Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Iegādei pieejams demo dzīvoklis
Nodots ekspluatācijā

Ropažu 16

Ilgtspējīga dzīvesvieta ar vēstures šarmu

Cena:
102 000 -
219 000 EUR
Platība:
37,6 - 81,6 m²
Istabas:
2 - 4
Dzīvokļu nodošana:
Pieejams uzreiz

Īpašais piedāvājums

Dāvana 6000 EUR dzīvokļa iekārtošanai

Jaunums - iegādājieties pabeigtu dzīvokli Bonava projektos no 2. aprīļa līdz 20. jūnijam un iegūstiet 3000 EUR dāvanu karti no IKEA + 3000 EUR dāvanu karti no Samsung veikala jaunā mājokļa iekārtošanai!

Īpašais piedāvājums

Iegādei pieejams demo dzīvoklis

Jaunumi

Tagad iegādei pieejami dzīvokļi projekta "Ropažu 16" trešās mājas 1., 2. un 3. kāpņu telpā

Individuālās dzīvokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apskatīt dzīvokļus projekta "Ropažu 16" pirmajā un otrajā mājā.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 27884222 (Mareks) vai 25587264 (Kristīna).

Apraksts

Ilgtspējīga dzīvesvieta ar vēstures šarmu

Teikas apkaimes trumpis ir tās daudzveidība, mūsdienīgajam apvienojoties ar vēsturisko, savukārt lieliskā atrašanās vieta ļauj to par mājvietu izvēlēties tiem, kam svarīgs pilsētas centra tuvums un iespēja izvairīties no sastrēgumiem, dodoties ārpus pilsētas. Pēdējos gados, topot arvien jauniem biznesa projektiem un atjaunojot paaudzēs pārmantoto privātmāju rajonus, Teika sabiedrības acīs vairs nebūt netiek uzskatīta par priekšpilsētu – tā kļuvusi jau teju par daļu no Rīgas centra, tomēr saglabājot iespēju iedzīvotājiem izrauties no burzmas un mājot mierpilnā oāzē.

Par mājvietu

Projekts Ropažu ielā, vēsturiskajā Vidzemes maiznīcas teritorijā, sastāv no 3 piecstāvu ēkām ar kopumā 220 moderniem, ilgtspējīgiem un pārdomāti izplānotiem 2 līdz 4 istabu dzīvokļiem. Katrā kāpņutelpā ir lifts, kā arī dzīvokļu īpašnieki var novērtēt plašas un drošas personīgās noliktavas priekšrocības un baudīt skaistus mirkļus uz personīgā balkona vai personīgās zaļas zonas 1. stāvā.

Pirmās mājas būvniecību uzsākām 2021. gada rudenī un nodevām ekspluatācijā 2022. gada novembrī. Otrās mājas būvniecību uzsākām 2021. gada ziemā, bet iedzīvotājiem to nodevām 2023. gada vasarā. Trešās mājas būvniecību plānojam uzsākt drīzumā, lai jaunie iedzīvotāji varētu saņemt dzīvokļu atslēgas 2025. gada rudenī.

Labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atpūtas iespējas atradīsies visiem vecumiem – mazākajiem iedzīvotājiem izveidoti vairāki daudzpusīgi rotaļu laukumi, sportiskākie aktivitātes radīs vingrošanas zonā, savukārt patīkamus vakarus ar draugiem vai kaimiņiem varēs organizēt vairākās lapenēs ar piknika galdiem.

Projektā īpaši padomāts par ilgtspēju – tajā pieejamas vairākas slēdzamas velo novietnes, katram dzīvoklim ir individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, savukārt elektroauto varēs uzlādēt turpat, pie iebrauktuves teritorijā. Tāpat uz ēku jumtiem izvietoti saules paneļi, kas, ražojot zaļo enerģiju, palīdzēs samazināt iedzīvotāju elektroenerģijas izmaksas.

Projektu priekšrocības

 • Augstākā energoefektivitātes klase
 • Individuāla ventilācija ar rekuperāciju katrā dzīvoklī
 • Ātrā auto elektrouzlādes stacija pie iebrauktuves
 • Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā
 • Lifts

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Projekts Ropažu ielā atradīsies blakus VEF Kultūras pilij, gar kuru kursē dažādu maršrutu trolejbusi, autobusi un mikroautobusi, kā arī 1. maršruta tramvajs. No teju jebkuras vietas Rīgā mājoklī būs ērti nokļūt ar daudzajiem autobusiem un trolejbusiem, kas kursē pa blakus esošo Brīvības ielu, kā arī tramvaju, kura maršruts ved gar mājām. Pusstundas pastaigas attālumā atrodas arī Zemitānu stacija, no kuras ar vilcienu var doties gan uz pilsētas centru, gan ārpus pilsētas.

 • Atpūta un sports

  Tuvējā apkaime piedāvā neskaitāmas iespējas sportot un aktīvi pavadīt laiku kā pieaugušajiem, tā bērniem. Teikā atrodas dažādi sporta centri un klubi “MyFitness”, “Sport Factory” un “Lemon gym”, kā arī iecienītā "DCH Studija". Aktīvās atpūtas cienītāji noteikti izmantos iespēju doties brīvdienu izbraucienā pa veloceliņu Centrs-Berģu kalns vai ērti nokļūt Mežaparkā.

 • Skolas un bērnudārzi

  Projekta atrašanās vieta ir ļoti izdevīga ģimenēm ar bērniem, apkārtnē atrodas privātie bērnudārzi “Creakids” un "Karlsons", vairāki pašvaldības bērnudārzi, 64. un 45. vidusskola, Rīgas Tehniskā koledža. Tuvumā ir Rīgas Skolēnu pils, Daugavas Sporta nams un VEF Kultūras pils. Izglītības iespēju tuvumā kļūst arvien vairāk - durvis mazajiem vērusi Montessori pirmsskola ESME Rīga. Pateicoties ērtajai sabiedriskā transporta infrastruktūrai, no Ropažu ielas viegli sasniedzamas arī visas centra skolas

 • Iepirkšanās

  Ideāla dzīvesvieta jaunajām māmiņām, kas ikdienas pastaigā ar ratiem var ērti iegriezties arī tuvumā esošajos tirdzniecības centros "Domina", "Elkor Plaza", "Promo Cash&Carry". Pavisam netālu atrodas arī lielveikali "Rimi" un "Maxima", kā arī 5 minūšu brauciena attālumā - tirdzniecības centrs "Alfa". Kafijas cienītāji novērtēs iespēju iegādāties un apciemot izcilo latviešu kafijas grauzdētavu "Kalve" vien dažu minūšu gājiena attālumā.

Ropažu 16