Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Nodots ekspluatācijā

Vertikāles

Mierpilna un zaļa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas dinamikas

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
163 000 -
273 000 EUR
Platība:
72,5 - 91,1 m²
Istabas:
3 - 4
Dzīvokļu nodošana:
Pieejams uzreiz

Jaunumi

Iegādei pieejams iekārtots demo dzīvoklis par īpaši izdevīgu cenu

Dizainera iekārtots, pilnībā mēbelēts, gaišs un kvalitatīvs 3 istabu dzīvoklis pieejams iegādei Bonava Latvija paaugstinātā komforta jaunajā projektā “Vertikāles”, Dumbrāja ielā 29, Imantā, 13 stāvu ēkas 12. stāvā.

Īpašais piedāvājums

Nenokavē - projektā atlicis tikai viens 4 istabu dzīvoklis

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projekta "Vertikāles" 13 stāvu ēkā, Dumbrāja ielā 29.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 25587264 (Kristīna) un 27080014 (Lauma).

Apraksts

Mierpilna un zaļa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas dinamikas

Imanta ir zaļa un mierpilna apkaime, kuras senākā vēsture ir saistīta ar muižu dzīvi un attīstību. Apkaime izveidojusies kādreizējās Anniņmuižas, Lielās un Mazās Dammes muižas, kā arī Zolitūdes muižas teritorijā, par ko liecina ne vien ielu nosaukumos ietvertie vārdi, bet arī līdz mūsdienām saglabājušās zaļās muižu parku apkaimes un senatnīgo ēku silueti. Vietējie iedzīvotāji novērtē kluso un zaļo pilsētvidi, vienlaikus izbaudot plašās atpūtas iespējas, dabas tuvumu un komfortu, ko sniedz pilsētas centra tuvums apvienojumā ar ērto transporta infrastruktūru.

Par mājvietu

Mūsdienīgais jaunais projekts Dumbrāja ielā 29 nodrošina īstu harmoniju tā iedzīvotājiem, iekļaujot divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā. Mājās padomāts par visu, lai sniegtu iespēju iedzīvotājiem baudīt kvalitatīvu un ilgtspējīgu dzīvesveidu.

Piemājas teritorija ir īpaši plaši apzaļumota un labiekārtota – ierīkotas vairākas atpūtas zonas ar lapenēm un grila vietām, un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī galda tenisu. Īpaši vieta paredzēta aizraujošiem petankas spēles turnīriem.

Mājas iedzīvotājiem ir iespēja papildus dzīvokliem iegādāties arī virszemes vai segta tipa autostāvvietu. Visām segtā tipa autostāvvietām pieejama elektrības rozete, savukārt atsevišķām no tām pievienota arī elektrouzlādes ierīce.

Tāpat katram dzīvoklim pieejams gan daļēji iestiklots balkons, gan personīgā mantu noliktava ēkas cokolstāvā.  Ikdienas komfortam dzīvokļos iebūvēti augstie logi, zemgrīdas apkures sistēma un citas priekšrocības, radot gaišas un plašas telpas.

Projektā īpaši domāts par ilgtspējīgu un ekonomisku saimniekošanu – katrā dzīvoklī ierīkota individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju. Augstākās ēkas 12. stāvā abu ēku iedzīvotājiem pieejama plaša koplietošanas terase saules staru baudīšanai vai mierpilniem vakariem draugu vai kaimiņu lokā.

Abas ēkas ekspluatācijā nodevām 2022. gadā. Gatavie, brīvie dzīvokļi pieejami apskatei un iegādei.

Projekta priekšrocības

 • Augstākā energoefektivitātes klase
 • Zemgrīdas apkure
 • Individuāla ventilācija ar rekuperāciju katrā dzīvoklī
 • Koplietošanas terase 12. stāvā
 • Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  No pilsētas centra uz mājām Dumbrāja ielā 29 Jūs nogādās autobusi nr. 41, 4, 4z, 21 un 37, kā arī 1. maršruta tramvajs. Turklāt ar sabiedriskā transporta palīdzību mājās ērti varēsiet nokļūt arī no citām Rīgas apkaimēm, tostarp Bolderājas, Zolitūdes, Torņakalna un Ziepniekkalna. Netālu atrodas arī pasažieru vilciena stacijas “Imanta” un “Zolitūde”.

 • Skolas un bērnudārzi

  Gājiena attālumā atrodas pirmsskolas izglītības iestādes “Annele”, “Kurzeme”, “Cielaviņa” un “Kamenīte”, kā arī Rīgas 69., 96., Imantas un Anniņmuižas vidusskolas. Pavisam netālu atrodas arī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, kā arī Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs un Bērnu un jauniešu centrs “Kurzeme”, piedāvājot dažādas interešu izglītības aktivitātes.

 • Iepirkšanās

  Mājas tuvumā drīzumā tiks atvērts pārtikas veikals “Lidl”, dažu minūšu gājiena attālumā jau atrodas “Rimi” lielveikals, kā arī vairāki “Maxima X” un “Mego”, tostarp diennakts “Mego”, veikali. Vēl apkaimē pieejams “Maxima XXX” veikals, Dammes tirgus un Imantas tirgus, kā arī vairāki būvmateriālu veikali. Savukārt lielākiem pirkumiem iesakām apmeklēt tuvākos tirdzniecības centrus ”Damme” un “Spice”.

 • Sports un atpūta

  Lai gan lielākie iekštelpu atpūtas un izklaides centri atrodas tuvāk pilsētas centram, arī Dumbrāja ielas tuvumā Jums būs iespēja baudīt aktīvu atpūtu ik dienas. Par to parūpēsies Kultūras un atpūtas centra “Imanta” izklaides piedāvājums, kā arī “MyFitness”, “People fitness” un “Lemon Gym” trenažieru zāles. Netālu atrodas arī multifunkcionāls sporta centrs “Volvo”, kurā visu gadu darbojas ledus halle. Turklāt vienmēr atvērti ir apkaimes meži un parki – mājoklis atrodas tieši blakus Anniņmuižas m

Dzīvokļi