Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Nodots ekspluatācijā

Vertikāles

Mierpilna un zaļa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas dinamikas

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
156 000 -
273 000 EUR
Platība:
57,9 - 91,1 m²
Istabas:
2 - 4
Izvēlēties dzīvokli

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projekta "Vertikāles" 13 stāvu ēkā, Dumbrāja ielā 29.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 25587264 (Kristīna) un 28493499 (Jeļena).

Izdevīgs piedāvājums

Iegādājies gatavu dzīvokli un 2 gadus nemaksā par komunālajiem pakalpojumiem

Pērkot kādu no gatavajiem dzīvokļiem projektos "Dreilinga mājas" (Robežu 17, Mazajā Robežu 4 un 5), "Vertikāles" vai "Ropažu 16" (pirmajā mājā) līdz 22. jūnijam, mēs apņemamies 2 gadus segt Jūsu komunālo pakalpojumu izmaksas*. *2 istabu dzīvokļiem līdz 400 EUR mēnesī, 3 un 4 istabu dzīvokļiem - līdz 500 EUR mēnesī.

Īpašais piedāvājums

Pērkot dzīvokli no 24.02., dāvanā virtuve 10 000 EUR vērtībā

Apraksts

Mierpilna un zaļa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas dinamikas

Imanta ir zaļa, klusa un mierpilna apkaime, kuras senākā vēsture ir saistīta ar muižu dzīvi un attīstību. Apkaime ir izveidojusies kādreizējās Anniņmuižas, Lielās un Mazās Dammes muižas, kā arī Zolitūdes muižas teritorijā, par ko liecina ne vien ielu nosaukumos ietvertie vārdi, bet arī līdz mūsdienām saglabājušās zaļās muižu parku apkaimes un senatnīgo ēku atspulgi. Vietējie iedzīvotāji novērtē kluso un zaļo pilsētvidi, vienlaikus izbaudot plašās atpūtas iespējas, dabas tuvumu un komfortu, ko sniedz pilsētas centra tuvums apvienojumā ar ērto transporta infrastruktūru.

Par mājvietu

Mūsdienīgais jaunais projekts Dumbrāja ielā 29 nodrošina īstu harmoniju tā iedzīvotājiem, iekļaujot divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā. Mājās padomāts par visu, lai sniegtu iespēju iedzīvotājiem baudīt kvalitatīvu un ilgtspējīgu dzīvesveidu. Piemājas teritorija ir īpaši plaši apzaļumota un labiekārtota – ierīkotas vairākas atpūtas zonas ar lapenēm un grila vietām un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī galda tenisa galdu. Īpaši vieta paredzēta aizraujošiem petankas spēles turnīriem. Mājas iedzīvotājiem ir iespēja papildus dzīvokliem iegādāties arī virszemes vai segta tipa autostāvvietu. Visām segtā tipa autostāvvietām pieejama elektrības rozete, savukārt atsevišķām no tām pievienota arī elektrouzlādes ierīce. Tāpat katram dzīvoklim pieejams gan daļēji iestiklots balkons, gan personīgā mantu noliktava ēkas cokolstāvā.  Komfortam ikdienā dzīvokļos iebūvēti augstie logi, zemgrīdas apkures sistēma un citas priekšrocības, radot gaišas un plašas telpas.

Projektā īpaši domāts par ilgtspējīgu un ekonomisku saimniekošanu – katrā dzīvoklī ierīkota individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju. Augstākās ēkas 12. stāvā abu ēku iedzīvotājiem pieejama plaša koplietošanas terase saules staru baudīšanai vai mierpilniem vakariem draugu vai kaimiņu lokā.

Projekta priekšrocības

A energoefektivitātes klase - tagad pieejams aizdevums ar likmi no 0% (+Euribor)

Zemgrīdas apkure

Individuāla ventilācija ar rekuperāciju katrā dzīvoklī

Koplietošanas terase 12. stāvā

Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  No pilsētas centra uz mājām Dumbrāja ielā 29 Jūs nogādās autobusi nr. 41, 4, 4z, 21 un 37, kā arī vairāki maršruta mikroautobusi un 1. maršruta tramvajs. Turklāt ar sabiedriskā transporta palīdzību mājās ērti varēsiet nokļūt arī no citām Rīgas apkaimēm, tostarp Bolderājas, Zolitūdes, Torņakalna un Ziepniekkalna. Netālu atrodas arī pasažieru vilciena stacijas “Imanta” un “Zolitūde”.

 • Skolas un bērnudārzi

  Gājiena attālumā atrodas pirmsskolas izglītības iestādes “Annele”, “Kurzeme”, “Cielaviņa” un “Kamenīte”, kā arī Rīgas 69., 96., Imantas un Anniņmuižas vidusskolas. Pavisam netālu atrodas arī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, kā arī Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs un Bērnu un jauniešu centrs “Kurzeme”, piedāvājot dažādas interešu izglītības aktivitātes.

 • Iepirkšanās

  Mājas tuvumā drīzumā tiks atvērts pārtikas veikals “Lidl”, dažu minūšu gājiena attālumā jau atrodas “Rimi” lielveikals, kā arī vairāki “Maxima X” un “Mego”, tostarp diennakts “Mego”, veikali. Vēl apkaimē pieejams “Maxima XXX” veikals, Dammes tirgus un Imantas tirgus, kā arī vairāki būvmateriālu veikali. Savukārt lielākiem pirkumiem iesakām apmeklēt tuvākos tirdzniecības centrus ”Damme” un “Spice”.

 • Sports un atpūta

  Lai gan lielākie iekštelpu atpūtas un izklaides centri atrodas tuvāk pilsētas centram, arī Dumbrāja ielas tuvumā Jums būs iespēja baudīt aktīvu atpūtu ik dienas. Par to parūpēsies Kultūras un atpūtas centra “Imanta” izklaides piedāvājums, kā arī “MyFitness”, “People fitness” un “Lemon Gym” trenažieru zāles. Netālu atrodas arī multifunkcionāls sporta centrs “Volvo”, kurā visu gadu darbojas ledus halle. Turklāt vienmēr atvērti ir apkaimes meži un parki – mājoklis atrodas tieši blakus Anniņmuižas m