Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Nodots ekspluatācijā

Krasta kvartāls

Dzīvokļi jaunajā projektā Krasta rajonā – pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu!

Cena:
93 000 -
220 000 EUR
Platība:
38,2 - 81,3 m²
Istabas:
2 - 4

Īpašais piedāvājums

Maini vecu pret jaunu

Ieskaties "Bonava" un "Swedbank" kopīgi izstrādātajā piedāvājumā - "Maini vecu pret jaunu" esošā īpašuma maiņai pret energoefektīvu dzīvokli jaunajā projektā

Apraksts

Dzīvokļi jaunajā projektā Krasta rajonā – pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu!

Krasta rajons kā atsevišķa Maskavas forštates daļa sāka veidoties Salu tilta būvniecības laikā pagājušā gadsimta 70. gados, un šobrīd kļūst par vienu no dzīvīgākajām un intensīvākajām Rīgas apkaimēm. Par Krasta rajonu tiek dēvēta teritorija starp Dienvidu un Salu tiltiem, kuru no vienas puses iezīmē Daugava un Krasta iela, bet no otras puses – Maskavas iela. Līdz ar aktīvu tirdzniecības centru, kā arī biroju un dzīvojamo ēku būvniecību tiek attīstīta arī apkaimes infrastruktūra un tās atpūtas un izklaides iespējas, padarot Krasta rajonu par vilinošu mājvietu.

Par mājvietu

Krasta rajonā topošais jaunais projekts “Krasta kvartāls” ar energoefektīviem un kvalitatīviem divu līdz četru istabu dzīvokļiem būs piemērota mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Kvartālā starp Kojusalas, Maskavas, Grēdu ielām un Krīdenera dambi top moderni un skandināvu vērtībām atbilstoši jauni dzīvokļi ar apzaļumotu un labiekārtotu teritoriju vairāk nekā tūkstotim rīdzinieku.

Jaunā projekta būvniecība uzsākta 2018. gadā – tas tiek realizēts vairākās kārtās, ļaujot topošajiem iedzīvotājiem izvēlēties dzīvokļu platības, plānojuma, apdares līmeņa un cenas ziņā sev atbilstošāko mājokli. Pirmās trīs projekta mājas ar jaunajiem dzīvokļiem jau nodotas ekspluatācijā un sagaidījušas savus jaunos iemītniekus. Kopumā norobežotajā jaunā projekta teritorijā, kas ir aprīkota ar modernu videonovērošanas sistēmu, plānots uzbūvēt sešas deviņstāvu ēkas ar 500 jauniem dzīvokļiem, kā arī apzaļumotu un labiekārtotu plašu teritoriju ap mājām. No augšējo stāvu dzīvokļiem jebkurā gadalaikā pavērsies lielisks skats uz Daugavu un pilsētu. Izvēlies sev piemērotu mājokli jaunajā projektā “Krasta kvartāls” un izbaudi dzīvi jaunajā projektā.

Projekta priekšrocības

A energoefektivitātes klase - tagad pieejams aizdevums ar likmi no 0% (+Euribor)

Individuāla ventilācija ar rekuperāciju katrā dzīvoklī

Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā

Slēdzama velonovietne

Bērnu ratiņu telpa

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Krasta ielas un Maskavas ielas apkaimē, kur atrodas Krasta kvartāls, ir labi attīstīta infrastruktūra, tādēļ brauciens ar 7. tramvaju līdz Rīgas centram ilgst ne vairāk kā 20 -22 minūtes. Satiksmi būtiski uzlabojis arī Dienvidu tilts, kas nodrošina gan ērtu nokļūšanu citos Rīgas rajonos, gan ievērojami mazinājis sastrēgumu veidošanos.

 • Skolas un bērnudārzi

  Dažu minūšu gājiena attālumā atrodas divi bērnudārzi - Rīgas 40. PII Zilupes ielā 2 un Rīgas 229. PII Ogres ielā 8, kā arī A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola un 57. vidusskola. Muzikālie bērni savus talantus varēs attīstīt un pilnveidot pavisam netālu esošajā Rīgas 3. mūzikas skolā, kura atrodas Maskavas ielā 166.

 • Izklaides iespējas

  Lai baudītu izkalidi un atpūtu atliks vien izvēlēties, kurā virzienā doties. Līdz Rīgas centram iespējams nokļūt pārdesmit minūtēs. Populārais atpūtas centrs “Lido” atrodas tikai 7 min gājiena attālumā, ar tramvaju ātri un ērti sasniedzams labiekārtotais Spīķeru kvartāls, kur vasaras sezonā notiek gan tirdziņi, gan dažādi kultūras pasākumi.

 • Iepirkšanās

  Lielisku iepirkšanos nodrošinās t/c Mols, kas pēc rekonstrukcijas kļuvis par patiesi mūsdienīgu iepirkšanās, atpūtas un tikšanās vietu. Vienmēr svaigus produktus pa ceļam uz mājām varēsiet iegādāties Rīgas Centrāltirgū. Tāpat 5 minūšu brauciena attālumā pieejams arī tirdzniecības centrs Akropole Rīga lielveikals Depo un veikals MC2 gardēžiem un prasīgākiem pircējiem.

Pieturpunkti

5

sabiedriskā transporta maršruti

2

parki pastaigām

4

Lieli tirdzniecības centri

1

Lido atpūtas komplekss blakus

5

Bērnu dārzi