Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Pēdējie dzīvokļi īpaši izdevīgi
Visi dzīvokļi pārdoti

Dreilinga mājas Trend, Mazā Robežu 5

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu

Visi dzīvokļi šajā projektā ir pārdoti. Meklējat dzīvokli jaunā projektā?

Meklēt dzīvokli citā projektā

Īpašais piedāvājums

Pērkot gatavu dzīvokli projektā “Dreilinga mājas”, mēs 2 gadus segsim Jūsu komunālos rēķinus

Iegādājoties pabeigtu dzīvokli Mazajā Robežu ielā 3,5 vai Robežu ielā 17, apmaksāsim komunālo pakalpojumu rēķinus summā līdz 200 EUR/mēn. 2 istabu dzīvokļiem un summā līdz 300 EUR/mēn. 3 un 4 istabu dzīvokļiem. Piedāvājums spēkā no 18.09.2023. līdz 31.12.2023.

Īpašais piedāvājums

Autostāvvieta dāvanā – pērkot dzīvokli līdz 31.12.2023. M.Robežu ielā 5 vai Robežu 17

Jaunums

Pērkot dzīvokli Mazajā Robežu ielā 5 līdz 31.12.2023., dāvanā vaučers 5000 EUR vērtībā no “Skandināvu virtuves”

Apraksts

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Dreiliņu apkaime atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas apkaimēm, kā arī Ropažu novada administratīvo teritoriju. Dreiliņi uzskatāmi par ļoti perspektīvu apkaimi, kurā attīstīt mierpilnu dzīves ritmu, jo apkaime atrodas īpaši izdevīgā vietā – mājvieta Pierīgā ir brīnišķīga iespēja nezaudēt saikni ar pilsētas centrā notiekošo un dinamikas sajūtu, vienlaikus esot nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudot visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzmas par daudz, bet no aprites izkrist negribas.

Par mājvietu

Perspektīvajā Dreiliņu apkaimē top vērienīgs dzīvojamo māju ciemats, kurā plašam cilvēku lokam pieejami mūsdienīgi, pārdomāti dzīvokļi. Mazā Robežu iela 5 ir trīspadsmitā no paredzētajām sešpadsmit mājām, kas turpina projekta nākamo kārtu, pavisam netālu no t/c "Sāga" un "Ikea". 

2022. gadā ekspluatācijā nodotajā Trend tipa mājā ar divām kāpņutelpām ir funkcionāli, ērta plānojuma dzīvokļi ar 2, 3 vai 4 istabām, turklāt gandrīz visiem 1. stāva dzīvokļiem izveidotas terases ar zaļo zonu vai balkoni 3,6 m2 platībā (augstākos stāvos).

Tāpat iedzīvotājiem pieejamas individuālas noliktavas ēkas pagrabstāvā visa nepieciešamā glabāšanai. Mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Bērnu ērtībām pieejami vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, savukārt vecāki varēs baudīt vakara pastaigas vai skrējienu pa gājēju celiņu, kas vijas gar upīti un caur mājām visa projekta garumā.

Ēka Mazajā Robežu ielā 5 ir pabeigta, nodota ekspluatācijā 2022. gadā, gatavie dzīvokļi ir pieejami apskatei un iegādei.

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Atpūta un sports

  Dreiliņu tuvumā esošā Ulbrokas vidusskola piedāvā izmantot modernu sporta zāli un peldbaseinu jebkuram interesentam. Savukārt Pļavniekos un Purvciemā atrodami vairāki moderni sporta klubi un vingrošanas zāles. Neparastāku sportisko izklaidi kopā ar ģimeni vai draugiem piedāvā Kērlinga halle, Ātruma cilts Kartinga halle un Kalnā kāpēju sporta centrs Juglā, kā arī slēpošanas kalns un trase "Ušakova kepka".

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas projekta tuvumā ir plašas. Stopiņos atrodas privātais bērnu dārzs "Karlsons", kā arī pašvaldības bērnu dārzi “Dzilniņa” un Latvijā lielākais bērnu dārzs "Pienenīte", savukārt blakus esošajā t/c "Sāga" darbojas privātā pirmsskola "CreaKids". Tuvākās skolas ir Mežciema pamatskola, Pļavnieku ģimnāzija, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 89. vidusskola.

 • Kā nokļūt

  Dreiliņi atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turklāt jaunā mājvieta ir ērti novietota attiecībā pret sabiedriskā transporta plūsmu, kas nodrošina ērtu satiksmi ar galvaspilsētu. Lai dotos uz pilsētas centru un atpakaļ uz mājām, visērtāk ir izmantot 51. autobusu (pietura "Dreiliņu pasts"), 6. un 34. autobusu (pietura "Kaivas iela"), kā arī 52. autobusu (pietura "Rembates iela").

 • Kur paēst

  Noteikti atsvaidziniet atmiņā populārās Dreiliņu picērijas "Jānītis" picas, kuras jau pārdesmit gadus zina gandrīz visi rīdzinieki. Ārēji vienkāršo picēriju atradīsiet, ja no Lubānas apļa pabrauksiet pāris simtus metrus Ērgļu virzienā. Savukārt ēdienus no dažādām pasaules virtuvēm varēsiet nobaudīt turpat, blakus esošajā tirdzniecības centrā "Sāga".

Dzīvokļi