Centrs

Centra jeb Rīgas vēsturiskā centra apkaime Rīgas iedzīvotājiem un pat viesiem paskaidrojumus neprasa – tās atrašanās vieta ietverta jau pašā nosaukumā. Centrs ir Rīgas pilsētas centrālā daļa, kas robežojas ar Andrejsalas, Skanstes, Brasas, Grīziņkalna, Avotu ielas, Maskavas forštates un Ķīpsalas apkaimēm.

Laika gaitā par teju atsevišķu Centra sastāvdaļu izveidojies tā dēvētais Klusais centrs, kurā atrodas arī vairāki Bonava Latvija projekti. Šī Centra daļa straujāk attīstījusies 20. gadsimta sākumā, kad tika uzbūvētas daudzas ēkas, padarot apkaimi par prestižu dzīvojamo rajonu – arī mūsdienās Klusais centrs pazīstama kā respektabla, droša vieta gan jaunām ģimenēm, gan aktīviem profesionāļiem. Tajā atrodami gan parki, kur izskraidīties jaunākajiem iedzīvotājiem, gan aktīvas sabiedriskās un profesionālās dzīves iespējas tiem, kam svarīgi būt notikumu epicentrā. Ne velti tieši šajā lokācijā atrodas Rīgas populārākās brokastu vietas, pieprasītākie restorāni un stilīgākie pilsētas bāri.

Lai gan Centra robežas dabā nav skaidri nojaušamas un tā teritorija ikdienas sarunās bieži tiek paplašināta vai sašaurināta atbilstoši runātāja uzskatiem, apkaimes teritorija kartē ir precīzi iezīmēta. Centra kopējā platība ir 3732 km2, un tajā dzīvo aptuveni 35 tūkstoši rīdzinieku.

Pārdošanā/Nodots ekspluatācijā
Plānošanā/Iepriekšpārdošana
Izpārdots
 Mareks Gražuls
Mareks Gražuls

Pārdošanas speciālists

+371 27884222