Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Jaunie projekti Rīgā "Nīcgales mājas" Purvciemā Bonava pārdod jaunus dzīvokļus Rīgā kvalitatīvs jaunais projekts izdevīgi jauns projekts Purvciems Teika Jugla Mežciems Dreiliņi Centrs Mežaparks
Plānošanā

Nīcgales mājas

Skandināvu komforts Purvciema sirdī

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Istabas:
2 - 4

Apraksts

Skandināvu komforts Purvciema sirdī

Nīcgales ielā 17A topošais paaugstināta komforta projekts ar divām mūsdienīgām un elegantām ēkām būs piemērots tiem, kas iemīlējuši pilsētas dzīvīgo ritmu, taču vienlaikus vēlas izbaudīt komfortu, energoefektivitāti, kā arī būt tuvu centram un zaļām pastaigu vietām.

Abās vienota stila sešstāvu ēkās kopumā taps 74 divu līdz četru istabu mājokļi, ēkas pirmajos stāvos izvietojot ne tikai dzīvokļus, bet arī individuālās mantu noliktavas un privātās auto garāžas. Jaunā projekta būvniecību plānojam uzsākt 2024. gadā.

Jaunais “Bonava Latvija” projekts Purvciemā veidots, parūpējoties par to, lai iedzīvotāji varētu izmantot dažādas paaugstināta komforta mājokļu priekšrocības – ikvienam augstāko stāvu dzīvoklim būs pieejams balkons, savukārt pirmo stāvu iemītnieki siltos vakarus varēs baudīt personīgajā dārzā. Lai ikviena telpa būtu gaiša un omulīga, dzīvokļus papildinās regulējama zemgrīdas apkure un lielie logi.

Ikvienā mājoklī būs ierīkota moderna individuālā ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kas nodrošinās svaigu gaisu un patīkamu mikroklimatu telpās visu diennakti. Savukārt, lai ērti nokļūtu jebkurā ēkas stāvā, abu māju iedzīvotāji varēs lietot liftu. Uz māju jumtiem atradīsies saules paneļi, kas samazinās elektrības rēķinus.

Gan 2, gan 3 un 4 istabu plānojumi jaunajā projektā veidoti tā, lai ikviens klients varētu atrast savām vajadzībām atbilstošu dzīvokli. Atsevišķos 3 un visos 4 istabu mājokļos būs ierīkota arī garderobe.

Māju apkārtnē padomāts par visu, lai ikdienā ne par ko nebūtu jāuztraucas – slēgtajā teritorijā tiks nodrošināta video novērošana, iedzīvotājiem būs iespēja iegādāties autostāvvietu (parasto virszemes vai ar elektroauto uzlādi) vai privāto garāžu. Velo entuziasti savus transportlīdzekļus varēs atstāt izveidotajās atvērtā vai segtā tipa velosipēdu novietnēs.

Brīvajiem brīžiem būs ierīkoti gan sporta un rotaļu laukumi ar šķēršļu takām, gan arī lapenes ar piknika galdiem. Teritorijas labiekārtojums plānots saskanīgā tematikā, saglabājot esošos kokus, tostarp lapegles, kastaņu rindu un vairākus vietējas nozīmes dižkokus.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apskatāmajām vizualizācijām ir informatīvs raksturs, jo projekts vēl ir tapšanas stadijā.

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Blakus jaunajam projektam Purvciemā, Nīcgales ielā atrodas esošas sērijveida daudzdzīvokļu ēkas, kā arī Rīgas Itas Kozakēvičas poļu vidusskola. No pilsētas centra šeit var ērti nokļūt ar sabiedrisko transportu – tuvumā atrodas 11., 13., 16., 17., 18. un 23. trolejbusa, kā arī 48. un 49. autobusu pieturvietas. Tāpat plānots, ka līdz 2026. gada vidum taps jaunā metrobusa līnija, kas vedīs tieši gar blakus esošo tirdzniecības centru “Minska”. Savukārt brauciens ar auto no mājām līdz Brīvības piemin

 • Kur paēst

  Tuvējā māju apkārtnē atrodas dažādas ēdināšanas iestādes, tostarp “Captain Sushi”, “Vecais Pēteris”, “Kebab House”, “Ezītis miglā”, “Sushicrab” un “Lemonchello”. Savukārt pāris minūšu braucienā attālumā ir tirdzniecības centrs “Domina”, kura piedāvājumā sev ko piemērotu atradīs ikviens.

 • Atpūta un sports

  Aktīva dzīvesveida cienītājiem vietu sportam nebūs tālu jāmeklē – projektam pretī atrodas sporta klubs “Move Gym”, tāpat mazāk nekā 20 minūtēs varēsiet aiziet arī uz fitnesa klubu F1, sporta zāli “Lemon Gym” un “Owl Gym”. Atpūtu apvienot ar izkustēšanos būs iespējams boulinga sporta centrā “Mēness”.

 • Skolas un bērnudārzi

  Jaunā projekta apkārtnē pieejamas izglītības iestādes dažādiem vecumiem. Tuvumā atrodas Rīgas 243. PII, Rīgas 252. PII, Rīgas 233. PII un Rīgas 61. PII, kā arī dažādi privātie bērnudārzi. Tāpat īsa gājiena attālumā ir Rīgas 85. pamatskola, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas sākumskola, Rīgas Valsts Klasiskā ģimnāzija, Rīgas 64. vidusskola un Rīgas Itas Kozakēvičas poļu vidusskola.

 • Iepirkšanās

  Arī, lai iepirktos, no jaunajām mājām tālu nebūs jādodas. Blakus projektam atrodas iepirkšanās centrs “Minska”, pāris minūšu braucienā nokļūsiet gan uz lielveikalu “Rimi”, gan “Lidl”, savukārt pa ceļam uz centru varēsiet iebraukt tirdzniecības centrā “Domina” un vairumtirdzniecības veikalā “Promo”.