Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Akcija - Piedāvā savu cenu

Iegādājieties kādu no gatavajiem 3 istabu dzīvokļiem projektā “Krasta kvartāls”, Krīdenera dambī 4, piedāvājot tiem savu cenu.

Akcijas nosacījumi: 

  1. Akcija spēkā no 2024. gada 9. jūlija līdz 9. augustam (ieskaitot). 
  2. Akcija darbojas tikai trim atlikušajiem gatavajiem 3 istabu dzīvokļiem projekta "Krasta kvartāls" ēkā Krīdenera dambī 4: 10. dzīvoklis – standarta cena 151 000 EUR; 34. dzīvoklis – standarta cena 156 000 EUR; 79. dzīvoklis – standarta cena 164 000 EUR. 
  3. Pirms piedāvājat savu cenu par kādu no dzīvokļiem, tos ir iespējams apskatīt klātienē, darba dienās, darba laikā, iepriekš vienojoties ar mūsu pārdošanas konsultantiem. 
  4. Piedāvājumu aicinām sūtīt uz e-pastu pardosana@bonava.lv, norādot savu cenu un dzīvokļa numuru (nr.10., 34. vai 79.) Krīdenera dambī 4. 
  5. Pēc piedāvājuma iesūtīšanas, mēs to izskatīsim un ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā.  
  6. Ja saņemat apstiprinājumu no “Bonava Latvija”, Jūsu izvēlētajam dzīvoklim tiks aktivizēta mutiskā rezervācija, kas būs spēkā 3 darba dienas. Šajā laikā varēsiet sazināties ar banku par mājokļa kredīta iespējām (ja nepieciešams) un sniegt mums gala atbildi par dzīvokļa iegādi. 
  7. Ja Jūsu noskatītais dzīvoklis jau ir rezervēts, varat izteikt cenas piedāvājumu kādam no citiem atlikušajiem gatavajiem dzīvokļiem Krīdenera dambī 4. 
  8. Ja Jūsu sākotnēji piedāvātā cena netiek apstiprināta, varat izteikt jaunu cenas piedāvājumu vairākas reizes. 
  9. “Bonava Latvija” patur tiesības nepārdot dzīvokli par piedāvāto cenu.
  10. Akcija nekombinējas ar citiem "Bonava Latvija" īpašajiem piedāvājumiem.