Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Atrašanās vieta

Purvciems

Skandināvu komforts Purvciema sirdī

Apraksts

Skandināvu komforts Purvciema sirdī

Viena no pazīstamākajām un joprojām pieprasītākajām Rīgas apkaimēm ir Purvciems. 19. gadsimta beigās tas savu nosaukumu ieguvis no Hausmaņa jeb Husmaņa purva, kas atradies esošā mikrorajona robežās, galvaspilsētas austrumu daļā. Purvciems robežojas ar vairākām aktīvām un iecienītām Rīgas apkaimēm, tostarp Teiku, Mežciemu un Dreiliņiem.

Izdevīgā atrašanās vieta ļauj šo pilsētas daļu ērti sasniegt gan no centra, gan citām Rīgas apkaimēm, turklāt viena no svarīgām Purvciema priekšrocībām ir attīstītā sabiedriskā transporta infrastruktūra, kas nodrošina ātru un vienkāršu nokļūšanu ne vien līdz pilsētas centram, bet arī ārpus Rīgas.

Pirms pāris gadiem Purvciemā radījām vairākus projektus (“Hausmaņa terases”, “Pūces iela 19”), kas jau atraduši savus laimīgos iemītniekus. Priecājamies paziņot, ka Purvciemā, Nīcgales ielā 17A, taps mūsu nākamais jaunais projekts.

Vairāk nekā 2 km garā Nīcgales iela šķērso divas apkaimes – gan Purvciemu, gan Dārzciemu - un tās sākums atrodas vienā no Purvciema zīmīgākajām vietām - pie tirdzniecības centra “Minska”.

Purvciems