Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Dzīvokļi jaunajā projektā Ziepniekkalnā Bonava pārdod jaunus dzīvokļus Pīlādžu mājas Rīgā pirkt lēti dzīvokli jaunajā projektā
Atrašanās vieta

Ziepniekkalns

Apraksts

Seno muižu mantojums un mūsdienu arhitektūra vienuviet

Ziepniekkalns, kas ir Rīgas apkaime ar vislielāko iedzīvotāju skaitu, vēsturiski izveidojies no divām savstarpēji diezgan neatkarīgām daļām, kuras skaidrības labad tā arī tiek dēvētas par veco un par jauno Ziepniekkalnu. Šis rajons ir īpašs ar savu nedaudz apbružāto vidi, kurai košas krāsas un mūsdienīgus akcentus piešķir pēdējo gadu laikā uzceltās dzīvojamās mājas un to sakoptā apkārtne, radot vietu ar īpašu noskaņu un auru. Turklāt ērtu satiksmi ar pilsētas centru un citiem kaimiņu rajoniem nodrošina leģendārais 10. tramvajs, vairākas autobusu un trolejbusu līnijas.

Par apkaimi

Veco Ziepniekkalnu vislabāk raksturo agrāko Pierīgas muižiņu atstātais mantojums, kas saglabājies lepnajos vietvārdos un vecajos muižu parkos ar tajos atrodamajiem dižkokiem, nelielās privātmājas un laucinieciskie ielu nosaukumi. Jaunais Ziepniekkalns, kas ar padomju laiku mikrorajoniem tipisko blokmāju apbūvi un pilsētvides plānojumu galvenokārt koncentrējas ap Ozolciema ielu, Valdeķu ielu un Vienības gatvi, izveidojās pagājušā gadsimta 80-tajos gados. Par vecā Ziepniekkalna centru var uzskatīt Ēbeļmuižas parku, kura tuvumā pēdējos gados uzbūvēti un skaisti iekārtoti vairāki jauni dzīvokļu projekti. Pastaigājoties pa tuvējo apkaimi, ir diezgan viegli iztēloties, kā agrākos laikos te pļavās ganījās govis un zirgu pajūgos uz tirgu Rīgā ieradās jelgavnieki. Par lauciniecisko dzīvesveidu vēl tagad liecina apkaimes ielu nosaukumi – Mālu iela, Kāļu iela, Kartupeļu iela.

Ziepniekkalns

Pārdod dzīvokļus jaunajos projektos Ziepniekkalnā

Jaunie projekti Ziepniekkalnā, kuros pašlaik Bonava pārdod dzīvokļus, ir zaļais un energoefektīvais projekts “Pīlādžu mājas”. Šobrīd noris aktīva būvniecība, lai iedzīvotājiem varētu nodot jaunos dzīvokļus projekta 1. mājā līdz 2024. gada vasarai. “Pīlādžu mājas” ir energoefektīvs projekts, kas sastāvēs no divām sešstāvu un vienas četrstāvu ēkas ar zaļu un labiekārtotu teritoriju, pārdomātiem dzīvokļu plānojumiem, bezmaksas slēdzamu noliktavu katram dzīvoklim, kā arī balkonu, no kura baudīt skatus uz kokiem bagāto apkārtni. Zaļus un ilgtspējīgus risinājumus nodrošina saules paneļi uz jumta un elektroauto uzlādes iespēja.

Bonava piedāvājumā ir finansiāli izdevīgi dzīvokļi, kam ir funkcionāls plānojums, dabīgi apdares materiāli, kā arī lieliska infrastruktūra iedzīvotāju ērtībām. Tā kā pieprasījums pēc kvalitatīviem ekonomiskās klases dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas apkaimēs, tai skaitā Ziepniekkalnā, ir liels, ēku komplekss “Pīlādžu mājas” ir lieliska iespēja gadījumā, ja ir vēlme dzīvot ārpus Rīgas centra, taču ērti sasniedzamā vietā ar attīstītu infrastruktūru par pieejamu cenu. Tāpēc, ja meklējat attīstītāju, kas pārdod jaunus dzīvokļus, apskatiet Bonava mūsdienīgos un komfortablos jaunos projektus dažādās Rīgas apkaimēs.

Bonava Latvija piedāvājumā ir daudzveidīgs jaunu dzīvokļu piedāvājums Rīgā – sazinieties ar uzņēmuma nekustamā īpašuma speciālistiem, kuri ieteiks labākos risinājumus Jūsu jaunās mājvietas iegādē!