Iespēja iegādāties pilnībā iekārtotu dzīvokli Dreilinga mājās

Iespēja iegādāties pilnībā iekārtotu dzīvokli Dreilinga mājās*

Piedāvājam iegādāties trīsistabu dzīvokli Robežu ielā 3 – Dreilinga māju projektā - kas ir jau pilnībā iekārtots un mēbelēts, aprīkots ar visu ērtai sadzīvei nepieciešamo un gatavs uzņemt savus jaunos iemītniekus kaut šodien.

Ierasti Bonava projektos piedāvājam vien santehnikas apdaru kolekciju izvēli, par mēbelēm ļaujot parūpēties jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem, tādēļ šis būs patīkams piedāvājums tiem, kam interjera izvēles mēdz sagādāt galvassāpes. Dzīvoklī IKEA dizaineri parūpējušies ne vien par sadzīvei nepieciešamākajām mēbelēm un aprīkojumu, bet arī patīkamām detaļām, lai ikdienu mājās Jums būtu iespēja pavadīt jaukā un mierīgā atmosfērā.

* Dzīvokļa cenā ietilpst ne vien viss tajā esošais, bet arī terase ar zaļo zonu, kā arī personīgā autostāvvieta pie mājas.

DZĪVOKĻA CENĀ IETILPST

Pilna vannas istabas apdare un iekārtojums

Dzīvokļa cenā iekļauta ne vien apdares kolekcija “Liedags” ar vannu, bet arī ietilpīgs skapītis ar spoguļdurvīm, plauktiņš zem izlietnes, elegants dvieļu žāvētājs un dušas aizkari, kā arī pilns vannas istabas aksesuāru klāsts. Dzīvoklī papildu vannas istabai ir arī vēl viena tualete.

Viss nepieciešamais patīkamiem vakariem viesistabā

Viesistabā jaunos dzīvokļa iemītniekus gaidīs plašs un ērts dīvāns, žurnālgaldiņi, vieta Jūsu fotogrāfijām un gleznām pie sienām vai uz plauktiņiem, kā arī dažāda veida un spilgtuma apgaismes ķermeņi, lai radītu tieši Jūsu vēlmēm un sajūtām atbilstošu atmosfēru mājoklī.

Ērti iekārtota ēdamzona

Lai gan atvērtā plānojuma dzīvokļos bieži mēdz trūkt vietas ēdamgaldam un kopīgu ēdienreižu baudīšanai, Bonava dzīvokļu funkcionālais plānojums ļauj paredzēt vietu visam nepieciešamajam. Mēbelētajā dzīvoklī jau ievietots četrvietīgs galds ar krēsliem Jūsu ērtībai un patīkamām maltītēm ģimenes vai draugu lokā.

Pilna virtuves iekārta

Virtuves izlietne, maisītājs, tvaika nosūcējs, kvalitatīva Electrolux cepeškrāsns un pat iebūvēts ledusskapis – iemājojot jaunajā dzīvoklī, pie gardu maltīšu gatavošanas varēsiet ķerties jau uzreiz. Savukārt siltas tējas vai kafijas pieejamību vienmēr nodrošinās dzīvoklī jau esoša elektriskā tējkanna.

Mājīga guļamistaba kvalitatīvai atpūtai

Zināms, ka kvalitatīvs miegs ir pilnvērtīgas darba dienas pamatā, tādēļ īpaši svarīga ir guļamistabas mēbeļu izvēle. Iegādājoties dzīvokli, Jums par to nebūs jāuztraucas – esam jau parūpējušies gan par ietilpīgu skapi, gan naktsgaldiņiem un naktslampiņām, kā arī ērtu matraci, skaistiem aizkariem un oriģināliem dizaina elementiem.

Bērnistaba diviem iemītniekiem

Dzīvokļa mazākajiem iemītniekiem paredzēta mājīga bērnistaba, kurā pietiks vietas gan spēlēm, gan atpūtai. Savukārt vecāki novērtēs ietilpīgās skapju un plauktu sistēmas, kā arī vietu mācībām vai radošām aktivitātēm.

Par dzīvokļa detalizētu informāciju un tā cenu vari uzzināt
Šeit
Jeļena Freimane
Jeļena Freimane

Pārdošanas speciāliste

+371 26411732

Elīna Dūda
Elīna Dūda

Pārdošanas speciāliste

+371 28695500