Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Knifi tavam mājoklim

SIA Bonava Latvija organizē ilgtermiņa mājas iekārtošanas padomu fotokonkursu Instagram platformā - “Knifi tavam mājoklim”.

Konkursa mērķis:

Īpašo apstākļu dēļ šogad īpaši daudz laika esam pavadījuši mājās – strādājot, atpūšoties un pat izklaidējoties. Tā kā dzīvojamā platība bieži mēdz būt šaurāka nekā saimnieki vēlētos, ir svarīgi to iekārtot pēc iespējas funkcionālāk – tam talkā nāk dažāda veida knifi un viltības, vai tie būtu noskatīti kādā sociālo tīklu platformā, vai pašu izdomāti, vai no vecmāmiņas padoma apgūti jau bērnībā. Šajā laikā, kad tik svarīgi būt vienotiem, bet katram savās mājās, aicinām neturēt sveci zem pūra un ar saviem vērtīgajiem knifiem un padomiem padalīties arī ar apkārtējiem.

Tā kā mājokļa funkcionalitātes paaugstināšana un tā pēc iespējas efektīvāka iekārtošana ir aktuāla visos laikos, arī konkursa beigu termiņš nav noteikts. Plānots to turpināt kā ikmēneša rubriku vismaz vienu gadu, taču, piemērojoties apstākļiem, norises laiks var mainīties.

Konkursa norise un nosacījumi:

  1. Darbu iesūtīšana: neierobežotā laikā publicē savu uzņemto fotogrāfiju, kurā attēlots kāds knifs mājokļa izskata vai funkcionalitātes uzlabošanai, Instagram platformā, pievienojot tēmturi #knifitavammājoklim un atzīmējot @bonavalatvija, lai foto pamanām. Fotogrāfiju iespējams iesūtīt arī uz e-pastu elizabete.lazda@bonava.com.
  2. Katru nedēļu Bonava mārketinga komandas speciālisti izvēlēsies savu favorītknifu, kam piešķirs veicināšanas balvu no Bonava. Nedēļas uzvarētājs tiks paziņots Bonava Latvija Instagram kontā, kā arī saņems privātu ziņu platformā.
  3. Visas iesūtītās un atbilstoši publicētās fotogrāfijas tiks apkopotas.*
  4. Reizi mēnesī Bonava Latvija Instagram kontā norisināsies 40 – 60 minūšu garš Instagram live, kurā kārtības eksperte Dana Gulbe jeb Dana ar kasti kopā ar interjera arhitekti Kristīni Ribu sniegs vērtīgus padomus mājokļa iekārtojuma, dizaina vai interjera jomā, katrā sarunā apskatot kādu mājokļa telpu vai daļu.
  5. Live laikā skatītājiem būs iespējams uzdot ekspertēm sevi interesējošus jautājumus par mājokļa iekārtošanas jautājumiem.

* Iesūtot vai publicējat fotogrāfijas konkursam, Jūs piekrītat to iespējamai izmantošanai Bonava Latvija sociālo tīklu komunikācijā līdz 2023. gadam (ieskaitot). Fotogrāfiju autori publicēšanas gadījumā vienmēr tiks norādīti.