Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Vasarīgs skats pa logu

Logi nav paredzēti vien saules staru rotaļām uz istabas sienām. Radoši noformētas palodzes ir būtisks interjera elements, kas var skaisti papildināt telpas iekārtojumu, kā arī priecēt acis ik reizi pavēršot skatu uz logu. Tādēļ ierosinām pāris interesantus paņēmienus, kā logus un palodzes noformēt atbilstoši vasaras sezonai.

Vāzes ar un bez ziediem

Svaigi ziedi uz palodzes ir visai iecienīts dekora elements, ko papildināt ar košām vāzēm. Taču tikpat skaisti šīs vāzes izskatās arī bez ziediem. Kompozīcija ar vāzēm un krūkām dažādos izmēros un krāsās sniegs radošu akcentu. Galvenais – necensties tos līdzināt vienu pēc otra: pamīšus izkārtoti trauki ar ziediem tikai dažos no tiem patiesi uzlabos skatu gan no loga, gan uz to. Turklāt saules pielieti stikla trauki telpā radīs teju vai maģisku noskaņu.

Iekārtojums vairākos slāņos

Lai gan mājīgas telpas pamatā ir ielaist iespējami vairāk dienas gaismas, tā dažkārt var traucēt strādāt pie rakstāmgalda vai izgulēties brīvdienu rītos. Šādam nolūkam izvēlamies žalūzijas vai aizkarus, kas pasargā savu dzīvojamo telpu ne vien no acīs žilbinošiem saules stariem, bet arī no kaimiņu acīm. Lai aizkari neizskatītos pārlieku tumši un vienmuļi, eksperimentējiet ar vairākiem aizkaru slāņiem. Piemēram, caurspīdīgi aizkari telpu nodrošina ar pietiekami daudz dienas gaismas, tai pašā laikā nodrošinot telpas privātumu. Šādus aizkarus guļamistabā papildiniet ar biezākiem aizkariem košākā krāsā, kurus pa dienu skaisti piestiprināt pie sienas, bet vakarā aiztaisīt ciet. Savukārt viesistabā vēlams pieturēties pie viegliem krāsaina tekstila aizkariem.

Vasaras audums – lins

Lina auduma aizkari lieliski papildinās virtuvi vasaras sezonā. Tas ir mitruma izturīgs, un to ir vienkārši iztīrīt. Taču galvenais – lins ir ļoti viegls materiāls, ko visi asociē ar vasaras vieglumu un saules spožumu. Tik vien kā nomainot aizkarus, telpu iespējams būtiski pārveidot un ieviest jaunu dvesmu.