Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projektā "Vertikāles", nupat ekspluatācijā nodotajā ēkā Dumbrāja ielā 29 K2.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 25587264 (Kristīna) un 28493499 (Jeļena).

Īpašais piedāvājums

Pērkot dzīvokli no 24.02., dāvanā virtuve 10 000 EUR vērtībā

Iegādājies dzīvokli jaunajā projektā “Vertikāles” no 24. februāra un saņem cenā iekļautu virtuvi 10 000 EUR vērtībā. Pieejami gatavi 2 – 4 istabu dzīvokļi ar apsildāmām grīdām, lielajiem logiem, plašiem balkoniem, individuālo ventilāciju ar rekuperāciju, cenā iekļautu mantu noliktavu, sakārtotu infrastruktūru un zaļu mežu pastaigām netālu no mājas. Plaša koplietošanas terase 12. stāvā. A klases energoefektivitāte. Izvēlies savas jaunās mājas un pārcelies jau pavisam drīz.

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  No pilsētas centra uz mājām Dumbrāja ielā 29 Jūs nogādās autobusi nr. 41, 4, 4z, 21 un 37, kā arī vairāki maršruta mikroautobusi un 1. maršruta tramvajs. Turklāt ar sabiedriskā transporta palīdzību mājās ērti varēsiet nokļūt arī no citām Rīgas apkaimēm, tostarp Bolderājas, Zolitūdes, Torņakalna un Ziepniekkalna. Netālu atrodas arī pasažieru vilciena stacijas “Imanta” un “Zolitūde”.

 • Skolas un bērnudārzi

  Gājiena attālumā atrodas pirmsskolas izglītības iestādes “Annele”, “Kurzeme”, “Cielaviņa” un “Kamenīte”, kā arī Rīgas 69., 96., Imantas un Anniņmuižas vidusskolas. Pavisam netālu atrodas arī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, kā arī Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs un Bērnu un jauniešu centrs “Kurzeme”, piedāvājot dažādas interešu izglītības aktivitātes.

 • Iepirkšanās

  Mājas tuvumā drīzumā tiks atvērts pārtikas veikals “Lidl”, dažu minūšu gājiena attālumā jau atrodas “Rimi” lielveikals, kā arī vairāki “Maxima X” un “Mego”, tostarp diennakts “Mego”, veikali. Vēl apkaimē pieejams “Maxima XXX” veikals, Dammes tirgus un Imantas tirgus, kā arī vairāki būvmateriālu veikali. Savukārt lielākiem pirkumiem iesakām apmeklēt tuvākos tirdzniecības centrus ”Damme” un “Spice”.

 • Sports un atpūta

  Lai gan lielākie iekštelpu atpūtas un izklaides centri atrodas tuvāk pilsētas centram, arī Dumbrāja ielas tuvumā Jums būs iespēja baudīt aktīvu atpūtu ik dienas. Par to parūpēsies Kultūras un atpūtas centra “Imanta” izklaides piedāvājums, kā arī “MyFitness”, “People fitness” un “Lemon Gym” trenažieru zāles. Netālu atrodas arī multifunkcionāls sporta centrs “Volvo”, kurā visu gadu darbojas ledus halle. Turklāt vienmēr atvērti ir apkaimes meži un parki – mājoklis atrodas tieši blakus Anniņmuižas m