Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Nekustamā īpašuma aģenti

Izvēlies kādu no mūsu piedāvātajiem nekustamā īpašuma aģentiem

Tribus Nekustamie īpašumi
Tribus Nekustamie īpašumi

+371 27757077

Tribus ir unikāla kompānija, kura sniedz pakalpojumus darījumos ar nekustamo īpašumu. Šobrīd aktīvi strādā ar dzīvojamām platībām Rīgā, Rīgas rajonā un Liepājā.

"Mēs aktīvi strādājam, lai objektīvi novērtētu nekustamā īpašuma tirgu un tā tendences. Līdz ar to mēs klientiem sniedzam atbilstošu tirgus novērtējumu un izvēlamies labāko īpašuma pirkšanas/pārdošanas vai izīrēšanas stratēģiju."

Arco Real Estate
Arco Real Estate

+ 371 25444108

Starptautisks uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas nekustamo īpašumu tirgū.

Šobrīd uzņēmums, kurā nodarbināti vairāk nekā 50 kvalificēti speciālisti, pakalpojumus sniedz Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastos, Daugavpilī, Jelgavā, kā arī Limbažos un citur Latvijā, klientiem piedāvājot nekustamo īpašumu starpniecības, vērtēšanas un konsultāciju pakalpojumus.

Starlex Real Estate
Starlex Real Estate

+371 25972026

Uzņēmums Starlex Real Estate nodrošina pilnu nekustamā īpašuma pakalpojumu klāstu - starpniecību, konsultācijas, pārvaldību.

Pēdējo 8 gadu laikā Starlex ir kļuvis par vienu no vadošajām nekustamo īpašumu kompānijām Latvijā ar 20 profesionāļiem, kuri ieguvuši LANĪDA profesionālo sertifikātu. Kompānija ilgstoši sadarbojas ar LIAA, VNĪ, BNI, Tirdzniecības un Rūpniecības kameru.