Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Visi dzīvokļi pārdoti

Ganību dambis 9

Klusā centra komforts ar pilsētas ritmu

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu

Visi dzīvokļi šajā projektā ir pārdoti. Meklējat dzīvokli jaunā projektā?

Meklēt dzīvokli citā projektā

Apraksts

Klusā centra komforts ar pilsētas ritmu

Laika gaitā par teju atsevišķu Centra sastāvdaļu izveidojies tā dēvētais Klusais centrs, kurā atrodas arī vairāki Bonava Latvija projekti, tostarp Fjordi. Šī Centra daļa straujāk attīstījusies 20. gadsimta sākumā, kad tika uzbūvētas daudzas ēkas, padarot apkaimi par prestižu dzīvojamo rajonu – arī mūsdienās Klusais centrs pazīstama kā respektabla, droša vieta gan jaunām ģimenēm, gan aktīviem profesionāļiem. Tajā atrodami gan parki, kur izskraidīties jaunākajiem iedzīvotājiem, gan aktīvas sabiedriskās un profesionālās dzīves iespējas tiem, kam svarīgi būt notikumu epicentrā. Ne velti tieši šajā lokācijā atrodas Rīgas populārākās brokastu vietas, pieprasītākie restorāni un stilīgākie pilsētas bāri.

Par mājvietu

Fjordi ir pārdomāts, funkcionāls un mūsdienīgs projekts, kurā īpaši domāts par ilgtspēju un ekoloģiski atbildīgu saimniekošanu. Tas būs mūsdienīgs mājoklis, kas izvietots starp Daugavu, vēsturisko pļavu plašumiem un Kluso centru. Apkaimes bagātīgais mantojums pārtulkots mūsdienīgā, uz cilvēku orientētā dzīves telpā. Dabīgi materiāli, funkcionāli plānojumi, lieliska infrastruktūra — katrs risinājums radīts ar domu par iedzīvotāju labsajūtu un ērtībām. Dizaina mīļus projektā priecēs arī unikāli apdaru dizaina risinājumi, tostarp Reaton ražotas durvis, kas vienā no kolekcijām tapušas sadarbībā ar Zaigas Gailes arhitektu biroju.

Fjordu iedzīvotāji varēs baudīt tādas priekšrocības kā liftu, balkonu katram dzīvoklim, personīgo autostāvvietu un slēdzamu mantu glabātuvi, kā arī labiekārtotu un apzaļumotu mājas teritoriju, tostarp ar vairākiem rotaļlaukumiem un aktīvās atpūtas zonām visiem vecumiem, āra sporta laukumu un pat piknika zonu ar koplietošanas grilu. Saimniekojot ekoloģiski un ilgtspējīgi, mājās ierīkota zemgrīdas apkures sistēma, ļaujot atbrīvot radiatoru aizņemto vietu, un ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kas sniegs svaiga gaisa priekšrocības 24 stundas diennaktī.

Elektroauto īpašniekus un zaļi domājošos īpaši priecēs fakts, ka līdz ar projekta otrās mājas nodošanu ekspluatācijā 2021. gada otrajā pusē slēgtā projekta teritorijā tiks izbūvētas arī divas papildu autostāvvietas ar elektrouzlādes iespēju, kas būs pieejamas ikvienam Fjordu iedzīvotājam.

Attēli

Par apkaimi

 • Sports un atpūta

  Daudzfunkcionālie pasākumu, sporta un kultūras centri ‘’Arēna Rīga’’ un ‘’Elektrum Olimpiskais Centrs’’ ejot kājām būs vien 25 minūšu attālumā. Tuvumā esošais Mežaparks ir sasniedzams 15 minūšu brauciena attālumā. Līdz tuvākajai pludmalei Vecāķos ir nieka 30 minūšu brauciens ar auto. Restorānu un naktsdzīvēs tīkotājiem Andrejosta ir 7 minūšu attālumā.

 • Kā nokļūt

  “Fjordi” atrodas Ganību dambja sākumā – pilsētas centra daļā starp Daugavu, Kluso centru un “New Hanza City”, un ir vien 25 minūšu pastaigas attālumā no pilsētas aktīvā centra. Uz “Fjordiem” ērti varēsiet nokļūt ar sabiedrisko transportu – netālu no projekta atrodas 5. tramvaja, 19. trolejbusa un 2. maršruta autobusa pieturas. Savukārt brauciens ar divriteni līdz Brīvības piemineklim aizņems vien 15 minūtes. 

 • Skolas un bērnudārzi

  Tieši blakus, drošu 3 minūšu pastaigas attālumā no “Fjordiem” atrodas Rīgas Kultūras vidusskola, savukārt nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā no mājām atrodas virkne dažādu prestižu skolu kā, piemēram, Rīgas Hanzas vidusskola, Rīgas vācu skola, Rīgas 10. vidusskola, kā arī Rīgas 49. vidusskola un Rīgas Franču licejs.

 • Iepirkšanās

  Veselīga dzīvesveida piekritēji novērtēs plašo eko veikalu daudzveidību “Fjordu” tuvumā, jo "Biotēka", "Lauku bauda", "Eko šmeko" un "Rāmkalni" atrodas vien pastaigas attālumā. Ikdienas pārtikas un sadzīves preču pirkumiem ērts būs 5 minūšu gājiena attālumā esošais Pulkveža Brieža “Rimi” lielveikals. Kā arī 6 minūšu brauciena attālumā “Maxima XXX” veikals Grostonas ielā.

Dzīvokļi