Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Jaunie projekti Rīgā Krasta rajonā jauni dzīvokļi Bonava pirkt dzīvokli jaunā mājā  tuvu Centrs
Atrašanās vieta

Krasta rajons

Apraksts

Dzīvokļi jaunajā projektā Krasta rajonā – pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu!

Krasta rajons kā atsevišķa Maskavas forštates daļa sāka veidoties Salu tilta būvniecības laikā pagājušā gadsimta 70. gados, un šobrīd kļūst par vienu no dzīvīgākajām Rīgas apkaimēm. Par Krasta rajonu tiek dēvēta teritorija starp Dienvidu un Salu tiltiem, kuru no vienas puses iezīmē Daugava un Krasta iela, bet no otras puses – Maskavas iela. Līdz ar aktīvu tirdzniecības centru, kā arī biroju un dzīvojamo ēku būvniecību tiek attīstīta arī apkaimes infrastruktūra un tās atpūtas un izklaides iespējas, padarot Krasta rajonu par vilinošu mājvietu.

Par mājvietu

Krasta rajonā topošais jaunais projekts “Krasta kvartāls” ar energoefektīviem un kvalitatīviem divu līdz četru istabu dzīvokļiem būs piemērota mājvieta tiem, kuri novērtē attīstītu infrastruktūru, dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā.

Kvartālā starp Kojusalas, Maskavas, Grēdu ielām un Krīdenera dambi top moderni un skandināvu vērtībām atbilstoši jauni dzīvokļi ar apzaļumotu un labiekārtotu teritoriju vairāk nekā tūkstotim rīdzinieku.

Jaunā projekta būvniecība uzsākta 2018. gadā – tas tiek realizēts vairākās kārtās, ļaujot topošajiem iedzīvotājiem izvēlēties dzīvokļu platības, plānojuma, apdares līmeņa un cenas ziņā sev atbilstošāko mājokli. Pirmās četras projekta mājas ar jaunajiem dzīvokļiem jau nodotas ekspluatācijā un sagaidījušas savus jaunos iemītniekus.

Kopumā norobežotajā jaunā projekta teritorijā, kas ir aprīkota ar modernu videonovērošanas sistēmu, plānots uzbūvēt sešas deviņstāvu ēkas ar 500 jauniem dzīvokļiem, kā arī apzaļumotu un labiekārtotu plašu teritoriju ap mājām. No augšējo stāvu dzīvokļiem jebkurā gadalaikā pavērsies lielisks skats uz Daugavu un pilsētu. Izvēlies sev piemērotu mājokli jaunajā projektā “Krasta kvartāls” un izbaudi dzīvi jaunajā projektā!

Pārdod dzīvokļus jaunajos projektos Krasta rajonā

Bonava Latvija pārdod jaunus dzīvokļus Krasta rajonā – šobrīd ekspluatācijā ir nodotas trīs ēkas no sešām mūsdienīgā un ilgtspējīgā projektā “Krasta kvartāls”. “Krasta kvartāls” ir skandināvisks un energoefektīvs projekts ar zaļu un labiekārtotu teritoriju, pārdomātiem jauno dzīvokļu plānojumiem, bezmaksas slēdzamu noliktavu katram dzīvoklim, balkonu, no kura baudīt skaistos skatus. Zaļus un ilgtspējīgus risinājumus nodrošina saules paneļi uz jumta un elektroauto uzlādes iespēja.

Bonava piedāvājumā ir finansiāli izdevīgi dzīvokļi, kam ir funkcionāls plānojums, dabīgi apdares materiāli, kā arī lieliska infrastruktūra iedzīvotāju ērtībām. Tā kā pieprasījums pēc kvalitatīviem ekonomiskās klases dzīvokļiem jaunajos projektos Rīgas centra tuvumā ir liels, ēku komplekss “Krasta kvartāls” ir lieliska iespēja gadījumā, ja ir vēlme dzīvot netālu no Rīgas centra, taču par pieejamu cenu. Tāpēc, ja meklējat attīstītāju, kas pārdod jaunus dzīvokļus, apskatiet Bonava mūsdienīgos un komfortablos jaunos projektus dažādās Rīgas apkaimēs.

Bonava Latvija piedāvājumā ir daudzveidīgs jaunu dzīvokļu piedāvājums Rīgā – sazinieties ar uzņēmuma nekustamā īpašuma speciālistiem, kuri ieteiks labākos risinājumus Jūsu jaunās mājvietas iegādē!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kur iegādei pieejami izdevīgi dzīvokļi Krasta rajonā?

Ja meklējat attīstītāju, kas pārdod dzīvokli Rīgā, Krasta rajonā, apskatiet vadošā nekustamā īpašuma attīstītāja Bonava Latvija piedāvātos dzīvokļus projektos, piemēram, jaunajā projektā “Krasta kvartāls”, kas atrodas netālu no Daugavas. Tā ir iespēja dzīvot netālu no Rīgas centra, taču par pieejamu cenu.

Kāda veida dzīvokļus Krasta rajonā piedāvā Bonava?

Bonava ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā, kas pārdod dzīvokļus jaunajos projektos Krasta rajonā un citās Rīgas apkaimēs ar labi attīstītu infrastruktūru, skolu un bērnudārzu tuvumu, kā arī citām mūsdienu dzīves prasībām atbilstošām ērtībām.

Vai Bonava piedāvājumā pieejami dzīvokļi Krasta rajonā?

Jā, nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava piedāvā iegādei dzīvokļus jaunajā projektā “Krasta kvartāls” Krasta rajonā, ar izdevīgu plānojumu, ērtu atpūtas zonu mājas iedzīvotājiem un ilgtspējīgu vidi. Dzīvokļi Krasta rajonā visbiežāk ir populārākā izvēle to dzīvokļu meklētāju vidū, kuri novērtē savas mājvietas izdevīgo lokāciju un cenu. Krasta rajons ir perspektīvs dzīvojamais rajons ar attīstītu infrastruktūru, turklāt ērti sasniedzams no dažādām Rīgas vietām.