Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Kāpēc izvēlēties dzīvokli būvniecības stadijā?

Pacietība atmaksājas - ja sapni par jaunu mājokli esat gatavi piepildīt pēc vairākiem mēnešiem vai pat gada, īstā izvēle būs būvniecības stadijā esošs dzīvoklis, kas piedāvā virkni dažādu priekšrocību.

Ko Jūs iegūsiet? 

1. Zemākas sākotnējās izmaksas

Dzīvokļiem agrīnā būvniecības stadijā ir zemāka cena nekā pabeigtiem mājokļiem. Tas sniedz iespēju iegādāties vēlamo īpašumu par pieņemamāku summu. 

2. Fiksēta cena rezervācijas brīdī

Ieguldījuma drošība. Neatkarīgi no tā, kā pieaug dzīvokļu cenas tirgū pēc rezervācijas brīža, pircējam būs jāmaksā tikai tā summa, kas tika noteikta, veicot rezervāciju. Nekustamie īpašumi būvniecības laikā var piedzīvot cenu pieaugumu, it īpaši, ja projekts atrodas pieprasītā rajonā. Pircēji, kuri fiksē cenu rezervācijas laikā, var ietaupīt finanšu līdzekļus un gūt peļņu no īpašuma vērtības pieauguma. Ja tirgus ir uz augšupejoša ceļa, tas var būt īpaši izdevīgi. 

3. Atlaides kalkulators

Pircējam ir iespēja saņemt papildu atlaidi dzīvokļa vērtībai, iemaksājot lielāku summu rezervācijas brīdī. 

4. Apdaru un santehnikas izvēle

“Bonava Latvija” piedāvā vairākas mājokļu iekšējās apdares kolekcijas (maksas un bezmaksas) ar dažādiem materiāliem un santehnikas elementiem,  kurus pircējs var izvēlēties  saskaņā ar savām vēlmēm un iespējām, līdz pat sešus mēnešus pirms dzīvokļa pabeigšanas. 

5. Plašāka pieejamo dzīvokļu izvēle

Iegādājoties mājokli būvniecības stadijā, pircēji var izvēlēties no lielāka dzīvokļu skaita, piemeklējot sev atbilstošāko variantu, tostarp debespusi, stāvvietu (ja tā dzīvoklim pieejama), stāvu un dzīvokļu plānojumu, kas var nebūt piedāvājumā, kad būvniecība projektā ir pabeigta. 

6. Potenciālās Euribor procentu likmes priekšrocības

Euribor jeb starpbanku aizņēmumu likme šobrīd ir augstākajā punktā, taču, iespējams, ka brīdī, kad dzīvoklis tiks pabeigts un būs jāslēdz kreditēšanas darījums ar banku, šī likme jau būs kritusies un pircējam būs izdevīgāki mājokļa kredīta nosacījumi.  

7. Ilgtermiņa ieguldījums investoriem

Investori var izmantot dzīvokļa būvniecības laiku kā “turēšanas” periodu, pirms, iespējams, nolemj īpašumu pārdot, izmantojot tirgus svārstības. 

Projekti, kuros šobrīd pieejami būvniecības stadijā esoši dzīvokļi