciems_area_web_2.jpg

Projekts Biķernieku ielā 160, Mežciemā

Abi tavi - pilsēta un mežs

Mežciems ir viena no zaļākajiem Rīgas apkaimēm, jo vairāk nekā pusi Mežciema veido dabas un apstādījumu teritorijas. Apkaimi no trim pusēm ieskauj mežs, nodrošinot ikvienam Mežciema iedzīvotājam gan svaigu gaisu, gan iespēju doties pastaigās Juglas vai Biķernieku mežos. Ziemā sniegotie meži ir pievilcīga vieta distanču slēpošanas cienītājiem. Savukārt vasarā vietējie iedzīvotāji var atveldzēties labiekārtotajā Juglas ezera peldvietā, kas atrodas tikai 5 minūšu brauciena attālumā.

Par dzīvesvietu

Lai gan projekts Biķernieku ielā 160 atrodas tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, zaļā un rāmā Mežciema vide rada patiesu miera sajūtu. Jaunajā mājvietā ir viss nepieciešamais, lai ģimene te varētu justies ērti un ar prieku pievērsties dažādām aktīvās atpūtas iespējām - svaigs gaiss, plaši pagalmi ar piknika un atpūtas vietām, pārdomāti veidoti bērnu spēļu laukumi, kā arī blakus esošais Juglas mežs ar pastaigu takām un Juglas ezers ar ierīkotu peldvietu. Vairāku gadu laikā projektā tika uzceltas 18 četru un piecu stāvu mājas ar 356 plašiem un pārdomāti plānotiem divu, trīs un četru istabu dzīvokļiem. Katrā mājā ir tikai 16 līdz 25 dzīvokļi un lifts, ko īpaši novērtē jaunās ģimenes ar bērniem.

Pieteikties jaunumiem

Reģistrējaties, lai saņemtu papildu informāciju par Jūs interesējošām teritorijām, apkaimēm un mūsu radītajiem mājokļiem.

Reģistrējieties, lai saņemtu noderīgu informāciju par teritorijām, apkaimēm un mūsu radītajiem mājokļiem. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no šādas informācijas saņemšanas, nosūtot e-pasta vēstuli uz šo adresi: pardosana@bonava.lv. Papildu informācija par to, kā mēs aizsargājam un apstrādājam Jūsu datus, pieejama te [saite uz privātuma politiku].

Dzīvesvietas fakti

4
pārtikas lielveikali
20
min pastaiga līdz ezeram
5
min līdz mežam
25
min ar auto līdz centram
1
interesants muzejs kaimiņos

Par apkaimi

Mežciems