Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Padomi svaigām vēsmām jūsu virtuvē

Virtuve ir viena no svarīgākajām telpām mājās, tāpēc ne velti tā bieži pat tiek pielīdzināta mājas sirdij. Virtuves tiek rūpīgi izplānotas, pārdomāts to izkārtojums un dizains, izvēlēta atbilstošākā virtuves tehnika un ierīkots labs apgaismojums. Taču laika gaitā pavisam dabiski var rasties vēlme pēc kaut kā jauna un atsvaidzinoša, ar kā palīdzību ienest svaigas vēsmas mājoklī. Tāpēc šoreiz vēlamies jums piedāvāt dažus ieteikumus, kā mājas sirdij – virtuvei - atkal likt iepukstēties mazliet straujāk.

Radoša pieeja pārtikas uzglabāšanai

Iespējams arī jums virtuvē ir kāda atvilktne vai plaukts, kurā tiek uzglabāti dažādi pārtikas produkti to oriģinālajos iepakojumos, kastītēs, maisiņos vai paciņās. Taču lielu daļu visbiežāk izmantoto produktu jūs varat pārbērt skaistās burciņās vai traukos un uzglabāt redzamā un brīvi pieejamā vietā, piemēram, īpašā pārtikas produktiem paredzētā plauktiņā vai nostādīt ierindā uz darba virsmas, ja tās platība to ļauj. Tā tie būs ne tikai ērtāk aizsniedzami, bet arī kalpos kā papildu virtuves dizaina elements. Ir iespējams iegādāties dažādas burciņas un traukus, atbilstoši jūsu gaumei, tomēr ar radošu pieeju varat glīti noformēt arī mājās jau esošās burkas – uzskrūvējiet tām vienādus, piemēram, zeltītas krāsas vāciņus un uzlīmējiet vienāda stila etiķetes vai veiciet uzrakstus ar speciālu marķieri.

shutterstock_513435982.jpg

Īpaši dizaina elementi

Praktiska un funkcionāla virtuve pavisam noteikti nebūs aizkrāmēta ar ko lieku, lai nodrošinātu pēc iespējas brīvāku un ērtāku darbošanos. Tas ir attiecināms arī uz dekoriem un dizaina elementiem. Taču, apvienojot praktisko ar sirdij un acīm tīkamo, varat iegūt vēlamo efektu. Piemēram, izvēlieties interesantu un neparastu sāls trauku, oriģinālu bļodu, kurā rokas stiepiena attālumā turēt svaigus augļus vai nestandarta dēlīti pārtikas produktu griešanai un servēšanai. Ja jums tuvi ir sienas dekori, virtuvē lieliski iederēsies stilīgs sienas pulkstenis, gaumīgas ēdienu bildes vai iedvesmojoši citāti glītos rāmīšos. Tāpat bez ievērības neatstājiet savu mīļāko pavārgrāmatu vai kulinārijas žurnālu izlasi – tie, raduši savu īsto vietu, ne tikai izskatīsies labi un iederīgi, bet arī pastāvīgi jūs iedvesmos jaunu šedevru tapšanā.

shutterstock_416796661.jpg

Zaļie pavasara vēstneši

Ikvienu telpu mājās var lieliski atdzīvināt, ienesot tajā istabas augus. Tas pats ir attiecināms arī uz virtuves zonu. Kaut ārā aiz loga ziema šobrīd nepārprotami svin savu uzvaras gājienu, tomēr daudziem sirdīs sāk jau gavilēt pirmie pavasara priekšvēstneši. Un kāpēc gan neielaist mazliet pavasari arī jūsu mājās ar nelieliem hiacintu podiņiem uz virtuves palodzes? To skaistās krāsas un dzīvīgais aromāts priecēs jūs katru reizi, atrodoties tiem tuvumā, taču, ja neesat pavasara ziedu cienītājs, izvietojiet virtuvē garšaugus, piemēram, dzīvu baziliku, piparmētru vai sīpollokus – tie ne tikai radīs patīkamu atmosfēru, bet arī būs pavisam noderīgi, pievienojot tos ikdienas gardajām maltītēm.

0 VIRTUVES ZONA.jpg   01.jpg

1(hdri%20light).jpg

 15.jpg   6hh.jpg

3 istabu viesu4.jpg