Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Kristīnes, Dominika un Austras stāsts

Mēs vēlamies stāstīt par visu vecumu cilvēkiem, kas savas jaunās, laimīgās mājas atraduši Bonava projektos, lai ar potenciālajiem jaunajiem kaimiņiem iepazīstinātu tos, kas vēl šaubās par dzīvokļa iegādi, un tos, kas jau nepacietīgi gaida atslēgu saņemšanu. Lūk, pirmais - Kristīnes, Dominika, Austras un ģimenes četrkājainā mīluļa Dantes - stāsts par dzīvi Bonava projektā.

Viens no mūsu sapņiem ir piepildījies – tagad dzīvojam šeit.

Tā saka ģimene, kas savas mājas atraduši Pagalms 2.0 projektā – Dominiks, Kristīne, pusotru gadu vecā Austra un ģimenes četrkājainais draugs kaķis Dante. Viņi jaunajās mājās ievācās līdz ar to pabeigšanu 2020. gada nogalē, un ne mirkli nav nožēlojuši pieņemto lēmumu. Pat vēl vairāk – abi vecāki vienbalsīgi apgalvo, ka labprāt turpinātu attiecības ar Bonava arī turpmāk, pēc dažiem gadiem iegādājoties lielāku dzīvokli kādā vēl topošā projektā.

Dominika ikdienas nodarbošanās ir filmu producēšana un audiovizuālu projektu vadīšana, savukārt Kristīne pirms bērna kopšanas atvaļinājuma darbojusies finanšu sfērā. Austrai nupat ir apritējis pusotrs gads un viņas dzīvē katru dienu ir jauni pavērsieni – kaut ko pagaršojot, ieraugot vai pirmo reizi izdarot, līdzi priecājas un dzīvo arī vecāki. Papildus darbiem abi vecāki ir pēdējā kursa studenti, kam šogad priekšā lielā noslēguma darba rakstīšana. Dominika kaislība ir mūzika, savukārt Kristīne mīl gleznošanu, bet abi kopā un nu jau visi trijatā dodas dabā, ceļojumos un augkopības piedzīvojumos. Arī sarunās var just - ģimene, draugi un kopīgi pavadīts laiks ir neatņemama un ļoti nozīmīga mūsu varoņu ikdienas sastāvdaļa.

Ar lielu prieku Kristīne un Dominiks atminas laiku no pirkuma līguma parakstīšanas līdz atslēgu saņemšanas dienai, kad viņu jaunā māja vēl bija tikai tapšanas stadijā – vēl dzīvojot Ādažos un regulāri viesojoties Rīgā, abi katru reizi, braucot garām projekta teritorijai, piestājuši, lai paskatītos – cik raiti rit celtniecība un vai jaunās mājas jau drīz būs gatavas. Arī radinieki un draugi bieži sūtījuši fotogrāfijas no “notikuma vietas”, radot patīkamu gaidīšanas sajūtu it visiem.

Un saņemot atslēgas – tā sajūta bija vienkārši fenomenāla! Teic Kristīne, un Dominiks viņai piebalso. Prieku nav apēnojis arī fakts, ka dzīvoklis pēc tā iegādes arī jāiekārto - gluži otrādi - ģimene patiesi izbaudījusi iedzīvošanās laiku, jo, lai gan sākotnēji sadzīvē bijis daudz neērtību, pirmo reizi piedzīvota iespēja mājokli iekārtot tieši tā kā gribas pašiem, nevis vecākiem vai īres dzīvokļa īpašniekiem. Vēl joprojām ik dienas ir prieks par katru gleznu, mēbeli un puķu podu, jo tas ir pašu izvēlēts, sarūpēts un apčubināts.