Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Nodots ekspluatācijā

Vertikāles

Mierpilna un zaļa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas dinamikas

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
146 000 -
273 000 EUR
Platība:
57,9 - 91,1 m²
Istabas:
2 - 4
Izvēlēties dzīvokli

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projektā "Vertikāles", nupat ekspluatācijā nodotajā ēkā Dumbrāja ielā 29 K2.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 25587264 (Kristīna) un 28493499 (Jeļena).

Iegādei pieejami gatavi 2 līdz 4 istabu dzīvokļi

Energoefektīvi mājokļi ar apsildāmām grīdām, lielajiem logiem, plašiem balkoniem, individuālo ventilāciju ar rekuperāciju, cenā iekļautu mantu noliktavu, sakārtotu infrastruktūru un zaļu mežu pastaigām netālu no mājas. Izvēlies savas jaunās mājas un pārcelies jau pavisam drīz.

Apraksts

Mierpilna un zaļa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas dinamikas

Imanta ir zaļa, klusa un mierpilna apkaime, kuras senākā vēsture ir saistīta ar muižu dzīvi un attīstību. Apkaime ir izveidojusies kādreizējās Anniņmuižas, Lielās un Mazās Dammes muižas, kā arī Zolitūdes muižas teritorijā, par ko liecina ne vien ielu nosaukumos ietvertie vārdi, bet arī līdz mūsdienām saglabājušās zaļās muižu parku apkaimes un senatnīgo ēku atspulgi. Vietējie iedzīvotāji novērtē kluso un zaļo pilsētvidi, vienlaikus izbaudot plašās atpūtas iespējas, dabas tuvumu un komfortu, ko sniedz pilsētas centra tuvums apvienojumā ar ērto transporta infrastruktūru.

Par mājvietu

Mūsdienīgajā projektā Dumbrāja ielā 29, kas ir viens no zaļākajiem jaunajiem projektiem, un nodrošinās īstu harmoniju tā iedzīvotājiem, paredzētas divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā. Mājās būs padomāts par visu, lai sniegtu iespēju projekta iedzīvotājiem baudīt kvalitatīvu un ilgtspējīgu dzīvesveidu ik dienas. Piemājas teritorija būs īpaši plaši apzaļumota un labiekārtota – projektā paredzētas vairākas atpūtas zonas ar lapenēm un grila vietām un bērnu rotaļlaukumi, kā arī galda tenisa galds un īpaši paredzēta vieta aizraujošiem petankas spēles turnīriem. Mājas iedzīvotājiem būs paredzētas virszemes un segtas autostāvvietas, kā arī telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai. Tāpat katram dzīvoklim būs gan daļēji iestiklots balkons, gan personīgā mantu noliktava ēkas cokolstāvā.  Dzīvokļos paredzēti augstie logi, zemgrīdas apkures sistēma un citas priekšrocības, radot gaišas un plašas telpas.

Projektā īpaši domāts par ilgtspējīgu un ekonomisku saimniekošanu – katrs dzīvoklis būs aprīkots ar individuālu ventilācijas sistēmu ar rekuperāciju, savukārt iedzīvotājiem būs pieejamas ne vien plašas velosipēdu novietnes. Visām segtā tipa autostāvvietām būs pieejama elektrības rozete, savukārt atsevišķām no tām būs pievienota arī elektrouzlādes ierīce. Augstākās ēkas 12. stāvā paredzēta plaša koplietošanas terase saules peldēm vai mierpilniem vakariem draugu vai kaimiņu lokā.

Dokumenti
Attēli
Par apkaimi
 • Kā nokļūt

  No pilsētas centra uz mājām Dumbrāja ielā 29 Jūs nogādās autobusi nr. 41, 4, 4z, 21 un 37, kā arī vairāki maršruta mikroautobusi un 1. maršruta tramvajs. Turklāt ar sabiedriskā transporta palīdzību mājās ērti varēsiet nokļūt arī no citām Rīgas apkaimēm, tostarp Bolderājas, Zolitūdes, Torņakalna un Ziepniekkalna. Netālu atrodas arī pasažieru vilciena stacijas “Imanta” un “Zolitūde”.

 • Skolas un bērnudārzi

  Gājiena attālumā atrodas pirmsskolas izglītības iestādes “Annele”, “Kurzeme”, “Cielaviņa” un “Kamenīte”, kā arī Rīgas 69., 96., Imantas un Anniņmuižas vidusskolas. Pavisam netālu atrodas arī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, kā arī Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs un Bērnu un jauniešu centrs “Kurzeme”, piedāvājot dažādas interešu izglītības aktivitātes.

 • Iepirkšanās

  Mājas tuvumā drīzumā tiks atvērts pārtikas veikals “Lidl”, dažu minūšu gājiena attālumā jau atrodas “Rimi” lielveikals, kā arī vairāki “Maxima X” un “Mego”, tostarp diennakts “Mego”, veikali. Vēl apkaimē pieejams “Maxima XXX” veikals, Dammes tirgus un Imantas tirgus, kā arī vairāki būvmateriālu veikali. Savukārt lielākiem pirkumiem iesakām apmeklēt tuvākos tirdzniecības centrus ”Damme” un “Spice”.

 • Sports un atpūta

  Lai gan lielākie iekštelpu atpūtas un izklaides centri atrodas tuvāk pilsētas centram, arī Dumbrāja ielas tuvumā Jums būs iespēja baudīt aktīvu atpūtu ik dienas. Par to parūpēsies Kultūras un atpūtas centra “Imanta” izklaides piedāvājums, kā arī “MyFitness”, “People fitness” un “Lemon Gym” trenažieru zāles. Netālu atrodas arī multifunkcionāls sporta centrs “Volvo”, kurā visu gadu darbojas ledus halle. Turklāt vienmēr atvērti ir apkaimes meži un parki – mājoklis atrodas tieši blakus Anniņmuižas m

Dzīvokļi