Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Nodots ekspluatācijā

Dreilinga mājas

Jaunais projekts Dreiliņos - dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Cena:
88 000 -
146 000 EUR
Platība:
39,8 - 89,7 m²
Istabas:
2 - 4
Dzīvokļu nodošana:
Pieejams uzreiz

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projekta "Dreilinga mājas" jaunākajā ēkā Mazajā Robežu ielā 3 un Comfort ēkā Robežu ielā 17.

Apraksts

Jaunais projekts Dreiliņos - dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Dreiliņi atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas, kā arī Ropažu novada teritoriju. Pateicoties izdevīgajam novietojumam un aktīvajai attīstībai, Dreiliņus uzskata par ļoti perspektīvu rajonu, kurā baudīt mierpilnu dzīves ritmu. Tas piedāvā brīnišķīgu iespēju nezaudēt saikni ar Rīgas centrā notiekošo un pilsētas dinamiku, vienlaikus ļaujot būt nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudīt visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunajām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzma šķiet par skaļu, bet no aprites izkrist negribas.

Projekta priekšrocības

 • Augstākā energoefektivitātes klase
 • Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā
 • Daļai dzīvokļu iebūvētā virtuve
 • Visiem dzīvokļiem balkons vai zaļā zona

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Dreiliņi atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turklāt jaunā mājvieta ir ērti novietota attiecībā pret sabiedriskā transporta plūsmu, kas nodrošina ērtu satiksmi ar galvaspilsētu. Lai dotos uz pilsētas centru un atpakaļ uz mājām, visērtāk ir izmantot 51. autobusu (pietura "Dreiliņu pasts"), 6. un 34. autobusu (pietura "Kaivas iela"), kā arī 52. autobusu (pietura "Rembates iela").

 • Kur paēst

  Noteikti atsvaidziniet atmiņā populārās Dreiliņu picērijas "Jānītis" picas, kuras jau pārdesmit gadus zina gandrīz visi rīdzinieki. Ārēji vienkāršo picēriju atradīsiet, ja no Lubānas apļa pabrauksiet pāris simtus metrus Ērgļu virzienā. Savukārt ēdienus no dažādām pasaules virtuvēm varēsiet nobaudīt turpat, blakus esošajā tirdzniecības centrā "Sāga".

 • Atpūta un sports

  Dreiliņu tuvumā esošā Ulbrokas vidusskola piedāvā izmantot modernu sporta zāli un peldbaseinu jebkuram interesentam. Savukārt Pļavniekos un Purvciemā atrodami vairāki moderni sporta klubi un vingrošanas zāles. Neparastāku sportisko izklaidi kopā ar ģimeni vai draugiem piedāvā Kērlinga halle, Ātruma cilts Kartinga halle un Kalnā kāpēju sporta centrs Juglā, kā arī slēpošanas kalns un trase "Ušakova kepka".

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas projekta tuvumā ir plašas. Stopiņos atrodas privātais bērnu dārzs "Karlsons", kā arī pašvaldības bērnu dārzi “Dzilniņa” un Latvijā lielākais bērnu dārzs "Pienenīte", savukārt blakus esošajā t/c "Sāga" darbojas privātā pirmsskola "CreaKids". Tuvākās skolas ir Mežciema pamatskola, Pļavnieku ģimnāzija, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 89. vidusskola.

Pieturpunkti

7

Kafejnīcas un restorāni

1

Peldbaseins Ulbrokas skolā

1

Lielākais bērnudārzs Latvijā

6

Lielveikali tuvumā

4

Sabiedriskā transporta maršruti

Dreilinga mājas