Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Plānošanā

Šampētera kvartāls

Istabas:
2 - 4

Jaunumi

Atstāj kontaktinformāciju un pirmais uzzini, kad uzsāksim pārdošanu projektā "Šampētera kvartāls"

Tie, kas būs atstājuši kontaktinformāciju pie mūsu projekta, pirmie vienmēr saņems aktuālos jaunumus un uzzinās, kad uzsāksim dzīvokļu pārdošanu projekta "Šampētera kvartāls" pirmajā mājā. Klusā un mierīgā Pārdaugavas daļā, kur tuvumā ir viss nepieciešamais ērtai ikdienas dzīvei, taps mūsdienīgs un zaļš jaunais projekts ar četrām augstākās energoefektivitātes klases mājām - 3 piecstāvu un 1 četrstāvu ēkā kopumā būs pieejami 158 dažādu plānojumu dzīvokļi ar 2 līdz 4 istabām. Piesakies jaunumiem un nepalaid garām svarīgāko!

Attēli

Par apkaimi

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas jaunā projektā tuvumā ir daudzveidīgas. Netālu atrodas Rīgas 27. pirmsskolas izglītības iestāde, privātie bērnudārzi “Mazā Rasiņa”, “Kates skola” un “Saules kaķis”. Tuvākās skolas ir Rīgas Starptautiskā skola, Ziemeļvalstu ģimnāzija un privātā skola “Patnis”.

 • Kā nokļūt

  Projekts atrodas starp Šampētera un Stendes ielām, klusākajā apkaimes daļā. No pilsētas centra šeit var ērti nokļūt ar vairākiem sabiedriskā transporta veidiem – netālu atrodas 22., 53., 56., 63. autobusa un 25. trolejbusa pieturas. Savukārt brauciens ar velosipēdu līdz Brīvības piemineklim aizņems aptuveni pusstundu.

 • Atpūta un sports

  Netālu pieejamas vairākas sporta un atpūtas iespējas. Vasarā varat ērti un ātri aizbraukt uz Jūrmalu. Pastaigu vietas atradīsiet Šampētera mežā, tāpat 15 minūtēs varat aiziet uz jauno Zasulauka manufaktūras parku. Netālu atrodas arī vairāki sporta klubi -  “MyFitness Bolero” tirdzniecības centrā “Spice”, “Atletika Fitness Zolitūde” Anniņmuižas ielā un “Rīdzene Functional Fitness” Valentīna ielā.

 • Iepirkšanās

  Ja vēlaties pirkt dzīvokli netālu no tirdzniecības centra, kas piedāvā plašas iepirkšanās iespējas, tad šis jaunais projekts Pārdaugavā būs īstā izvēle, jo 7 minūšu braucienā ar auto nokļūsiet “Spicē”. Tikpat ērti uz to varat aiziet arī kājām, tikai 20 minūtēs. Ikdienas pārtiku varēsiet iegādāties arī tuvumā esošajā veikalā “Maxima”, “top!” vai “Elvi”. Turpat, blakus mājai, atrodas arī aptieka.

 • Kur paēst

  Lai arī Šampētera apkaime nav bagāta ar ēstuvēm, apkārtnē ir vairākas vietas, kur dažādu virtuvju cienītāji varēs palutināt savas garšas kārpiņas. Mājas virtuves piekritēji novērtēs “Daily Lunch” pusdienu restorānu Jūrkalnes ielā, savukārt gardas picas varēs baudīt 5 minūšu brauciena attālumā esošajā Zolitūdes picērijā “Black Buffalo”. Dažādām gaumēm atbilstošas ēdināšanas iestādes atradīsiet arī netālu esošajā tirdzniecības centrā “Spice”.