Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
pirkt dzīvokli jaunajā projektā Rīgā Dreiliņi "Dreilinga mājas" Bonava pārdod dzīvokli jaunais projekts Dreiliņos jaunie projekti pierīgā
Nodots ekspluatācijā

Dreilinga mājas

Jaunais projekts Dreiliņos - dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Cena:
197 500 EUR
Platība:
93 m²
Istabas:
4

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projektā "Dreilinga mājas", nesen ekspluatācijā nodotajā ēkā Mazajā Robežu ielā 3, Comfort ēkā Robežu ielā 17 un Robežu ielā 5.

Īpašais piedāvājums

Pērkot gatavu dzīvokli projektā “Dreilinga mājas”, mēs 2 gadus segsim Jūsu komunālos rēķinus

Iegādājoties pabeigtu dzīvokli Mazajā Robežu ielā 3,5 vai Robežu ielā 17, apmaksāsim komunālo pakalpojumu rēķinus summā līdz 200 EUR/mēn. 2 istabu dzīvokļiem un summā līdz 300 EUR/mēn. 3 un 4 istabu dzīvokļiem. Piedāvājums spēkā no 18.09.2023. līdz 31.12.2023.

Īpašais piedāvājums

Autostāvvieta dāvanā – pērkot dzīvokli līdz 31.12.2023. M.Robežu ielā 5 vai Robežu 17

Jaunums

Pērkot dzīvokli Mazajā Robežu ielā 5 no 27.09. līdz 31.10.2023., dāvanā vaučers 5000 EUR vērtībā no “Skandināvu virtuves”

Apraksts

Jaunais projekts Dreiliņos - dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Dreiliņi atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas, kā arī Ropažu novada teritoriju. Pateicoties izdevīgajam novietojumam un aktīvajai attīstībai, Dreiliņus uzskata par ļoti perspektīvu rajonu, kurā baudīt mierpilnu dzīves ritmu. Tas piedāvā brīnišķīgu iespēju nezaudēt saikni ar Rīgas centrā notiekošo un pilsētas dinamiku, vienlaikus ļaujot būt nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudīt visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunajām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzma šķiet par skaļu, bet no aprites izkrist negribas.

Projekta priekšrocības

A energoefektivitātes klase - tagad pieejams aizdevums ar likmi no 0% (+Euribor)

Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā

Daļai dzīvokļu iebūvētā virtuve

Visiem dzīvokļiem balkons vai zaļā zona

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Dreiliņi atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turklāt jaunā mājvieta ir ērti novietota attiecībā pret sabiedriskā transporta plūsmu, kas nodrošina ērtu satiksmi ar galvaspilsētu. Lai dotos uz pilsētas centru un atpakaļ uz mājām, visērtāk ir izmantot 51. autobusu (pietura "Dreiliņu pasts"), 6. un 34. autobusu (pietura "Kaivas iela"), kā arī 52. autobusu (pietura "Rembates iela").

 • Kur paēst

  Noteikti atsvaidziniet atmiņā populārās Dreiliņu picērijas "Jānītis" picas, kuras jau pārdesmit gadus zina gandrīz visi rīdzinieki. Ārēji vienkāršo picēriju atradīsiet, ja no Lubānas apļa pabrauksiet pāris simtus metrus Ērgļu virzienā. Savukārt ēdienus no dažādām pasaules virtuvēm varēsiet nobaudīt turpat, blakus esošajā tirdzniecības centrā "Sāga".

 • Atpūta un sports

  Dreiliņu tuvumā esošā Ulbrokas vidusskola piedāvā izmantot modernu sporta zāli un peldbaseinu jebkuram interesentam. Savukārt Pļavniekos un Purvciemā atrodami vairāki moderni sporta klubi un vingrošanas zāles. Neparastāku sportisko izklaidi kopā ar ģimeni vai draugiem piedāvā Kērlinga halle, Ātruma cilts Kartinga halle un Kalnā kāpēju sporta centrs Juglā, kā arī slēpošanas kalns un trase "Ušakova kepka".

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas projekta tuvumā ir plašas. Stopiņos atrodas privātais bērnu dārzs "Karlsons", kā arī pašvaldības bērnu dārzi “Dzilniņa” un Latvijā lielākais bērnu dārzs "Pienenīte", savukārt blakus esošajā t/c "Sāga" darbojas privātā pirmsskola "CreaKids". Tuvākās skolas ir Mežciema pamatskola, Pļavnieku ģimnāzija, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 89. vidusskola.

Pieturpunkti

7

Kafejnīcas un restorāni

1

Peldbaseins Ulbrokas skolā

1

Lielākais bērnudārzs Latvijā

6

Lielveikali tuvumā

4

Sabiedriskā transporta maršruti