Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Attālināts pirkums

5. solis

Sagatavoto līgumu mēs Jums nosūtīsim parakstīšanai ar e-Parakstu. Pēc parakstīšanas tas jāsūta mums atpakaļ.

6. solis

Īpašumtiesību reģistrēšanai Zemesgrāmatā mums būs nepieciešama izziņa par Jūsu veicamo nodevu - valsts nodevas un kancelejas nodevas - apmaksu. Par precīzām nodevu likmēm Jūs informēs Bonava pārdošanas speciālists. Ja, izskatot Jūsu individuālo gadījumu, pārdošanas speciālists secinās, ka jāveic vēl kāds maksājums valsts iestādēm, Jums to pastāstīs un izskaidros.

7. solis

Ja dzīvokļa iegādei izmantosiet hipotekāro kredītu, Jums jāpārskaita pirmā iemaksa - 15% no pirkuma summas* - uz Bonava Latvija kontu piecu darba dienu laikā pēc Pirkuma līguma parakstīšanas. Pārējo summu saskaņā ar Darījuma konta līgumu banka pārskaita Bonava Latvija pēc pircēja īpašumtiesību reģistrācijas Zemesgrāmatā.

Ja kredīts dzīvokļa iegādei nav nepieciešams, Jūs varat pārskaitīt visu pirkuma summu par dzīvokli uzreiz pēc Pirkuma līguma parakstīšanas vai - atsevišķos gadījumos - saskaņā ar Darījuma konta līgumu.

* Izmantojot ALTUM garantiju bankas aizdevumam mājokļa iegādei, pirmā iemaksa ir 5% no pirkuma summas.

8. solis

Saņemot pirkuma summu vai apstiprinājumu no bankas, vienosimies par Jums ērtu laiku, kad notiks videozvans ar notāru, izmantojot DigiNotārs pakalpojumu. Pēc dokumentu sagatavošanas un parakstīšanas Jūsu pārdošanas speciālists iesniegs Zemesgrāmatā Jūsu līgumu, kur aptuveni desmit darba dienu laikā tiks veikta tā reģistrācija.

Šajā solī notiek arī vienošanās par dzīvokļa pieņemšanas un atslēgu saņemšanas laiku.

9. solis

Saņemsiet Jūsu jauno māju atslēgas un varēsiet sākt iemājošanas procesu. Laipni lūgti!

10. solis

Kad īpašumtiesības būs reģistrētas uz Jūsu vārda, saņemsiet paziņojumu no Zemesgrāmatas.