Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Nodots ekspluatācijā

Dreilinga mājas

Dreiliņu vizītkarte ir tuvumā esošie meži un pļavas, kas sniedz iespēju baudīt rāmu ģimenes dzīvi. Savukārt ērtā attālumā esošais pilsētas centrs ir viegli sasniedzas jebkurā mirklī.

Administratīvi Dreiliņi ir viena no Stopiņu novada apkaimēm, kas atrodas vien 9 km attālumā no Rīgas centra. Kā apdzīvota vieta tā attīstījusies pēckara gados, bet īpaši strauju izaugsmi tā piedzīvojusi pēdējo 20 gadu laikā. Dreiliņi ir viena no nedaudzajām apkaimēm, kur iedzīvotāju skaits ir palielinājies. Tas skaidrojams ar jaunu dzīvesvietu veidošanu un straujo apbūves attīstību šajā vietā. Ikdienā robeža starp Rīgu un Stopiņu novadu nav sajūtama, jo turpat rokas stiepiena attālumā ir lielākās Rīgas apkaimes Pļavnieki, Mežciems un Jugla.

Mūsu jaunās mājas un dzīvesvietas Dreiliņos

Teritorijā, kas atrodas starp Lubānas ielas un Biķernieku ielas apļveida krustojumiem paralēli Juglas ielai, vairākās kārtās tiek attīstīts vērienīgs dzīvojamo māju projekts. Jaunās mājas un dzīvesvieta noteikti patiks ģimenēm, jo to lielākā vērtība būs mierīgā atmosfēra, ko sniegs harmoniska mūsdienu piepilsētas arhitektūra un brīvā daba. Mūsu arhitekti, veidojot projekta apkārtnes labiekārtojuma plānu, īpaši domājuši par to, kā tā nākamajiem iedzīvotājiem radīt daudzveidīgākas un interesantākas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Apkārtnes atpūtas vietas un bērnu rotaļlaukumi savstarpēji būs savienoti ar gājēju celiņu tīklu. Papildus iedzīvotājiem būs pieejama apzaļumota, labiekārtota atpūtas zona gar upīti, kas vijas gar visu teritorijas austrumu robežu un ieplūst lielajā dīķī ziemeļaustrumos.

Dreilinga mājas

Pārdošanā/Nodots ekspluatācijā
Plānošanā/Iepriekšpārdošana
Izpārdots

Dzīvesvietas fakti

Platība
40 - 92 m²
Dzīvokļu skaits
263
Cena
65 000 - 145 000 EUR
Priekšrocības:
Balkons, Dārzs

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē