Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Jaunie projekti Rīgā "Valterciems" Mežciemā Bonava pārdod jaunus dzīvokļus Dreiliņos kvalitatīvs jaunais projekts izdevīgi jauns projekts Purvciems Teika Jugla Mežciems Dreiliņi Centrs Mežaparks

Valterciems

Plašs jauno mājokļu ciemats strauji augošā apkaimē

Istabas:
2 - 4

Jaunumi

Drīzumā sāksim dzīvokļu pārdošanu

Vasaras nogalē aicināsim uz klātienes pasākumu Ē.Valtera ielā 44, kurā uzsāksim mājokļu pārdošanu mūsu līdz šim lielākā projekta “Valterciems” pirmās kārtas pirmajā ēkā! Varēsiet izmantot īpašās dienas cenas, kā arī vērtīgus banku piedāvājumus 2-4 istabu dzīvokļu iegādei. Reģistrējiet interesi, un, tuvojoties pasākumam, savā e-pastā saņemsiet uzaicinājumu ar detalizētu informāciju!

Apraksts

Plašs jauno mājokļu ciemats strauji augošā apkaimē

Dreiliņi atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas, kā arī Ropažu novada teritoriju. Pateicoties izdevīgajam novietojumam un aktīvajai attīstībai, Dreiliņus uzskata par ļoti perspektīvu rajonu, kurā baudīt mierpilnu dzīves ritmu. Tas piedāvā brīnišķīgu iespēju nezaudēt saikni ar Rīgas centrā notiekošo un pilsētas dinamiku, vienlaikus ļaujot būt nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudīt visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunajām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzma šķiet par skaļu, bet no aprites izkrist negribas.

Par mājvietu

Klusā, zaļas teritorijas iekļautā Dreiliņu apkaimes daļā taps mūsu līdz šim lielākais jaunais projekts Valterciems. Tas savu skanīgo nosaukumu ieguvis, godājot 2004. gadā atklāto leģendārā aktiera Ēvalda Valtera ielu, kas vedīs uz plašo daudzdzīvokļu māju ciematu.

Teritorijā starp Ēvalda Valtera un Kaivas ielām piecās fāzēs paredzēts uzbūvēt 15 sešstāvu mājas ar kopumā vairāk nekā 800 mūsdienīgiem un energoefektīviem 2 līdz 4 istabu dzīvokļiem. Pirmo kārtu jeb pirmo iekšējo kvartālu Ēvalda Valtera ielā veidos trīs sešstāvu ēkas ar kopumā 162 dzīvokļiem. Mājokļu pārdošanu un būvniecību plānojam uzsākt 2024. gadā. Savukārt visu projektu paredzēts pabeigt līdz 2030. gadam.

Piecās projekta kārtās tiks radīti pieci labiekārtoti, savstarpēji saskanīgi māju kvartāli, kurus caurvīs gājēju celiņi, zaļi iekšpagalmi, atpūtas, rotaļu, sporta un citas zonas, kas savienosies plašā centrālajā rekreācijas laukumā. Gan jaunā ciemata ēkās, gan labiekārtojumā būs redzama pievilcīga, harmoniskas dabas tematika un putnu motīvi.

Katrs no iekšējiem māju kvartāliem plānots tā, lai autostāvvietas atrastos ārpusē, savukārt ēku izvietojums veidotu brīvu iekšpagalmu patīkamai, mierpilnai atpūtai un kaimiņattiecību veidošanai bērnu rotaļu laukumos, kā arī sporta un atpūtas zonās ar soliņiem un lapenēm.

Viena no šī ciemata iedzīvotāju īpašajām priekšrocībām būs plaša centrālā rekreācijas teritorija ar multifunkcionāliem sporta laukumiem, kur varēs spēlēt gan pludmales volejbolu, gan basketbolu, kā arī nodarboties ar citām aktivitātēm. Mierīgākai atpūtai būs pieejamas arī zonas ar piknika galdiem, bērnu rotaļu iekārtas, multifitnesa stacija, brīvo svaru zona un tribīnes, kur rīkot iedzīvotāju sapulces.

Līdzīgi, kā citos mūsu projektos, arī šeit dzīvokļa cenā būs iekļauta slēdzama personīgā mantu noliktava, kurā uzglabāt nesezonas lietas. Lai ērti nokļūtu jebkurā stāvā, visās mājās būs lifti, kā arī ģimeņu ikdienu atvieglos slēdzamas ratiņu telpas. Katrā dzīvoklī tiks ierīkota individuālā ventilācija ar rekuperāciju svaigam gaisam visu diennakti. Uz ēku jumtiem būs novietoti saules paneļi, kas samazinās iedzīvotāju elektrības rēķinus.

Pārdomātā plānojuma mājokļus papildinās iekārtā tipa balkoni vai izeja uz personīgo zaļo zonu (daļai pirmo stāvu dzīvokļu). No terases ar zaļo zonu iedzīvotāji varēs ērti nokļūt labiekārtotā iekšpagalmā. Teritorijā saglabāsim vairākus esošos bērzus un priedes, kā arī papildināsim apkaimi ar jauniem kokiem.

Esam parūpējušies arī par to, lai pārvietošanās no/uz jaunajām mājām būtu ērta. Projektā būs ne tikai parastās un ar elektroauto uzlādes iespēju aprīkotas virszemes stāvvietas un vairākas ģimenes autostāvvietas, bet arī divriteņu stāvvietas un velo apkopes stacijas. Daļa autostāvvietu būs pieejama īrei.  Teritorijā taps arī koplietošanas skrejriteņu novietne un zona koplietošanas transportlīdzekļiem. Tāpat gar projektu izbūvēsim jaunu ielu, kas savienosies ar posmu virzienā uz Biķernieku ielu.

Projekta tuvumā atrodas vairākas zaļas pastaigu zonas, kur atjaunot spēkus pēc garas darba dienas un pavadīt patīkamus brīžus ar ģimeni. Savukārt, lai atvieglotu rūpes par četrkājainajiem mīluļiem, projektā tiks ierīkots nožogots suņu pastaigu laukums.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka apskatāmajām vizualizācijām ir informatīvs raksturs, jo projekts vēl ir izstrādes stadijā.

Projekta priekšrocības

 • Plašākais Bonava projekts līdz šim - 15 mājas
 • Centrālā rekreācijas teritorija
 • Cenā iekļauta slēdzama mantu noliktava
 • Lifts ērtai nokļūšanai jebkurā stāvā
 • Balkons vai personīgā zaļā zona katram dzīvoklim

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Projekts atrodas starp Ēvalda Valtera un Kaivas ielām, taču vienlaikus ir pavisam netālu ir aktīvās Juglas ielas. Tuvumā ir 6., 16., 31., 34., 51., 52. autobusa pieturas, no kurām var nokļūt uz pilsētas centru un citiem rajoniem. Tāpat plānots, ka līdz 2026. gada vidum taps jaunā metrobusa līnija, kas vedīs līdz Dreiliņiem un savienos centru ar iecienīto mājas preču veikalu IKEA.

 • Skolas un bērnudārzi

  Dreiliņi un tuvējās apkaimes piedāvā plašas izglītības iespējas dažādiem vecumiem. Vistuvāk mūsu jaunajam projektam atrodas PII “Dzilniņa”, Rīgas 266. PII, Rīgas 241. PII, Rīgas 89. vidusskola, Mežciema pamatskola, Rīgas 84. vidusskola, Rīgas Purvciema vidusskola, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 80. vidusskola.

 • Atpūta un sports

  Aktīva dzīvesveida cienītājiem būs iespēja doties uz t/c “Sāga” sporta klubu “My Fitness” vai 10 min brauciena attālumā esošo “Lemon Gym” Pļavnieku filiāli. Savukārt garākās pastaigās pie dabas varēsiet doties uz Biķernieku vai Juglas mežu. Netālu atrodams arī Motormuzejs, kur iepazīt auto pasauli, un Biķernieku trase, kas aizrauj ar dažāda mēroga sacensībām un kartinga halli. Neparastāku sportisko izklaidi kopā piedāvā Kērlinga halle.

 • Kur paēst

  Ja vēlaties izbaudīt plašu ēdināšanas iestāžu piedāvājumu, aicinām doties uz pāris minūšu brauciena attālumā esošo t/c “Sāga”. Tuvumā atradīsiet arī IKEA restorānu un KFC vai “McDonald’s”. Savukārt, pabraucot vēl pāris minūtes uz Mežciema pusi, nonāksiet Āzijas virtuves restorānā “Yakuza Sushi & Asian Fusion”. Par īpaši labu esam vietējie atzinuši arī blakus Dreiliņu aplim esošo picēriju “Jānītis”.

 • Iepirkšanās

  Ikdienas pirkumus mūsu māju iedzīvotāji varēs veikt netālu esošajos lielveikalos “Rimi”, un “Maxima”, tāpat 10 minūtēs iespējams aizbraukt līdz Pļavnieku tirgum, kur iegādāties svaigus augļus, dārzeņus, vietējo un ārvalstu ražotāju produkciju. Savukārt t/c “Sāga” piedāvā ļoti plašu tirdzniecības vietu klāstu dažādām vajadzībām un vēlmēm. Ja nepieciešamas preces mājai, tās būs iespēja iegādāties IKEA un “Depo”.

Pieturpunkti

25 min

ar auto līdz centram

6 min

ar auto līdz tuvākajam tirdzniecības centram

8 min

ar kājām līdz tuvākajai sabiedriskā transporta pieturai

8 min

ar auto līdz tuvākajam bērnudārzam

Valterciems