Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Bultu 2 k2-02, 3 -istabu dzīvoklis, 66,2 m²

MĀJAS DRAUDZĪGAI ĢIMENEI

Mājīgums, ērta virtuves zona kulinārijas brīnumu radīšanai, atsevišķa garderobes telpa guļamistabā un liela terase raksturo šo dzīvokli. Tā būs piemērota mājvieta augošai, rosīgai ģimenei, kura labprāt pavada laiku kopā un ar prieku izbauda katru dienu.

Par mājām

Pirmā stāva 3 istabu dzīvokļa logi vērsti uz austrumiem, nodrošinot dzīvoklī pietiekami daudz gaismas no rīta līdz pat pusdienlaikam. Šī dzīvokļa saimniekus noteikti iepriecinās arī pārdomātās mantu glabāšanas iespējas dzīvoklī un atsevišķā tualetes telpa priekšnamā. Ikdienā novērtēsiet arī to, cik tuvu jūsu mājām atrodas visa nepieciešamā pilsētas infrastruktūra.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Lielākā šī plašā un gaišā koridora vērtība ir speciāli ierīkotā skapja niša, kur atradīsies vieta gan virsdrēbēm un apaviem, gan saimniecībā nepieciešamajām lietām. Pie sienas starp viesu tualeti un guļamistabu iespējams novietot nelielu kumodi vai plauktiņu atslēgu un citu sīkumu glabāšanai.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Ar virtuves zonu ērti apvienotā dzīvojamā istaba noteikti kļūs par šī dzīvokļa aktīvāko vietu. Istabas logi vērsti uz plašo dzīvokļa terasi. Virtuves zonā, kurai paredzēta vieta nišā pretī logam, pietiks vietas visam, kas nepieciešams, lai ar prieku rosītos virtuvē, gatavojot gardas maltītes ģimenei un draugiem. Te ērti varēsiet novietot arī nelielu ēdamgaldu un krēslus.

Guļamistabas

Vecāku guļamistabas salīdzinoši nelielo platību atsver fakts, ka tai ir atsevišķa garderobes telpa. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz mantu ērti varēsiet novietot šajos rūpīgi izplānotajos kvadrātmetros. Mazākajā guļamistabā iespējams iekārtot bērnistabu vai kabinetu.

Vannas istaba

Vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs metrs. Te paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieku gaumei un iespējām. Ģimenei, kurā aug bērni, svarīgi būs tas, ka dušas vietā bez problēmām iespējams ievietot arī vannu, bet virsma virs veļas mašīnas vajadzības gadījumā ērti izmantojama arī kā pārtinamais galds. Dzīvoklī ir arī otrs sanitārais mezgls. Šo mazo un delikāto dzīvokļa telpu visvairāk novērtēs tie, kuriem no rītiem patīk rūpīgi un netraucēti sagatavoties dienai.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas, pietiekami liels, lai tur novietotu galdiņu ar pāris krēsliem vai pat sauļošanās krēslu. Balkons būs iestiklots un vēsākā laikā pasargās no vēja un lietus un būs izmantojams kā papildu dzīvojamā telpa ne tikai vasarā, bet arī vēsākā laikā.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Bultu 2 k2-02
Platība
66,2 m²
Stāvs
1 no 5
Istabas
3

Kontakti

Ļubova  Avdejeva
Ļubova Avdejeva

+371 22027333

Sazināties
Jeļena  Freimane
Jeļena Freimane

+371 26411732

Sazināties

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē