Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2bike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareholiday_cottage2Shapehospital2house2pin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapGroup 2tube2user2

Dreiliņi

Puke1.jpg

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Dreiliņu vizītkarte ir tuvumā esošie meži un pļavas, kas sniedz iespēju baudīt rāmu ģimenes dzīvi. Savukārt ērtā attālumā esošais pilsētas centrs ir viegli sasniedzas jebkurā mirklī.

Administratīvi Dreiliņi ir viena no Stopiņu novada apkaimēm, kas atrodas vien 9 km attālumā no Rīgas centra. Kā apdzīvota vieta tā attīstījusies pēckara gados, bet īpaši strauju izaugsmi tā piedzīvojusi pēdējo 20 gadu laikā. Dreiliņi ir viena no nedaudzajām apkaimēm, kur iedzīvotāju skaits ir palielinājies. Tas skaidrojams ar jaunu dzīvesvietu veidošanu un straujo apbūves attīstību šajā vietā. Ikdienā robeža starp Rīgu un Stopiņu novadu nav sajūtama, jo turpat rokas stiepiena attālumā ir lielākās Rīgas apkaimes Pļavnieki, Mežciems un Jugla.

Mūsu jaunās mājas un dzīvesvietas Dreiliņos

No 2017. - 2020. gadam teritorijā, kas atrodas starp Lubānas ielas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem paralēli Juglas ielai, vairākās kārtās tiks attīstīts vērienīgs dzīvojamo māju projekts. Jaunās mājas un dzīvesvieta noteikti patiks ģimenēm, jo to lielākā vērtība būs mierīgā atmosfēra, ko sniegs harmoniska mūsdienu piepilsētas arhitektūra un brīvā daba. Mūsu arhitekti, veidojot projekta apkārtnes labiekārtojuma plānu, īpaši domājuši par to, kā tā nākamajiem iedzīvotājiem radīt daudzveidīgākas un interesantākas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Apkārtnes atpūtas vietas un bērnu rotaļlaukumi savstarpēji būs savienoti ar gājēju celiņu tīklu. Papildus iedzīvotājiem būs pieejama apzaļumota, labiekārtota atpūtas zona gar upīti, kas vijas gar visu teritorijas austrumu robežu un ieplūst lielajā dīķī ziemeļaustrumos.

Pieteikties jaunumiem

Reģistrējaties, lai saņemtu papildu informāciju par Jūs interesējošām teritorijām, apkaimēm un mūsu radītajiem mājokļiem.

Reģistrējieties, lai saņemtu noderīgu informāciju par teritorijām, apkaimēm un mūsu radītajiem mājokļiem. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no šādas informācijas saņemšanas, nosūtot e-pasta vēstuli uz šo adresi: pardosana@bonava.lv. Papildu informācija par to, kā mēs aizsargājam un apstrādājam Jūsu datus, pieejama te [saite uz privātuma politiku].

Dzīvesvietas fakti

7
Kafejnīcas un restorāni
1
Peldbaseins Ulbrokas skolā
1
Lielākais bērnudārzs Latvijā
6
Lielveikali tuvumā
4
Sabiedriskā transporta maršruti

Par apkaimi

Dreiliņi