Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

#kaimiņubūšana Krasta kvartāls

Mums Bonavā ir svarīgi būvēt ne vien ēkas, bet arī attīstīt laimīgas apkaimes. Tādēļ esam radījuši iniciatīvu #kaimiņubūšana. Tās mērķis ir veidot draudzīgas attiecības starp tiem, kuriem ikdienā atrodamies vistuvāk, un nodrošināt savstarpēji patīkamu atbalstu. Radīt kopības sajūtu un lepnumu par piederību savai apkaimei.

Lai dzīve un ikdiena Jūsu jaunajā apkaimē būtu vēl patīkamāka, esam parūpējušies par īpašiem piedāvājumiem, ko iegūsiet, tuvākajā apkaimē un tās uzņēmumos uzrādot savu Krasta kvartāla iemītnieka apliecību. Apliecību saņemsiet līdz ar jaunā mājokļa atslēgām.

Lūgums ņemt vērā, ka īpašo piedāvājumu klāsts un nosacījumi var mainīties atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai valstī. Pirms piedāvājuma izmantošanas aicinām sazināties ar pakalpojuma sniedzēju, lai precizētu tā pieejamību konkrētajā brīdī.

Restorāns Laivu Centrs

Īpašais piedāvājums: 10% atlaide, uzrādot Krasta kvartāla iemītnieka apliecību. Vēlams galdiņu rezervēt iepriekš.

Restorāns Laivu Centrs ir daļa no Laivu Centra jahtkluba uz mazās Zvirgzdu pussalas Daugavā – tā ir neliela, zaļa oāze pilsētas centrā.

Vairāk informācijas

Atrakciju parks LIDOLANDE

Īpašais piedāvājums: 30% atlaide dienas biļetei no pilnās cenas

Atrakciju parks LIDOLANDE strādā visu gadu, piedāvājot sezonai atbilstošas atrakcijas. Visu gadu darbojas tādas atrakcijas kā Batuti, Velokarti, Autodroms un dažāda veida karuseļi, bet vasarās atrakciju klāstu papildina piepūšamās un daudzas citas atrakcijas. Aicinām ņemt vērā, ka atrakciju parka darba laiks katrā sezonā mainās un sliktos laika apstākļos atsevišķas atrakcijas vai viss parks var būt slēgti.

Vairāk informācijas

Roadgames

Īpašais piedāvājums: 10% atlaide visām Roadgames spēlēm. Lai izmantotu atlaidi, lūgums rakstīt uz e-pastu martins@roadgames.lv, lai iegūtu savu unikālo atlaižu kodu.

Roadgames ir mobilā lietotne, kas nodrošina mūsdienīgas pilsētvides un plašāku reģionu iepazīšanas spēles komandās. Spēles laikā ir iespēja apskatīt konkrētās lokācijas skaistākās un vēl neiepazītās vietas, pildot dažādus uzdevumus.

Vairāk informācijas

Moller Auto Krasta

Īpašais piedāvājums: Iegādājoties jaunu automašīnu Moller Auto Krasta salonā līdz 31.12.2021.: - īpašs cenas piedāvājums automašīnai;- 10% atlaide servisā visam automašīnas lietošanas periodam;- 10% atlaide oriģinālajām rezerves daļām un aksesuāriem.

SIA "Moller Auto" ietilpst norvēģu ģimenes uzņēmumu grupā AS “Møller Group" un pārstāv Volkswagen auto marku.

Vairāk informācijas

Bērnudārzs "Karlsons"

Īpašais piedāvājums bērnudārza Ķengaraga filiālē: 5 garantētas vietas Krasta kvartāla iedzīvotājiem, 10% atlaide pirmajam gadam, bezmaksas iestāšanās.

Bērnudārzs “Karlsons” strādā jau 20 gadus un piedāvā licencētas pirmsskolas izglītības programmas; nodarbības runas attīstīšanā, matemātikā, sportā utt.; radošas, attīstošas nodarbības (mūzika, zīmēšana, veidošana, utt.); nodarbības ar logopēdu; nodarbības angļu valodā; rotaļas, kas atklāj un attīsta bērna potenciālu; veselīgus un gardus ēdienus, ko gatavo uz vietas bērnudārzā; modernus un labiekārtotus pastaigas laukumus; kvalificētus darbiniekus, kuri mīl savu darbu.

Vairāk informācijas

Tet

Lai iegūtu īpašo piedāvājumu, aicinām aicinām sazinānies ar Tet Klientu apkalpošanas speciālistiem: Jānis - Mob. tālr. 22331903, e-pasts: Janis.Kraujins@tet.lv Aleksandrs - Mob. tālr. 29955249, e-pasts: Aleksandrs.Patronovs@tet.lv

Ātrs un stabils Starta internets līdz 200 Mbit/s par 12,00 €/mēn. (standarta cena 19,49 €/mēn.). Komplektā ar televīziju vienmēr izdevīgāk - Helio interaktīvā televīzija kopā ar Starta internetu par 15,90 €/mēn. (standarta cena 25,49 €/mēn). Piedāvājums ir spēkā jauniem klientiem, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem.

Vairāk informācijas