Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2bus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2
Pārdots

Bultu 2 k2-20, 2 -istabu dzīvoklis, 46,7 m²

SAULAINS DZĪVOKLIS MOŽAM DIENAS SĀKUMAM

Omulīgais dzīvoklis ar nelielo atsevišķo guļamistabu veidots, domājot par tiem, kuri novērtē neatkarību, ikdienā ir aktīvi un aizņemti darbā vai pavadot laiku kopā ar draugiem, tāpēc mājās nozīmīgāk par plašām lielām telpām ir to funkcionalitāte un ērtums. Ikdienā jūs novērtēsiet arī to, cik tuvu pie mājām atrodas veikals, sabiedriskais transports un skaistā Daugavas promenāde, kur doties izbraucienā ar velosipēdu vai veselīgā skrējienā.

Par mājām

2 istabu dzīvoklis ceturtajā stāvā būs piemērots tiem, kuri tikko uzsākuši veidot savu patstāvīgo un neatkarīgo dzīvi. Rīta saule, kas iespīd pa plašo dzīvojamās istabas logu, no rītiem dos enerģiju un labu noskaņojumu visai dienai. Ar dzīvojamo istabu apvienotā virtuve veido plašu telpu saviesīgiem pasākumiem, bet nelielā guļamistaba ar ieeju no koridora dos iespēju norobežoties un saglabāt šīs telpas privātumu.

Interjers un apdares materiāli

No mūsu sagatavotā apdares materiālu piedāvājuma savai gaumei un sajūtām atbilstošu dzīvokļa interjeru varēs izvēlēties gan tie, kuriem patīk klasiskas un pārbaudītas lietas, gan arī tie, kas vēlas kaut ko neitrālu un atturīgu. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas un pārbaudītas lietas, kuras izvēlamies kopā ar uzticamajiem sadarbības partneriem. Dizainera sagatavotais apdares materiālu piedāvājums palīdzēs jums izveidot savu dzīvokli ar tikai tam raksturīgo noskaņu un atmosfēru. Rozešu un slēdžu izvietojums dzīvoklī veidots, domājot par katras telpas funkcijām un iespējām tās dažādot.

Koridors

Niša koridorā paredzēta iebūvētā skapja ierīkošanai. Rūpīgi izplānojot katru plauktu un atvilktni, varēsiet tur glabāt gan virsdrēbes un apavus, gan lielāko daļu saimniecībā nepieciešamo lietu, kurām neatradīsies vieta citur.

Dzīvojamā istaba un virtuve

Dzīvojamā istaba plānota ar domu, ka šai telpai būs jāpilda daudzas funkcijas. Nišā izvietotā virtuves daļa ļauj telpu ērti sadalīt vairākās neatkarīgās zonās un noslēpt no svešām acīm to, ko negribas izrādīt. Te pietiks vietas gan modernai virtuves iekārtai, gan nelielam galdiņam, kuru vajadzības gadījumā var izmantot arī kā darba vietu. Pārdomāti iekārtojot istabu, atradīsies pietiekami daudz vietas pat nelielai mājas ballītei ar draugiem.

Guļamistaba

Ieeja guļamistabā ierīkota no koridora, kas sniedz iespēju saglabāt tās privātumu, kā arī ērti nokļūt vannas istabā un virtuvē, netraucējot tos, kas atrodas dzīvojamajā istabā. Arī guļamistabā paredzēta vieta ietilpīga iebūvētā skapja ierīkošanai.

Vannas istaba

Nelielajā vannas istabā funkcionāli izmantojams ir katrs stūris un siena, tāpēc jūs būsiet pārsteigti, cik ērta un praktiska ir šī telpa. Vannas istabā paredzēta vieta gan veļas mašīnai, virs kuras ērti varēsiet ierīkot plašu virsmu vai plauktus, gan dvieļu žāvētājam un elektrības rozetēm. Lai vizuāli nesamazinātu telpu, vannas istabā ierīkota vieta dušai, ko var atdalīt vai nu ar dušas aizkariņiem, vai ar nelielu stikla sieniņu, atbilstoši dzīvokļa saimnieku gaumei un iespējām. Vannas istaba aprīkota ar kvalitatīvu un pārbaudītu santehniku, savukārt piedāvātais flīžu klāsts iepriecinās gan romantiķus, gan klasiskā vai skandināviski atturīgā stila piekritējus.

Balkons

Uz balkona iespējams nokļūt no dzīvojamās istabas. Tas ir pietiekami liels, lai tur pietiktu vietas, kur novietot galdiņu ar pāris krēsliem, košas puķu kastes un sauļošanās krēslu vasarā vai lampiņām izrotātu eglīti ziemā. Uz saulainā balkona labus panākumus balkona puķkopībā varēs gūt pat dārzkopībā nepieredzējuši un aizņemti mājas saimnieki.

Dzīvesvietas fakti

Dz. nr.
Bultu 2 k2-20
Platība
46,7 m²
Stāvs
4 no 5
Istabas
2

Kontakti

Ļubova  Avdejeva
Ļubova Avdejeva

+371 22027333

Sazināties
Jeļena  Freimane
Jeļena Freimane

+371 26411732

Sazināties

Attēli

Par apkaimi

Infrastruktūra kartē

Infrastruktūra kartē