Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Atrašanās vieta

Ķengarags

Pilsētas elpa vēsturiskā daudzveidībā

Apskatīt mājas
Apraksts

Pilsētas elpa vēsturiskā daudzveidībā

Daugavas zaļais krasts ar skaisto promenādi, parki, veikali, sabiedriskie transporti, skolas, bērnudārzi un dažāda veida aktivitātes jebkurai gaumei – Ķengarags piedāvā lielu daudzveidību ikvienam tā iedzīvotājam. Šo apkaimi par savu mājvietu izvēlas tie, kam svarīga augsti attīstīta infrastruktūra un iespēja visu nepieciešamo atrast rokas stiepiena attālumā, vienlaikus mītot dabas tuvumā un spējot ātri, ērti un ar sev ērtāko transporta veidu nokļūt ārpus galvaspilsētas.

Kad, klimatam kļūstot siltākam, Baltijas ledus ezers atkāpās līdz tagadējā Rīgas jūras līča robežām, viena no pirmajām teritorijām, kas iznira no tā dzīlēm, bija tieši Ķengarags. Lielākā daļa apkaimes teritorijas tika pievienota Rīgai 1924. zemes reformas rezultātā, savukārt 1934. gadā Ķengarags kļuva par vienu no Rīgas pilsētas administratīvajiem rajoniem. Mūsdienās Ķengaraga platība ir 5190 km2 un to par savām mājām sauc teju 52 tūkstoši rīdzinieku, padarot apkaimi par ne vien vienu no lielākajām, bet arī visblīvāk apdzīvotajām Rīgā. Ērtās atrašanās vietas dēļ dzīvi Ķengaragā izvēlas gan Rīgas labajā krastā strādājošie, gan tie, kuru darba dienas paiet Salaspilī, Ikšķilē vai Ogrē.

Ķengarags atrodas Rīgas pilsētas dienvidaustrumu daļā starp Ogres virziena dzelzceļu un Daugavu un robežojas ar Maskavas forštates, Šķirotavas un Rumbulas apkaimēm, bet pa Dienvidu tiltu arī ar Katlakalnu. Ķengarags ir viena no teritoriāli lielākajām Rīgas apkaimēm, tādēļ tajā grūti identificēt vienu konkrētu vietējo centru. Tomēr lielākoties par Ķengaraga centru tiek uzskatīta teritorija ap Ķengaraga tirgu un tirdzniecības centru „Dole”. Atsevišķi mazāki vietējie centri iezīmējas ap Prūšu un Rušonu ielas, kā arī ap Prūšu un Ikšķiles ielas krustojumiem.

Attēli
Par apkaimi
 • Kā nokļūt

  Papildus populārajam 15. trolejbusa maršrutam un ērtajām 7. un 3. tramvaja līnijām, ātru nokļūšanu centrā nodrošina arī vairāki autobusu un vilciena maršruti (ar vilcienu ērti un ātri iespējams nokļūt arī ārpus Rīgas). Ar auto pilsētas centrs ir sasniedzams vien nieka 15 minūtēs. Ērtu nokļūšanu gan citos Daugavas labā krasta mikrorajonos, gan Pārdaugavā nodrošina Dienvidu tilts.

 • Atpūta un sports

  Nesteidzīgā solī 10 minūšu laikā iespējams nokļūt nesen izbūvētajā, labiekārtotajā Ķengaraga promenādē, kur sev saistošu nodarbi atradīs kā bērni, tā vecāki. Atklājiet sev jaunas aizraušanās – putnu vērošanu no skatu torņa Daugavas krastā, riteņbraukšanu vai skrituļslidošanu pa labiekārtoto promenādi. Tāpat tuvumā atrodas vairāki sporta klubi un boulinga halle.

 • Skolas un bērnudārzi

  Ģimenes ar bērniem var būt drošas - jaunās mājvietas tuvumā atradīsies izglītības iestāde jebkuram vecumam. Ķengarags piedāvā iespēju izvēlēties no teju 20 gan latviešu, gan mazākumtautību bērnudārziem un skolām Prūšu ielas tuvākajā apkaimē.

 • Iepirkšanās

  Desmit minūšu gājiena attālumā visu ikdienai nepieciešamo piedāvā veikali "Rimi", "Maxima" un "Beta", savukārt mazāk nekā divdesmit minūtēs būs iespēja nokļūt tirdzniecības centros "Dole" vai "Akropole", ja rodas vajadzība pēc kāda lielāka pirkuma. Prūšu ielas tuvumā pieejams plašs tirdzniecības vietu klāsts - turpat netālu atradīsiet gan ziedu, gan elektronikas, gan bērnu preču veikalus, kā arī vairākas aptiekas.

Ķengarags

Pārdošanā/Nodots ekspluatācijā
Plānošanā/Iepriekšpārdošana
Izpārdots

Dzīvoklis Ķengaragā – Jūsu ģimenes jaunā mājvieta

Dzīvoklis jaunuzceltā ēkā Ķengaragā ir ne tikai lieliska iespēja dzīvot labiekārtotā vidē ar ērtu pieeju visiem svarīgākajiem sabiedriskajiem objektiem, kā arī atpūtas un izklaides iespējām, bet arī baudīt dzīvi modernos un komfortablos dzīvokļos ar pilnu un kvalitatīvu apdari. Bonava Latvija savos realizētājos un topošajos projektos izmanto mūsdienīgas pieejas jauno projektu celtniecībā, kā arī energoefektīvus risinājumus, domājot par vides aizsardzību un ilgtspēju.

Tā kā arvien vairāk dzīvokļu meklētāju izvēlas dzīvot ārpus Rīgas centra, bet tomēr tā tuvumā – tad dzīvokļi Ķengaragā kļūst par lielisku iespēju šādu ieceri īstenot. Kāpēc ir vērts iegādāties dzīvokli Ķengaragā?

 • Labi attīstīta infrastruktūra;
 • Izdevīga atrašanās vieta;
 • Daugavas tuvums un promenāde pastaigām un skriešanai;
 • Skolas un bērnudārzi;
 • Daudzveidīgas atpūtas un izklaides iespējas, tirdzniecības centri, ēdināšanas vietas;
 • Atrodas netālu no Rīgas centra.

Ķengarags – jaunie projekti

Ķengarags spēj piedāvāt saviem iedzīvotājiem visas patīkamai un komfortablai dzīvošanai nepieciešamās iespējas. Tāpēc nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija vēlas izmantot Ķengaraga kā mūsdienīgas dzīvesvietas augsto potenciālu un plāno būvēt dzīvojamo māju kompleksu, piedāvājot ģimeņu vajadzībām atbilstošus jaunus un energoefektīvus dzīvokļus. Ja dzīvoklis Ķengaragā ir viena no Jūsu šī brīža jaunās dzīves vietas meklēšanas opcijām, tad sazinieties ar Bonava Latvija speciālistiem, lai uzzinātu vairāk par topošā projekta Ķengaragā celtniecību un dzīvesvietas iespējām. Bonava Latvija realizētie un topošie jaunie projekti Rīgā ir mūsdienīgi, finansiāli pieejami un komfortabli, ar labiekārtotu teritoriju, bērnu laukumiem un atpūtas iespējām dzīvokļu īpašniekiem.  

Biežāk uzdotie jautājumi

 1. Vai Ķengaragā ir jaunie projekti?

Tā kā Ķengarags kļūst arvien saistošāka apkaime jauno dzīvokļu meklētāju vidū, tad šajā rajonā tiek būvētas jaunas dzīvojamās ēkas. Nekustamā īpašuma attīstītāja Bonava Latvija plānošanas posmā ir jaunais projekts Blūmendāles mājas. Ja Jūs interesē dzīvokļi Ķengaragā, aicinām sazināties ar Bonava Latvija pārstāvjiem.

 1. Kādi ir svarīgākie iemesli izvēlēties dzīvokli Ķengaragā?

Ērta sabiedriskā transporta satiksme, Ķengaraga promenāde, vairāku izglītības iestāžu pieejamība, tirdzniecības centri un citas iespējas, ko piedāvā Ķengarags, iespējams, ir svarīgākie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas dzīvokļus šajā apkaimē.

 1. Kādi dzīvokļi pieejami Ķengaragā?

Tā kā Ķengarags ir viena no teritoriāli lielākajām Rīgas apkaimēm, tad šajā rajonā ir atrodams plašs dzīvokļu piedāvājums. Ļoti praktiski un ilgtspējīgi ir jaunie dzīvokļi Ķengaragā, kas pieejami jaunajos projektos. Nekustamā īpašuma attīstītāja Bonava Latvija plānošanā esošais jaunais projekts Prūšu ielā 1E paredzēs divu līdz četru istabu dzīvokļus dažādās platībās, kas it sevišķi būs piemēroti ģimenēm.