Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

#kaimiņubūšana Fjordi

Mums Bonavā ir svarīgi būvēt ne vien ēkas, bet arī attīstīt laimīgas apkaimes. Tādēļ esam radījuši iniciatīvu #kaimiņubūšana. Tās mērķis ir veidot draudzīgas attiecības starp tiem, kuriem ikdienā atrodamies vistuvāk, un nodrošināt savstarpēji patīkamu atbalstu. Radīt kopības sajūtu un lepnumu par piederību savai apkaimei.

Lai dzīve un ikdiena Jūsu jaunajā apkaimē būtu vēl patīkamāka, esam parūpējušies par īpašiem piedāvājumiem, ko iegūsiet, tuvākajā apkaimē un tās uzņēmumos uzrādot savu Fjordu iemītnieka apliecību.

Lūgums ņemt vērā, ka īpašo piedāvājumu klāsts un nosacījumi var mainīties atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai valstī. Pirms piedāvājuma izmantošanas aicinām sazināties ar pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu tā pieejamību konkrētajā brīdī.

BabyStore

Īpašais piedāvājums: 10% atlaide visai produkcijai (atlaide nesummējas ar akcijas precēm).

Babystore ir lielākais bērnu preču veikalu tīkls Baltijā, kas piedāvā plašu preču sortimentu māmiņām, grūtniecēm un mazuļiem. Veikalā vienmēr varēs atrast visu nepieciešamo, saņemt kvalitatīvu konsultāciju un aiziet ar smaidu uz lūpām.

Vairāk informācijas

Beach Arena

Īpašais piedāvājums: 50% atlaide pirmajai pludmales kortu nomai. Rezervējot laukumu, jānosauc parole "kaimiņubūšana".

Beach Arena ir Baltijā lielākais pludmales sporta centrs ar 8 smilšu kortiem, 4 padel tenisa kortiem, 2 klasiskā tenisa laukumiem un fitnesa zāli. Baudiet vasaru visa gada garumā!

Vairāk informācijas

Buberts

Īpašais piedāvājums: 10% atlaide kūku pasūtījumiem un 5% atlaide vakariņām

Vieta Klusajā centrā kur satikties, kur baudīt. Darba dienās pusdienu piedāvājums, garda kafija un kūkas baudīšanai uz vietas un līdzņemšanai, kā arī rūpīgi atlasīta vīnu un šampaniešu izlase, brīvdienās brunch.

Vairāk informācijas

PortoFino

Īpašais piedāvājums: 10% atlaide rēķinam

PortoFino piedāvā klasisku itāļu virtuvi, kas pielāgota vietējām ēšanas tradīcijām. Restorāns lepojas ar saviem kvalitatīvajiem jūras velšu ēdieniem un steikiem, kā arī rizotto un pastām. Mīlestību pret itāļu virtuvi un mūsu viesiem restorāns ar prieku tiecas izpaust katrā pagatavotajā ēdienā un draudzīgajā atmosfērā.

Vairāk informācijas

Rīgas Riepu Centrs

Īpašais piedāvājums: Riepu montāža - 15%; Riepu uzglabāšana - 15 %; Disku remonts - 15%; Kondicionieru uzpilde - 15%; Auto un kondicionēšanas remonts - 15%; Jaunas riepas un diski - individuāla cena atkarībā no izvēlētajām riepām/diskiem. Papildu piedāvājums: pērkot jaunus diskus, iespēja vecos diskus dot kā daļu no samaksas.

RīgasRiepuCentrs - Jaunas un lietotas riepas. Disku tirdzniecība, disku aksesuāru tirdzniecība: skrūves, uzgriežņi, centrējošie gredzeni, flanči, spiediena sensori un to programmēšana. Riepu serviss: Riepu montāža un balansēšana, disku remonts: taisnošana un metināšana. Nesezonas riepu uzglabāšana. Kā arī dažādi autoservisa darbi: auto apkopes, kondicionieru uzpilde un remonts.

Vairāk informācijas

Skandi Mēbeles

Īpašais piedāvājums: 5% atlaide jebkurai precei piedāvājumā

Skandi Mēbeles ir skandināvu dizaina mēbeļu veikals, kas piedāvā iegādāties augstas kvalitātes dīvānus, gultas, matračus un citas mēbeles - tieši no ražotāja.

Vairāk informācijas

Tet

Lai iegūtu īpašo piedāvājumu, aicinām aicinām sazinānies ar Tet Klientu apkalpošanas speciālistiem: Jānis - Mob. tālr. 22331903, e-pasts: Janis.Kraujins@tet.lv Aleksandrs - Mob. tālr. 29955249, e-pasts: Aleksandrs.Patronovs@tet.lv

Ātrs un stabils Starta internets līdz 200 Mbit/s par 12,00 €/mēn. (standarta cena 19,49 €/mēn.). Komplektā ar televīziju vienmēr izdevīgāk - Helio interaktīvā televīzija kopā ar Starta internetu par 15,90 €/mēn. (standarta cena 25,49 €/mēn). Piedāvājums ir spēkā jauniem klientiem, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem.

Vairāk informācijas

Veselības un fitnesa studija VingroSev.lv

Īpašais piedāvājums: 10% atlaide jebkuram pakalpojumam - nākot diviem Fjordu kaimiņiem vai draugiem kopā, katram 15% atlaide grupu abonementam - bērniem atlaide grupu nodarbībām -15% atlaide abonementam,- online abonements Fizioactive.lv par 15.99 EUR (standarta cena – 19.99 EUR). Grupā pieejami vairāk nekā 30 vingrinājumu kompleksi dažādām ķermeņa zonām dažādās intensitātēs, ko var izmantot vingrošanai mājas apstākļos; bez termiņa ierobežojuma)

Fitnesa un veselības studija, kurā darbojas profesionāla, augsti kvalificētu un sertificētu speciālistu komanda, kas atrod individuālu pieeju ikvienam sportot gribētājam.

Vairāk informācijas