Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Pārdošanā

Pīlādžu mājas

Mūsdienīga iespēju daudzveidība vēsturisku muižu ielokā

Cena:
92 000 -
158 000 EUR
Platība:
42,6 - 69,6 m²
Istabas:
2 - 3
Apskatīt mājas

Īpašais piedāvājums

Maini vecu pret jaunu

Ieskaties "Bonava" un "Swedbank" kopīgi izstrādātajā piedāvājumā - "Maini vecu pret jaunu" esošā īpašuma maiņai pret energoefektīvu dzīvokli jaunajā projektā.

Apraksts

Mūsdienīga iespēju daudzveidība vēsturisku muižu ielokā

Ziepniekkalns ir Rīgas apkaime Daugavas kreisajā krastā. Tas lieliski piemērots mūsdienīgām ģimenēm, kas vēlas būt rokas stiepiena attālumā no pilsētas epicentra, ikdienā baudot mieru, klusumu, dabas tuvumu un arvien piesātinātāku kultūras dzīvi.

Par mājvietu

Bonava topošajā projektā Tumes ielā 25 paredzētas trīs mājas – divas no tām sešu stāvu un viena četru stāvu augstumā, kopumā padarot Daugavas kreiso krastu par 190 jauniem divu līdz četru istabu dzīvokļiem bagātāku. Pirmās mājas būvniecību plānojam uzsākt 2022. gada rudenī un pabeigt 2023. gada nogalē, savukārt visas trīs ēkas iecerēts pabeigt līdz 2025. gadam.

Dzīvokļu īpašnieki varēs novērtēt slēdzamas personīgās noliktavas priekšrocības, kā arī baudīt skaistus mirkļus uz personīgā balkona. Labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atradīsies ne vien patīkami plašas zaļās zonas un kastes urbānajai dārzkopībai, bet arī rotaļlaukumi mazākajiem māju iemītniekiem un dažādas izklaides un atpūtas iespējas pieaugušajiem. Arī projekta tuvākā apkaime gan lielus, gan mazus priecēs ar daudz zaļumiem un mierpilnām pastaigu takām.

Projektā būs īpaši padomāts par ilgtspēju un vides aizsardzību – katram dzīvoklim būs individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju un daļa autostāvvietu tiks aprīkotas ar elektroauto uzlādes stacijai nepieciešamo infrastruktūru. Tāpat ēkas papildinās arī saules paneļi, kas, ražojot zaļo enerģiju, palīdzēs samazināt iedzīvotāju elektroenerģijas izmaksas līdz pat 10%. Lai sargātu iedzīvotāju mieru, klusumu un privātumu, gar ielu frontēm tiks veidotas plašas stādījumu zonas.

Attēli
Par apkaimi
 • Izklaides iespējas

  Atpūtai un dažādībai var apmeklēt kinoteātri “Multikino” vai izmēģināt citas lielveikala “Riga Plaza” izklaides iespējas.

 • Kā nokļūt

  No pilsētas centra uz mājām Tumes ielā 25 Jūs nogādās trolejbusi nr. 4 un 19, kā arī autobuss nr. 60. Turklāt ar sabiedriskā transporta palīdzību mājās ērti varēsiet nokļūt arī no citām Rīgas apkaimēm, tostarp Bolderājas, Zolitūdes, Torņakalna un Ķengaraga. Netālu atrodas arī pasažieru vilciena stacija “Atgāzene”, bet 2017. gadā izstrādāts būvprojekts veloceliņa “Centrs – Ziepniekkalns” izbūvei, lai ikdienas satiksmi padarītu vēl ērtāku.

 • Atpūta un sports

  Tumes ielas tuvumā Jums būs iespēja baudīt aktīvu atpūtu ik dienas. Plašs trenažieru zāļu piedāvājums būs aktuāls tiem kas priekšroku dod sportam ieštelpās, savukārt aktīvas atpūtas brīvdabā cienītājus iepriecinās fakts, ka līdz Arkādijas un Uzvaras parkiem, kā arī Māras dīķim ar auto iespējams nokļūt vien nieka desmit minūtēs. Arī Ziepniekkalnā netrūkst zaļumu pastaigām vai skrējienam – Tumes ielas galā atrodas vēsturiskais Ēbelmuižas parks.

 • Skolas un bērnudārzi

  Iespēja izglītoties Ziepniekkalnā būs gan lieliem, gan maziem – apkaimē atrodamas vairākas skolas, tostarp Rīgas 47. vidusskola un Ziepniekkalna vidusskola ar latviešu mācību valodu, kā arī Rīgas 95. vidusskola un Rīgas Pārdaugavas pamatskola, kas nodrošina mācības krievu valodā. Apkaimē pieejamas arī pašvaldības un privātās pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī plašas interešu izglītības iespējas, tostarp sporta pulciņi. Netālu atrodas Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs.

 • Iepirkšanās

  Mājas tuvumā atrodas vairāki pārtikas veikali – “Mego”, “Aibe” un “Maxima X”, kā arī “Rimi” veikals. Vēl apkaimē pieejams Ziepniekkalna tirgus un visā pilsētā atzītas ēdināšanas vietas dažādām gaumēm. Lielākiem pirkumiem iesakām apmeklēt tuvākos tirdzniecības centrus “Riga Plaza” un “Spice”.

Pīlādžu mājas

Pārdošanā/Nodots ekspluatācijā
Plānošanā/Iepriekšpārdošana
Izpārdots