Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Mājokļa iegāde attālināti

Ja vēlaties iegādāties dzīvokli kādā no Bonava Latvija projektiem, Jums nav obligāti jāatrodas Rīgā vai jāierodas mūsu birojā, lai to izdarītu. Mūsdienu moderno tehnoloģiju laikmetā esam nodrošinājuši iespēju ar visām projektu detaļām iepazīties, nepametot mājas, savukārt mājokļa iegādei nepieciešamos dokumentus noformēt attālināti.* Zemāk aprakstīti soļi, kādi veicami, lai attālināti iegādātos Bonava mājokli.

1. solis

Mūsu mājaslapā apskatiet šobrīd aktuālos projektus un izvēlieties sev tuvāko. Kad tas izdarīts, sazinieties ar mūsu pārdošanas speciālistiem telefoniski, ar e-pasta starpniecību vai pievienojot konkrēto dzīvokli Jūsu interesēm turpat mājaslapā – šādā gadījumā ar Jums sazināsimies mēs.

2. solis

Mūsu pārdošanas speciālists nodrošinās Jums ieskatu jūsu izvēlētajā projektā. Ar video zvana palīdzību parādīsim interesantāko un atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem. Ja vēlaties apskatīt Krasta kvartāla demo dzīvokli, aicinām doties virtuālā 3D tūrē šeit, savukārt Dreilinga mājās iespējams virtuāli viesoties šeit.

3. solis

Zinām, ka jauna mājokļa iegāde ir nozīmīgs solis, kas jāapdomā, tāpēc dosim Jums laiku lēmuma pieņemšanai. Uz piecām darba dienām varat rezervēt sev iepatikušos dzīvokli bez maksas – tādējādi Jums pietiks laika arī sazināties ar banku, lai izvērtētu un izzinātu savas iespējas saņemt hipotekāro aizdevumu.

4. solis

Kad esat izlēmuši, ka vēlaties noformēt rezervāciju vai pirkumu, mēs sāksim līguma sagatavošanu. Datu saskaņošana un līguma pārbaude notiks ar e-pasta starpniecību.

 

Turpmākie soļi atšķiras atkarībā no tā, vai Jūsu izvēlētais dzīvoklis atrodas būvniecības stadijā esošā projektā, vai jau ir nodots ekspluatācijā.

 

Mēs ceram, ka šie 10 soļi palīdzēs Jums ērti un patīkami iegādāties dzīvokli kādā no Bonava projektiem pat attālināti. Lai Jums palīdzētu, ik uz katra soļa šai ceļojumā Jūs pavadīs Bonava pārdošanas speciālists, pie kura varat vērsties ar jebkuru jautājumu.

*Lūdzam ņemt vērā, ka pirkuma pilnīgai noformēšanai Jums būs nepieciešams eParaksts. Vairāk par tā izveidi un darbību: eparaksts.lv

Pārdošanas nodaļa
Pārdošanas nodaļa

Bonava Latvija

+371 27884222 +371 28695500