Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Bonava jaunie projekti Rīgā , pārdod jaunus dzīvokļus Centrā, pirkt dzīvokli jaunajā projektā
Atrašanās vieta

Dzīvokļi Centrā

Apraksts

Jauni dzīvokļi Rīgā – centrā un tā tuvumā

Dzīvokļi Rīgas centrā sniedz izcilu iespēju izbaudīt visas galvaspilsētas sniegtās priekšrocības – gan labi sakārtotu infrastruktūru, gan dažādu izklaides un kultūras objektu tuvumu, kā arī iespēju dzīvot dinamiskā pilsētas atmosfērā, vienlaikus saglabājot pieeju zaļajām atpūtas zonām. Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā Bonava Latvija pārdod dzīvokļus Rīgas centrā: kvalitatīvas un finansiāli pieejamas mājvietas, kas atbilst augstākajiem dzīvošanas un komforta standartiem. Ar Bonava Jūs atradīsiet tieši tādu dzīvokli, kādu vienmēr vēlējāties.

Kāpēc dzīvokļi centrā ir viena no populārākajām prasībām jaunās mājvietas meklētājiem? Atbilde ir meklējama izdevīgajā un ērtajā atrašanās vieta galvaspilsētas sirdī. Centra jeb Rīgas vēsturiskā centra apkaime Rīgas iedzīvotājiem un pat viesiem paskaidrojumus neprasa – tās atrašanās vieta ietverta jau pašā nosaukumā. Centrs ir Rīgas pilsētas centrālā daļa, kas robežojas ar Andrejsalas, Skanstes, Brasas, Grīziņkalna, Avotu ielas, Maskavas forštates un Ķīpsalas apkaimēm.

Laika gaitā par teju atsevišķu centra sastāvdaļu izveidojies tā dēvētais Klusais centrs, kurā atrodas arī vairāki Bonava Latvija projekti – ilgtspējīgi un komfortabli dzīvokļi centrā, kas pārsteidz gan ar savu izdevīgo atrašanās vietu, gan arī izcilām ērtībām. Šī centra daļa straujāk attīstījusies 20. gadsimta sākumā, kad tika uzbūvētas daudzas ēkas, padarot apkaimi par prestižu dzīvojamo rajonu – arī mūsdienās Klusais centrs pazīstama kā respektabla, droša vieta gan jaunām ģimenēm, gan aktīviem profesionāļiem. Tajā atrodami gan parki, kur izskraidīties jaunākajiem iedzīvotājiem, gan aktīvas sabiedriskās un profesionālās dzīves iespējas tiem, kam svarīgi būt notikumu epicentrā. Ne velti tieši šajā lokācijā atrodas Rīgas populārākās brokastu vietas, pieprasītākie restorāni un stilīgākie pilsētas bāri. Lai gan Centra robežas dabā nav skaidri nojaušamas un tā teritorija ikdienas sarunās bieži tiek paplašināta vai sašaurināta atbilstoši runātāja uzskatiem, apkaimes teritorija kartē ir precīzi iezīmēta. Centra kopējā platība ir 3732 km2, un tajā dzīvo aptuveni 35 tūkstoši rīdzinieku.

Dzīvokļi Centrā

 Mareks Gražuls
Mareks Gražuls

Pārdošanas speciālists

+371 27884222

Pārdod dzīvokļus jaunajos projektos Rīgas centrā

Bonava Latvija pārdod dzīvokļus Rīgas centrā – šobrīd ekspluatācijā ir nodots mūsdienīgs un ilgtspējīgs dzīvojamo ēku komplekss Fjordi, kas atrodas pie Rīgas Klusā centra, Ganību dambī. Fjordi ir īsta miera oāze Rīgas ziemeļu rajonā, kas piesaista uzmanību ar skandināvu stilu, unikāliem apdares dizaina risinājumiem, kā arī ilgtspējīgo un atbildīgo saimniekošanu. Piemēram, projektā ir paredzēta elektrouzlādes iespēju izbūve elektroautomašīnu īpašniekiem, kuri dzīvo šajā ēku kompleksā.

Bonava piedāvājumā ir finansiāli izdevīgi dzīvokļi, kam ir funkcionāls plānojums, dabīgi apdares materiāli, kā arī lieliska infrastruktūra iedzīvotāju ērtībām. Tā kā pieprasījums pēc kvalitatīviem mājokļiem galvaspilsētas centrā ir liels, ēku komplekss Fjordi ir lieliska iespēja gadījumā, ja ir vēlme dzīvot netālu no Rīgas centra, taču par pieejamu cenu. Tāpēc, ja meklējat attīstītāju, kas pārdod dzīvokļus centrā, apskatiet pieejamos dzīvokļus Bonava mūsdienīgajos un komfortablajos jaunajos projektos.

Bonava Latvija piedāvājumā ir arī ekskluzīvi dzīvokļi Rīgas centrā – sazinieties ar uzņēmuma nekustamā īpašuma speciālistiem, kuri ieteiks labākos risinājumus Jūsu jaunās mājvietas iegādē!

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kur iegādei pieejami izdevīgi dzīvokļi Rīgas centrā?

Ja meklējat attīstītāju, kas pārdod dzīvokli Rīgā, centrā, apskatiet vadošā nekustamā īpašuma attīstītāja Bonava Latvija piedāvātos dzīvokļus jaunajos ēku kompleksos, piemēram, jaunajā projektā Fjordi, kas atrodas pie Rīgas Klusā centra. Tā ir iespēja dzīvot netālu no Rīgas centra, taču par pieejamu cenu.

2. Kāda veida dzīvokļus Rīgas centrā piedāvā Bonava?

Bonava ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā, kas pārdod dzīvokļus Rīgas centrā un citās Rīgas apkaimēs ar labi attīstītu infrastruktūru, skolu un bērnudārzu tuvumu, kā arī citām mūsdienu dzīves prasībām atbilstošām ērtībām.

3. Vai Bonava piedāvājumā pieejami dzīvokļi Klusajā centrā?

Jā, nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava piedāvā iegādei dzīvokļus jaunajā projektā Fjordi Rīgas Klusajā centrā, ar izdevīgu plānojumu, ērtu atpūtas zonu mājas iedzīvotājiem un ilgtspējīgu vidi.  Dzīvokļi Rīgas centrā visbiežāk ir populārākā izvēle to dzīvokļu meklētāju vidū, kuri novērtē savas mājvietas izdevīgo lokāciju. Rīgas Klusais centrs ir prestižs dzīvojamais rajons ar parkiem, restorāniem, bāriem un citām lieliskām iespējām, turklāt pavisam netālu no Rīgas vēsturiskā centra.