Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Krasta rajons

Pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu

Krasta rajons kā jaunā Maskavas forštates daļa sāka veidoties Salu tilta būvniecības laikā pagājušā gadsimta 70-tajos gados, tomēr par dzīvīgāko Rīgas apkaimi tā izveidojās vien pēc Latvijas neatkarības atgūšanas, kad šajā apkaimē sākās intensīva tirdzniecības, biroju un dzīvojamo ēku būvniecība. Jaunais, vērienīgais Bonava projekts atradīsies starp Maskavas ielu un Krasta ielu, vēsturiskā Krīdenera dambja tuvumā. Paradīze pilsētnieku dzīvesstila mīļotājiem ar apzaļumotu un labiekārtotu teritoriju, virszemes autostāvvietām un mierpilnu ainavu uz Daugavu un pilsētas vēsturisko centru.

Par Krasta rajonu tiek dēvēta Rīgas apkaime, kas atrodas teritorijā starp Dienvidu un Salu tiltu, un kuru no vienas puses ieskauj Daugava un Krasta iela, bet no otras puses Maskavas iela.No šīs vietas ar tramvaju viegli, ērti un bez nīkšanas sastrēgumos sasniedzama jebkura pilsētas daļa - opera, teātri, Klusais centrs vai, ja vēlaties, arī Jugla. Nākotnē šie maršruti veidos lielisku savienojumu ar jauno tramvaja līniju, kas nogādās Jūs strauji augošajā Skanstes ielas apkaimē. Lai gan Krasta rajons ir pilsētas ritma un dzīvības piepildīts, harmoniju un mieru iespējams smelties garās pastaigās gar Daugavu pa Ķengaraga promenādi. Apkaimē ir arī daudz zaļu parku un skvēru. Netālu atrodas gan Maskavas dārzs, gan Kojusalas dārzs. Tas ir viens no Rīgas vecākajiem parkiem, uz kurieni rīdzinieki devās pastaigās jau 19. gadsimtā. Apkaimes vizuālo tēlu un noskaņu būtiski ietkmējušas dažādas reliģijas, jo Krasta rajons un Maskavas forštate ir unikāli ar to, ka te pārstāvētas piecu dažādu ticību baznīcas. Savukārt no arhitektūras viedokļa vērienīgākā un interesantākā celtne ir Zinātņu akadēmijas ēka, kuras 65 m augstumā esošais skatu laukums atvērts ikvienam interesentam.

Pārdošanā/Nodots ekspluatācijā
Plānošanā/Iepriekšpārdošana
Izpārdots