Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

#kaimiņubūšana Pagalms 2.0

Mums Bonavā ir svarīgi būvēt ne vien ēkas, bet arī attīstīt laimīgas apkaimes. Tādēļ esam radījuši iniciatīvu #kaimiņubūšana. Tās mērķis ir veidot draudzīgas attiecības starp tiem, kuriem ikdienā atrodamies vistuvāk, un nodrošināt savstarpēji patīkamu atbalstu. Radīt kopības sajūtu un lepnumu par piederību savai apkaimei.

Lai dzīve un ikdiena Jūsu jaunajā apkaimē būtu vēl patīkamāka, esam parūpējušies par īpašiem piedāvājumiem, ko iegūsiet, tuvākajā apkaimē un tās uzņēmumos uzrādot savu Pagalms 2.0 iemītnieka apliecību. Apliecību saņemsiet līdz ar jaunā mājokļa atslēgām.

Lūgums ņemt vērā, ka īpašo piedāvājumu klāsts un nosacījumi var mainīties atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai valstī. Pirms piedāvājuma izmantošanas aicinām sazināties ar pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu tā pieejamību konkrētajā brīdī.

Art Bric Studio

Īpašais piedāvājums: 15% atlaide friziera pakalpojumiem, 10% atlaide vaksācijas procedūrām, 15% atlaide ārstnieciskās masāžas procedūrai, 20% atlaide SPA ķermeņa un sejas kosmētiskajām procedūrām, uzacu korekcijai

Salons Art Bric Studio atrodas mājīgās telpās jaunajā VEF kvartālā un piedāvā friziera, manikīra, pedikīra un SPA procedūras.

Vairāk informācijas

Bulkotava

Īpašais piedāvājums: 5% atlaide visai produkcijai

Bulkotava ir konditoreja, kurā vienmēr pieejamas svaigas bulciņas, pīrāgi, kūkas un kliņģeri. Visi Bulkotavas gardumi ir cepti uz vietas tikai no augstas kvalitātes izejvielām.

Vairāk informācijas

Privātā pirmsskola ESME Rīga

Īpašais piedāvājums: 10% atlaide mācību maksai pirmos 6 mēnešus.

Jauna, plaša un gaiša ESMEs filiāle ar lieliskāko Montessori pedagogu komandu un savu pagalmu bērnu radošai būšanai ārā. ESMĒ valda pieņemšanas, mīlestības un zinātniskas pieejas mācīšanās vide (5 bērni uz 1 Montessori pedagogu), lai bērns varētu izdzīvot skaistu un aizraujošu bērnību un zināšanu iegūšanas pieredzi.

Vairāk informācijas

Bērnudārzs "Karlsons"

Īpašais piedāvājums bērnudārza Teikas filiālē: 5 garantētas vietas Pagalms 2.0 iedzīvotājiem, 10% atlaide pirmajam gadam, bezmaksas iestāšanās.

Bērnudārzs “Karlsons” strādā jau 20 gadus un piedāvā licencētas pirmsskolas izglītības programmas; nodarbības runas attīstīšanā, matemātikā, sportā utt.; radošas, attīstošas nodarbības (mūzika, zīmēšana, veidošana, utt.); nodarbības ar logopēdu; nodarbības angļu valodā; rotaļas, kas atklāj un attīsta bērna potenciālu; veselīgus un gardus ēdienus, ko gatavo uz vietas bērnudārzā; modernus un labiekārtotus pastaigas laukumus; kvalificētus darbiniekus, kuri mīl savu darbu.

Vairāk informācijas

Eklērnīca Raunas Dārzs

Īpašais piedāvājums: pērkot 5 eklērus, saņem sesto bez maksas. (Piedāvājums attiecas uz regulārās cenas eklēriem).

Raunas Dārzs ir pirmā eklērnīca Latvijā. 2015. gadā izveidotais ģimenes uzņēmums piedāvā ne vien vairāk nekā 70 veidu eklērus, bet arī gardas kūkas, desertus, cepumus u.c. konditorejas izstrādājumus.

Vairāk informācijas

SAFE BOX Mantu glabātuve

Īpašais piedāvājums: 10% atlaide SAFE BOX Mantu glabātuves nomai

SAFE BOX piedāvājumā atrodams plašākais mantu glabātavu klāsts Latvijā ar vairāk kā 277 dažādu izmēru un veidu (1m3-14m2) mantu glabātuvēm. Droša klientu īpašuma uzglabāšana ir SAFE BOX prioritāte Nr.1. Katra mantu glabātuve aprīkota ar individuālu signalizāciju, telpas aprīkotas ar videonovērošanu. Piekļuve mantu glabātuvēm 24/7.

Vairāk informācijas

VEF Kultūrvieta Spīdola

Īpašais piedāvājums: 20% atlaide telpu nomai

Kultūrvieta Spīdola ir mūsdienīga, daudzfunkcionāla, atvērta vide koncertiem, jaunrades pasākumiem, izrādēm, izstādēm, kino vakariem, auto prezentācijām, konferencēm, semināriem, skatēm un saviesīgiem pasākumiem. Divās pasākumu zālēs kopā iespējams uzņemt līdz pat 400 viesiem vienlaicīgi.

Vairāk informācijas

Schadler sadzīves tehnika

Īpašais piedāvājums: veikala (tostarp internetveikala) klienta karte bez maksas.

Schadler sadzīves tehnika nozīmē kvalitāti, jo ir izstrādāta kvalitātes kontroles sistēma no produkta ražošanas sākuma līdz produkta gala iepakošanai. Atkarībā no produkta grupas tehnika iziet līdz 12 kvalitātes kontroles stadijām. Schadler sadzīves tehnikai mūsdienīgs dizains, jo dizaineri par savu uzdevumu uzskata ražot funkcionālu un skaistu produkciju, kuras lietošana sniegtu gandarījumu un prieku gadiem ilgi.

Vairāk informācijas

Tet

Lai iegūtu īpašo piedāvājumu, aicinām aicinām sazinānies ar Tet Klientu apkalpošanas speciālistiem: Jānis - Mob. tālr. 22331903, e-pasts: Janis.Kraujins@tet.lv Aleksandrs - Mob. tālr. 29955249, e-pasts: Aleksandrs.Patronovs@tet.lv

Ātrs un stabils Starta internets līdz 200 Mbit/s par 12,00 €/mēn. (standarta cena 19,49 €/mēn.). Komplektā ar televīziju vienmēr izdevīgāk - Helio interaktīvā televīzija kopā ar Starta internetu par 15,90 €/mēn. (standarta cena 25,49 €/mēn). Piedāvājums ir spēkā jauniem klientiem, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem.

Vairāk informācijas

WILD ONE telpa

Īpašais piedāvājums: 15% atlaide telpu nomai

WILD ONE - svētku un rotaļu telpa bērniem. Izmēģināt sapņu profesijas, rāpties, šļūkt, izlēkāties bumbās līdz ausīm un spēku izsīkumam, būt brīviem un patiesiem – WILD ONE 175m2 plašajās telpās tas viss ir iespējams!

Vairāk informācijas