Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Privātuma politika - Bonava

1. IEVADS UN KONTAKTINFORMĀCIJA

1.1. Šajā privātuma politikā Bonava sniedz skaidrojumu par to, kā Jūsu personas dati tiek apstrādāti saistībā ar: (I) pieteikšanos jaunumu saņemšanai, (II) pieteikšanos informācijas saņemšanai par konkrētiem projektiem, (III) stāšanos līgumattiecībās ar mūsu uzņēmumu, (IV) piekļūstiet mūsu tīmekļa vietnei un (V) Mana Bonava kontu, (VI) piedaloties pārdošanas tikšanās (klātienē un attālināti) un (VII) kad mēs veicam vai plānojam veikt darījumus ar Jums personīgi vai ar uzņēmumu, kas tieši vai netieši Jums pieder vai ko kontrolējiet. 

1.2. Mums ir svarīgi nodrošināt to, ka Jūs esat absolūti pārliecināts par to, ka mēs Jūsu personas datus apstrādājam ar pienācīgu rūpību. Tādēļ mēs esam īstenojuši tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus, kas ļauj pasargāt Jūsu personas datus no neatļautas piekļuves un izmantošanas. Aicinām Jūs rūpīgi iepazīties ar šo privātuma politikas dokumentu.

1.3. Bonava rīkojas kā datu pārzinis un šajā statusā atbild par Jūsu personas datu apstrādi, ko veic mūsu uzņēmums vai kas tiek veikta mūsu vārdā. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām Jūs sazinātie ar mums: SIA Bonava Latvija, Brīvības gatve 275, Rīgā, LV-1006: +37167567841, email: info@bonava.lv.

 

2. KĀDUS PERSONAS DATUS MĒS APSTRĀDĀJAM?

2.1. Personas dati ir jebkāda informācija, kas var tikt sasaistīta ar Jums personīgi. Mēs apstrādājam dažādus personas datus, atkarībā no tā, kāda veida attiecības esam izveidojuši ar Jums. Savukārt, ja Jūs esat mums izpauduši citu personu datus (piemēram, savu ģimenes locekļu datus), Jums ir pienākums šīs personas iepazīstināt ar šī dokumenta saturu.

2.2. Kad Jūs piesakāties jaunumu saņemšanai, mēs apstrādājam Jūsu e-pasta adresi.

2.3. Kad Jūs izrādāt interesi par mūsu piedāvājumiem (dzīvokļu iegādi vai īri), mēs apstrādājam Jūsu vārdu, telefona numuru un e-pasta adresi. Tāpat pieteikuma logā ir sadaļa Jūsu komentāram vai pieprasījumam brīvā formā; arī šādi iesniegtus sūtījumus mēs apstrādājam. Tāpat mēs varam apstrādāt papildu personas datus, ko Jūs brīvprātīgi sniedzat mums, piemēram, par to, kāda veida mājokli meklējat, cik daudz esat gatavs par to maksāt, vēlamo ievākšanās datumu un pašreizējās mājvietas pasta indeksu.

2.4. Kad Jūs esat no mums iegādājies/noīrējis mājokli vai esat uzsācis pirkuma/īres procedūru, mēs, papildus iepriekš minētajai informācijai, apstrādājam arī Jūsu personas kodu, informāciju par Jūsu izvēlēm attiecībā uz izraudzīto mājokli,kā arī mūsu pieprasīto kredītvēsturi. Tāpat mēs apstrādājam papildu informāciju par īpašiem pielāgojumiem, kas nepieciešami Jūsu mājoklī, piemēram, saistībā ar kustību ierobežojumiem. 

2.5. Kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, mēs apstrādājam datus par mūsu vietnē veiktajām darbībām, piemēram, par apmeklētajām sadaļām, meklēšanas vēsturi, izmantotās ierīces identifikācijas numuru un citas identificēšanai nepieciešamas pazīmes, ierīces un programmatūras raksturlielumus (piemēram, statistiku par vietnes apmeklējumiem, izmantotajām saitēm, IP adresi kas ļauj mums noteikt aptuveno lietotāja atrašanās vietu), kā arī datus par mūsu reklāmas materiālu pieejamību un piegādi. Informācijas ieguvei mēs izmantojam arī sīkdatnes, par kurām aicinām iepazīties tām veltītajā sadaļā šeit.

2.6. Izveidojot Mana Bonava kontu, mēs apstrādājam Jūsu vārdu un e-pasta adresi. Bez tam, mēs apstrādājam Jūsu tālruņa numuru, intereses mūsu piedāvājumā vai pretenzijas, kuras esat ievadījis sistēmā, ja esat izvēlējies to darīt. Ja Jūs nolemjat izmantot konta izveidi, izmantojot trešās puses platformu, piemēram, Facebook un Google, mēs saņemam Jūsu vārdu un e-pasta adresi no šīm platformām.

2.7. Kad Jūs piedalieties tiešsaistes pārdošanas sapulcē, mēs apstrādājam Jūsu kontaktinformāciju un vārdu. Ja sapulces laikā Jūs izmantojiet profila attēlu, aktivizējiet mikrofonu vai kameras funkciju, tiks apstrādāts arī Jūsu attēls, audio un video. Noteiktos gadījumos, ja uzskatām par nepieciešamu, mēs varam ierakstīt tiešsaistes pārdošanas sanāksmes. Šādos gadījumos, sapulces saturs (tostarp video) un tērzēšanas saziņa tiks apstrādāta un saglabāta pēc sapulces.

2.8. Papildu iepriekš minētajam, mēs varam apstrādāt arī datus, ko esat mums snieguši, sazinoties ar mūsu pārdošanas vai klientu apkalpošanas speciālistiem, atstājot informāciju individuālo apskašu rezervācijas sistēmā, piemēram, par Jūsu izvēlēm saistībā ar potenciālo mājokli, Jūsu ģimenes stāvokli vai Jūsu iesniegtajām sūdzībām. Tāpat mēs varam iegūt publiski pieejamos reģistros atrodamo informāciju par Jums, piemēram, Jūsu adresi.

2.9. Piesakoties kļūt par daļu no mūsu iniciatīvas Laimīgas apkaimes veidotājs, mēs apstrādāsim personas datus, ko jūs mums sniedzat, t.i., jūsu vārdu, informāciju, ko sniedzat pieteikuma brīvā teksta laukā, jūsu e-pasta adresi un telefona numuru. Mēs izmantosim šos personas datus tikai, lai novērtētu jūsu piemērotību kļūt par mūsu iniciatīvas daļu un sazinātos ar jums saistībā ar pieteikumu.

2.10. Ja Jums tieši vai netieši pieder vai jūs kontrolējat uzņēmumu, kas veic vai gatavojas veikt darījumus ar mums vai kā citādi ir iesaistīts šādas uzņēmējdarbības veikšanā, mēs apstrādājam informāciju par to, vai Jūs esiet iekļauts sankciju reģistrā, ieskaitot informāciju par iemeslu, kāpēc Jūs esiet iekļauts sankciju reģistrā, ja tas ir piemērojams.


Tas var notikt gadījumos, piemēram, kad mēs pildīsim savas saistības ievērot starptautiskās sankcijas. Mēs varam apkopot šos datus no trešajām pusēm.

3. KĀDIEM NOLŪKIEM MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU PERSONAS DATUS?

3.1. Visu iepriekšminēto informāciju mēs izmantojam šādiem nolūkiem:

 • lai nosūtītu Jums jaunumus un citus mārketinga materiālus e-pasta vai SMS formātā (Jums vienmēr tiek piedāvāta iespēja atteikties no šādu materiālu saņemšanas, izmantojot sūtījumam pievienotās saites);
 • lai nosūtītu vai piedāvātu Jums interesējošo informāciju (pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju) par mūsu projektiem, par kuriem esat izrādījis interesi, kā arī citiem līdzīgiem projektiem, izmantojot e-pastu, SMS vai telefonsarunu;
 • lai nosūtītu vai piedāvātu Jums interesējošo informāciju pamatojoties uz informāciju, kas apkopota izmantojot sīkdatnes, ar nosacījumu, ka esat piekritis sīkdatņu izmantošanai (šeit pieejama papildu informācija par sīkdatnēm un to dzēšanu), izmantojot e-pastu, SMS vai telefonsarunu;
 • lai izmantotu ar sīkdatņu palīdzību apkopoto informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu tīmekļa vietni, tādejādi pielāgojot un personalizējot Jums piedāvāto informāciju. Šāda Jūsu veikto darbību izsekošana mūsu tīmekļa vietnē ir iespējama vienīgi tad, ja esat iesniedzis mums savu e-pasta adresi vai citu tiešai identifikācijai nepieciešamu informāciju (papildu informācija un norādes par to, kā pārtraukt izsekošanu, pieejama sadaļā par sīkdatnēm šeit);
 • lai nosūtītu Jums ielūgumus uz atvērto durvju dienām un citiem pasākumiem saistībā ar projektiem, par kuriem esat izrādījis interesi, vai līdzīgiem projektiem;
 • lai vadītu un administrētu sapulces, kur sniedzam informāciju par mūsu projektiem;
 • lai sagatavotu, administrētu un noslēgtu pirkuma vai īres līgumus, tostarp izvērtētu Jūsu kredītspēju, balstoties uz kredītvēstures pārskatiem;
 • lai administrētu klientu attiecības, piemēram, sazinātos ar Jums par konkrētiem projektiem, īstenotu saziņu klientu apkalpošanas funkciju ietvaros, veiktu maksājumu uzskati utt.;
 • lai nosūtītu Jums mārketinga materiālus un informāciju par pakalpojumiem un produktiem, par kuriem esat izrādījis interesi, balstoties uz Jūs interesējošajiem objektiem, interjera dizaina risinājumiem un iepriekšējiem pirkšanas darījumiem;
 • lai veiktu tirgus un klientu analīzi, tirgus pētījumus un apkopotu statisku;
 • nodrošināt mūsu pakalpojumu Mana Bonava, ar kuru palīdzību Jūs varat reģistrēt savas intereses mūsu piedāvājumā, kā arī pārvaldīt paziņojumus par defektiem;
 • lai izpildītu mūsu tiesiskos pienākumus, kā arī nodrošinātu tiesisko aizsardzību klientu prasījumu gadījumā;
 • lai reālā laikā nodrošinātu atgriezenisko saiti par mūsu lietotņu darbību, pārliecinātos par to, ka lietotāji nepiedzīvo tehniskas problēmas, novērstu krāpšanas mēģinājumus un rūpētos par mūsu tīmekļa pakalpojumu drošību;
 • lai nodrošinātu, ka Bonava neveic darījumus ar fiziskām vai juridiskām personām, kas ir iekļautas sankciju sarakstos.

4. KAD TIEK DZĒSTI JŪSU PERSONAS DATI?

4.1. Mēs glabājam Jūsu personas datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams iepriekšminēto mērķu sasniegšanai. Kad dati vairs nav nepieciešami, tie tiek dzēsti atbilstoši mūsu datu dzēšanas procedūrām. Tas nozīmē, ka atsevišķi dati var tikt glabāti ilgāk nekā citi dati.

4.2. Piemēram, ja Jūs noslēdzat līgumu ar mūsu uzņēmumu, līgums un saziņa ar klientu apkalpošanas dienestu (piemēram, saistībā ar prasījumiem vai citiem jautājumiem) tiks saglabāta garantijas periodā, lai mēs varētu izpildīt savus pienākumus atbilstoši līguma noteikumiem. Tāpat dati var tikt saglabāti arī ilgākā laika periodā, piemēram, lai nodrošinātu mūsu uzņēmuma aizsardzību klienta prasījumu gadījumā.

4.3. Sīkdatņu derīguma termiņš beidzas atbilstoši noteiktiem laika periodiem, kas sīkāk izklāstīti šeit.

5. KĀDS IR PERSONAS DATU APSTRĀDES TIESISKAIS PAMATS? 

5.1. Lielākoties mēs apstrādājam personas datus, lai nodrošinātu Jūsu pieprasīto pakalpojumu sniegšanu (piemēram, pakalpojums Mana Bonava) vai izpildītu pirkuma vai īres līguma noteikumus.

5.2. Savukārt citu datu apstrāde tiek veikta pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, piemēram, saistībā ar mārketinga materiālu un informācijas saņemšanu par mūsu pakalpojumiem un produktiem, un/vai saistībā ar tirgus vai klientu analīzes veikšanu, tirgus izpēti vai statistikas apkopošanu.

5.3. Atsevišķas datu apstrādes darbības ir balstītas uz likumīgu intersi, lai optimizētu mūsu pārdošanas, īres un mārketinga aktivitātes, novērstu iespējāmas krāpniecības, veiktu tirgus izpēti, uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un veiktu statistisko analīzi un mēs to darām tādā veidā, kas netraucē Jūsu privātumu.

5.4. Dati tiek apstrādāti, lai mēs varētu pārliecināties par to, ka neveicam darījumus ar fiziskām vai juridiskām personām, kas ir iekļautas sankciju sarakstos.

6. KAM MĒS IZPAUŽAM JŪSU PERSONAS DATUS?

6.1. Saistībā ar jaunumu un projektu informācijas nosūtīšanu, Jūsu dati tiek izpausti citiem Bonava grupas uzņēmumiem (piemēram, mārketinga pasākumiem, pakalpojumu un kampaņu izstrādei), kā arī ārējiem uzņēmumiem, kas sniedz mums pakalpojumus (piemēram, IT pakalpojumus, klientu apkalpošanu, mākleru un tirdzniecības pārstāvju pakalpojumus). Tāpat mums ir pienākums izpaust Jūsu datus valsts iestādēm, ja tās pieprasa šādu datu izpaušanu saistībā ar tiesiski pamatotu pieprasījumu vai administratīvu lēmumu.

6.2. Uzņēmumiem, kuriem mēs izpaužam Jūsu datus, ir atļauts tos apstrādāt vienīgi saskaņā ar mūsu izstrādātajām instrukcijām; turklāt mēs ar šiem uzņēmumiem slēdzam līgumus, kas Jūsu personas datiem nodrošina augsta līmeņa drošību.  Gadījumā, ja mēs nosūtām Jūsu personas datus ārējiem uzņēmumiem ārpus ES/Eiropas Ekonomiskās zonas, mēs rūpējamies par to, lai tiktu veikti atbilstoši drošības pasākumi, tostarp ar šiem uzņēmumiem noslēgtajos līgumos tiek iekļauti Eiropas Komisijas noteiktie standarta līguma nosacījumi par datu pārsūtīšanu (šie līguma nosacījumi ir pieejami Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē).

7. JŪSU TIESĪBAS SAISTĪBĀ AR JŪSU DATU APSTRĀDI

7.1. Saskaņā ar piemērojamiem datu aizsardzības tiesību aktiem, Jums saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi ir šādas tiesības:

 • piekļuves tiesības, t.i., tiesības iegūt informāciju par to, kādus personas datus mēs apstrādājam, un saņemt apstrādājamo datu kopiju;
 • tiesības labot, t.i., tiesības labot kļūdainos datus;
 • tiesības uz dzēšanu, t.i., tiesības pieprasīt Jūsu personas datu dzēšanu;
 • tiesības ierobežot apstrādi, t.i., tiesības pieprasīt ierobežot mūsu veikto datu apstrādi, piemēram, ja Jūs apstrīdat mūsu apstrādāto datu pareizību;
 • tiesības uz datu pārnesamību, t.i., tiesības pieprasīt, lai Jūsu personas dati tiktu pārnesti no mūsu uzņēmuma uz citu uzņēmumu;
 • tiesības iebilst pret to, ka mūsu uzņēmums apstrādā Jūsu personas datus;
 • tiesības atsaukt piekrišanu; tomēr šāds atsaukums neietekmēs iepriekš veikto datu apstrādi, kam esat devis piekrišanu;
 • tiesības sūdzēties uzraudzības iestādē, ja uzskatāt, ka mūsu veiktā datu apstrāde neatbilst piemērojamo datu aizsardzības tiesību aktu prasībām.

7.2. Dažas no minētajām tiesībām var tikt īstenotas vienīgi specifiskos gadījumos. Ja vēlaties izmantot kādas no savām tiesībām, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot šī dokumenta ievadā norādīto kontaktinformāciju.

 

PERSONĀLA ATLASES PRIVĀTUMA POLITIKA 

1. IEVADS UN KONTAKTINFORMĀCIJA 

1.1. Šajā personāla atlases privātuma politikas dokumentā Bonava skaidro, kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati pēc tam, kad esat pieteikušies mūsu izsludinātai vakancei. Mums ir svarīgi nodrošināt, ka Jūs esat pārliecināti par to, ka pret Jūsu personas datiem izturamies ar pienācīgām rūpēm. Tādēļ esam veikuši tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus, kas pasargā Jūsu personas datus pret neatļautu piekļuvi un izmantošanu.Aicinām Jūs rūpīgi iepazīties ar šo privātuma politiku. 

1.2. Bonava Latvija SIA ir datu pārzinis jeb datu turētājs, kas atbild par Jūsu personas datu apstrādi mūsu uzņēmumā vai tā uzdevumā.Ja Jums ir radušies jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzam sazināties ar mums Bonava Latvija SIA, Brīvības gatve 275, LV-1006, Tel. nr. 67567841, e-pasts:work@bonava.lv 

2. KĀDUS PERSONAS DATUS MĒS APSTRĀDĀJAM?

2.1. Personas dati ir jebkāda informācija, ar kuras palīdzību ir iespējams identificēt jeb atpazīt Jūs personīgi. Mēs apstrādājam Jūsu personas datus, ko Jūs iesniedzat kopā ar savu pieteikumu vakancei: 

 • Jūsu vārds un kontaktinformācija  

 • Jūsu CV, pieteikuma vēstule un tai pievienotie dokumenti  

 • Informācija, kas iegūta pārrunās, veiktajos testos un no Jūsu iesniegtajām atsauksmēm 

 • Informācija par kredītsaistībām un nesodāmību 

3. KĀDIEM NOLŪKIEM MĒS APSTRĀDĀJAM JŪSU PERSONAS DATUS?  

 1. Iepriekšējā sadaļā uzskaitītie personas dati tiek izmantoti šādiem nolūkiem: 

 • Lai izvērtētu Jūsu pieteikumu konkrētai vakancei, kurai Jūs pieteicāties, kā arī citām vakancēm, kuras uzskatām par Jums piemērotām, balstoties uz Jūsu sniegto informāciju

 • Lai sazinātos ar Jums un atjaunotu Jūsu kontaktinformāciju, gadījumā, ja ir aktuālas darba vakances, kuras varētu Jūs interesēt

 • Lai pieņemtu personāla atlases gaitā nepieciešamos lēmumus 

 • Lai izpildītu likumā noteiktās prasības, kā arī pasargātu mūsu uzņēmumu gadījumā, ja tiek izvirzītas juridiskas prasības 

4. KAD JŪSU PERSONAS DATI TIEK DZĒSTI?  

4.1. Ja personāla atlases process noslēdzas ar to, ka Jūs tiekat pieņemts darbā, visi Jūsu personas dati (izņemot tos datus, kas nepieciešami darba tiesisko attiecību noformēšanai un uzturēšanai) tiek dzēsti. Ja Jums netiek piedāvāta konkrēta vakance, kurai Jūs pieteicāties, mēs saglabāsim datus, ko Jūs iesniedzāt savā kontā vai pieteikumā vēl 6 mēnešus pēc personāla atlases procesa noslēguma, lai piedāvātu Jums citas vakances mūsu uzņēmumā.  

4.2. Ja Jūs nepiesakāties konkrētai vakancei, Jūsu personas dati tiek glabāti vienu gadu no pieteikuma saņemšanas datuma 

5. KĀDS IR JŪSU PERSONAS DATU APSTRĀDES TIESISKAIS PAMATS?  

5.1. Mēs personas datus apstrādājam saskaņā ar interešu līdzsvara principu. Tas nozīmē, ka mēs esam pamatoti ieinteresēti apstrādāt Jūsu personas datus saistībā ar personāla atlasi (gan attiecībā uz vakanci, kurai esat pieteicies, gan citām vakancēm), un mēs šo datu apstrādi veicam tā, lai neskartu Jūsu privātumu. 

5.2. Lai veiktu tādu datu apstrādi, kam nepieciešama Jūsu atļauja, piemēram, informācija par Jūsu kredītvēsturi, mēs sazināsimies ar Jums un lūgsim piekļuvi šādiem datiem un to apstrādei. 

6. KAM MĒS IZPAUŽAM JŪSU PERSONAS DATUS? 

6.1. Jūsu personas dati var tikt izpausti Bonava grupas uzņēmumiem, kur tie var tikt izmantoti personāla atlases nolūkā, kā arī ārējiem uzņēmumiem (piemēram, Bonava pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā personāla atlases pakalpojumus, utt.). Tāpat Jūsu dati var tikt izpausti valsts pārvaldes iestādēm, ja to paredz tiesību akti vai administratīvs lēmums. 

6.2. Ja Jūsu personas dati tiek nosūtīti ārējiem uzņēmumiem, kas reģistrēti ārpus Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas, mēs nodrošinām atbilstošus datu drošības pasākumus, piemēram, slēdzot līgumus ar ārējiem pakalpojumu sniedzējiem, mēs tajos vienmēr iekļaujam Eiropas Komisijas izstrādātos standarta noteikumus par datu pārnesi (noteikumi pieejami Eiropas Komisijas mājaslapā).   

7. Jūsu tiesības saistībā ar jūsu datu apstrādi  

7.1. Saskaņā ar piemērojamiem datu aizsardzības tiesību aktiem, Jums saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi ir šādas tiesības: 

 • piekļuves tiesības, t.i., tiesības iegūt informāciju par to, kādus personas datus mēs apstrādājam, un saņemt apstrādājamo datu kopiju;  

 • tiesības labot, t.i., tiesības labot kļūdainos datus; 

 • tiesības uz dzēšanu, t.i., tiesības pieprasīt Jūsu personas datu dzēšanu;  

 • tiesības ierobežot apstrādi, t.i., tiesības pieprasīt ierobežot mūsu veikto datu apstrādi, piemēram, ja Jūs apstrīdat mūsu apstrādāto datu pareizību;  

 • tiesības uz datu pārnesamību, t.i., tiesības pieprasīt, lai Jūsu personas dati tiktu pārnesti no mūsu uzņēmuma uz citu uzņēmumu;  

 • tiesības iebilst pret to, ka mūsu uzņēmums apstrādā Jūsu personas datus; 

 • tiesības atsaukt piekrišanu; tomēr šāds atsaukums neietekmēs iepriekš veikto datu apstrādi, kam esat devis piekrišanu;  

 • tiesības sūdzēties uzraudzības iestādē, ja uzskatāt, ka mūsu veiktā datu apstrāde neatbilst piemērojamo datu aizsardzības tiesību aktu prasībām.

7.2. Dažas no minētajām tiesībām var tikt īstenotas vienīgi specifiskos gadījumos. Ja vēlaties izmantot kādas no savām tiesībām, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot šī dokumenta ievadā norādīto kontaktinformāciju.