Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Attālināta rezervācija

5. solis

Sagatavoto līgumu mēs Jums nosūtīsim ar kurjerpasta palīdzību vai piedāvāsim to parakstīt ar e-Parakstu. Visus sūtīšanas vai kādus citus līguma sagatavošanas posmā radušos izdevumus apmaksāsim mēs.

6. solis

Kad esat savu līguma eksemplāru parakstījuši, to ar pastu vai kurjerpastu jāsūta mums atpakaļ.

7. solis

Pēc līguma parakstīšanas 5 darba dienu laikā Jums jāieskaita pirmā iemaksa - 10% no pirkuma summas - Bonava Latvija kontā. Kad Jūsu jaunā māja tiks nodota ekspluatācijā, mēs ar Jums sazināsimies, lai organizētu Pirkuma līguma parakstīšanu un atlikušās summas apmaksu.

8. solis

Saņemot atlikušo pirkuma summu vai apstiprinājumu no bankas, vienosimies par Jums ērtu laiku, kad notiks videozvans ar notāru, izmantojot DigiNotārs pakalpojumu. Pēc dokumentu sagatavošanas un parakstīšanas Jūsu pārdošanas speciālists iesniegs Zemesgrāmatā Jūsu līgumu, kur līdz desmit dienu darba laikā tiks veikta tā reģistrācija.

Īpašumtiesību reģistrēšanai Zemesgrāmatā mums būs nepieciešama izziņa par Jūsu veicamo nodevu - valsts nodevas un kancelejas nodevas - apmaksu. Par precīzām nodevu likmēm Jūs informēs Bonava pārdošanas speciālists. Ja, izskatot Jūsu individuālo gadījumu, pārdošanas speciālists secinās, ka jāveic vēl kāds maksājums valsts iestādēm, Jums to pastāstīs un izskaidros.

9. solis

Aicināsim Jūs apskatīt jauno mājokli Klientu dienā, kā arī iepazīties ar visu tā pārvaldīšanas procesu un detaļām online Mājokļa skolas nodarbībā ar Bonava pārstāvju un mājas apsaimniekotāja dalību.

10. solis

Saņemsiet Jūsu jauno māju atslēgas un varēsiet sākt iemājošanas procesu. Laipni lūgti!

11. solis

Kad īpašumtiesības būs reģistrētas uz Jūsu vārda, saņemsiet paziņojumu no Zemesgrāmatas.