Pūces iela 19: priekšrocības, kas neatstās vienaldzīgu

Baudi ērtu dzīvi vienā no attīstītākajām Rīgas apkaimēm – atrodi savas īstās mājas Pūces ielā 19

Jau pabeigtajā projektā Pūces ielā 19, Purvciemā, labiekārtotie dzīvokļi strauji pildās ar jauniem, laimīgiem iemītniekiem. Rūpēs, lai visi dzīvokļi nonāk pie saviem īstajiem saimniekiem, kuri novērtēs dzīvi jaunā, perspektīvā projektā vienā no zaļākajām un attīstītākajām Rīgas apkaimēm, piedāvājam ne vien iepazīties ar visām projekta priekšrocībām, bet esam pircējiem sagatavojuši arī tādus patīkamus bonusus kā atvieglotus finansēšanas nosacījumus un autostāvvietu bez maksas.

Neatliec mājokļa iegādi

Šobrīd projektā pārdošanā pieejami seši no kopumā 65 dzīvokļiem – kopš piecstāvu mājas nodošanas ekspluatācijā 2019. gada decembrī lielākā daļa dzīvokļu jau sagaidījuši savus īstos iemītniekus. Pieejami vēl vienas un divu istabu dzīvokļi cenās no 51 000 līdz 85 000 – iesakām izpētīt piedāvājumu un sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, lai izvēlētos tieši sev vispiemērotāko!

Īpašās priekšrocības un bonusi

siteassets/images/landingpage/img_7471.jpg

Balkons vai zaļa terase katram dzīvoklim

Katram dzīvoklim projektā ir personīgais balkons, uz kura baudīt brokastis, vakariņas, saules starus vai jebko citu Jūsu vēlmēm atbilstošu. Turklāt pirmā stāva iedzīvotājiem būs pieejama plaša terase ar zaļo zonu, kur izskraidīties mazākajiem iemītniekiem vai atpūsties un visiem kopā baudīt dabas tuvumu turpat pilsētā.

siteassets/images/landingpage/img_7475.jpg

Slēgta un labiekārtota teritorija, lapene, bērnu rotaļlaukums

Mēs būvējam ne vien mājas, bet radām arī laimīgas apkaimes, tādēļ teritorijas labiekārtošanai piešķiram ārkārtīgi lielu nozīmi. Pūces ielā māju ieskauj ne vien zaļumi un ziedi, bet ir arī privāts bērnu rotaļlaukums dažādiem vecumiem un lapene, kurā sapulcēties kaimiņiem vai draugiem, lai kopīgi pavadītu patīkamus mirkļus.

siteassets/images/landingpage/img_7476.jpg

Koplietošanas terase īpašiem mirkļiem

Pūces ielā 19 mājas iemītniekiem pieejamas arī koplietošanas telpas, ko iespējams izmantot svinībām vai kādiem citiem īpašiem gadījumiem. Tās domātas ikvienam mājas iedzīvotājam, par izmantošanu un tās laiku vienojoties vien ar saviem kaimiņiem.

siteassets/images/new-folder-1/3.-dzivibas-apdr.jpg

Slēdzama personīgā noliktava mājas pagrabstāvā

Līdz ar dzīvokli katrs jaunais iemītnieks iegūst arī slēdzamu personīgo noliktavu, kur glabāt visu nepieciešamo, piemēram, velosipēdus, bērnu ratiņus, sporta piederumus vai pat nesezonas apģērbu - vietas pietiks visam un, pateicoties slēdzenei, signalizācijai un videonovērošanai, arī par drošību nebūs jāuztraucas.

siteassets/images/new-folder-1/6.-autostavvieta.jpg

Autostāvvieta dāvanā

Mājas teritorijā atrodas plaša autostāvvieta, kurā vienmēr atradīsies vieta Jūsu automašīnai neatkarīgi no mājās pārbraukšanas laika. Turklāt daļa autostāvvietu atrodas zem nojumes, tādējādi iespējams iegūt pat vēl vairāk – ziemā varēsiet netīrīt sniegu no automašīnas un nezaudēt tik vērtīgos rīta miega mirkļus. Iegādājoties mājokli Pūces ielā 19, personīgo autostāvvietu pie mājas 5000 EUR vērtībā saņemsiet bez maksas.

siteassets/images/new-folder-1/2.-majokla-apdr.jpg

Bezmaksas reģistrācija Zemesgrāmatā

Lai Jums atvieglotu mājokļa iegādi gan finansiāli, gan laika ziņā, par dokumentu nokārtošanu ļaujam neuztraukties – visu nepieciešamo sagatavosim un Zemesgrāmatā iesniegsim mēs. Turklāt, papildus atvieglotajām procedūrām, iegādājoties kādu no pēdējiem Pūces ielas dzīvokļiem, Bonava Jūsu vietā apmaksās Valsts nodevu īpašuma tiesību nostiprināšanai Zemesgrāmatā, kas sastāda 2% no nekustamā īpašuma vērtības.

Iespēja iegādāties mēbelētu dzīvokli
siteassets/images/landingpage/img_7453.jpg

Virtuves iekārta

Iegādājoties divistabu demo dzīvokli Pūces ielas 19 trešajā stāvā, varēsiet papildus nedomāt ne vien par santehnikas iegādi, bet arī virtuves iekārtas izvēli – to saņemsiet jau iebūvētu dzīvoklī. Komplektā ietilpst matēta akmens masas izlietne un maisītājs melnā krāsā, kā arī Electrolux cepeškrāsns un ledusskapis.

siteassets/images/landingpage/img_7448.jpg

Mēbeles pirmajiem soļiem dzīvoklī

Tāpat demo dzīvoklī iebūvētas jau dažas mēbeles – priekšnamā jaunos iemītniekus sagaidīs plašs skapis virsdrēbēm, kā arī spogulis, pakaramie un plaukti nepieciešamo lietu novietošanai. Tādējādi arī iemājošanas process būs ērtāks un patīkamāks.

siteassets/images/landingpage/img_7447.jpg

Mēbelēta dzīvokļa iegādes nosacījumi

Dzīvoklis ar iebūvētām mēbelēm un jau gatavu virtuves iekārtu pārdošanā ir tikai viens, tādēļ aicinām nevilcināties. To iegādājoties, Jūsu vietā segsim Valsts nodevu īpašuma tiesību nostiprināšanai Zemesgrāmatā, tomēr lūdzam ņemt vērā, ka atšķirībā no pārējiem pieejamajiem dzīvokļiem, iegādājoties to jau mēbelētu, autostāvvieta nav iekļauta cenā.

Apskatīt pieejamos dzīvokļus
Šeit
Elīna Dūda
Elīna Dūda

Pārdošanas speciālists

+371 28695500