Dreiliņi

Dreilini Comfort fasade nakts

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Dreiliņu apkaime atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas apkaimēm, kā arī Stopiņu novada administratīvo teritoriju. Apkaimes robežas iezīmē Dzelzavas, Strautu, A. Deglava un Lielvārdes iela, kā arī Rīgas robeža.

Dreiliņi uzskatāmi par ļoti perspektīvu apkaimi, kurā attīstīt mierpilnu dzīves ritmu, jo apkaime atrodas īpaši izdevīgā vietā – mājvieta Pierīgā ir brīnišķīga iespēja nezaudēt saikni ar pilsētas centrā notiekošo un dinamikas sajūtu, vienlaikus esot nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudot visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzmas par daudz, bet no aprites izkrist negribas.

Dreiliņu apkaimes kopējā platība ir 4155 km2, un to par mājām sauc nedaudz gandrīz 6 tūkstoši cilvēku. Paredzams, ka šis skaitlis turpinās augt – arvien vairāk rīdzinieku izvēlas pārcelties uz dzīvi tālāk no pilsētas centra, lai pilnībā izbaudītu Rīgas veiksmīgās atrašanās vietas un ar to saistītā dabas tuvuma sniegtās priekšrocības. Par patīkamām mājvietām parūpēsimies mēs – Bonava.

Apkaime
Pārdošanā/Nodots ekspluatācijā
Plānošanā/Iepriekšpārdošana
Izpārdots