Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Pārdošanā

Krasta kvartāls, Grēdu iela 15

Pilsētnieciska elegance  ar skatu uz Daugavu

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
93 000 -
223 000 EUR
Platība:
38,3 - 81,3 m²
Istabas:
2 - 4
Dzīvokļu nodošana:
Rudens 2024

Izdevīgi

Izmanto priekšrocības, pērkot dzīvokli būvniecības stadijā

Pacietība atmaksājas - ja sapni par jaunu mājokli esat gatavi piepildīt pēc vairākiem mēnešiem vai pat gada, īstā izvēle būs būvniecības stadijā esošs dzīvoklis, kas piedāvā dažādas priekšrocības, piemēram, izdevīgākas sākotnējās izmaksas, plašāku pieejamo dzīvokļu klāstu, iespēju izvēlēties apdari un santehniku u.c.

Būvniecības stadija

Notiek mājas būvniecība. Gatavi dzīvokļi: 2024. gada rudens.

Apraksts

Pilsētnieciska elegance  ar skatu uz Daugavu

Krasta rajons kā atsevišķa Maskavas forštates daļa sāka veidoties Salu tilta būvniecības laikā pagājušā gadsimta 70. gados, un šobrīd kļūst par vienu no dzīvīgākajām un intensīvākajām Rīgas apkaimēm. Par Krasta rajonu tiek dēvēta teritorija starp Dienvidu un Salu tiltiem, kuru no vienas puses iezīmē Daugava un Krasta iela, bet no otras puses – Maskavas iela.

Līdz ar aktīvu tirdzniecības centru, kā arī biroju un dzīvojamo ēku būvniecību tiek attīstīta arī apkaimes infrastruktūra un tās atpūtas un izklaides iespējas, padarot Krasta rajonu par vilinošu mājvietu.

Par mājvietu

Krasta kvartāls būs atbilstošākā mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Kvartālā starp Kojusalas, Maskavas, Grēdu ielām un Krīdenera dambi top moderna un skandināvu vērtībām atbilstoša, apzaļumota un labiekārtota dzīvesvieta vairāk nekā tūkstotim rīdzinieku.

Projekta sestajā no kopumā paredzētajām sešām mājām - Grēdu ielā 15 - būs deviņi stāvi, kur kopā izvietoti 92 divu līdz četru istabu dzīvokļi. Iedzīvotāji varēs baudīt tādas priekšrocības kā: balkonu katram dzīvoklim, personīgo autostāvvietu (iespēja iegādāties papildus) un slēdzamu mantu glabātuvi, kā arī labiekārtotu un apzaļumotu mājas teritoriju un ventilācijas sistēmu ar individuālo rekuperāciju. Tāpat šo ēku papildinās arī saules paneļi, kas palīdzēs samazināt iedzīvotāju elektroenerģijas izmaksas.

Labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atpūtas iespējas atradīsies visiem vecumiem – mazākajiem iedzīvotājiem būs paredzēti vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, sportiskākie aktivitātes radīs pie tenisa galda, savukārt patīkamus vakarus ar draugiem vai kaimiņiem varēs organizēt vairākās lapenēs ar piknika galdiem.

Projekta priekšrocības

 • Augstākā energoefektivitātes klase
 • Individuāla ventilācija ar rekuperāciju katrā dzīvoklī
 • Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā
 • Bērnu ratiņu telpa
 • Balkons katram dzīvoklim

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Krasta ielas un Maskavas ielas apkaimē, kur atrodas Krasta kvartāls, ir labi attīstīta infrastruktūra, tādēļ brauciens ar 7. tramvaju līdz Rīgas centram ilgst ne vairāk kā 20 -22 minūtes. Satiksmi būtiski uzlabojis arī Dienvidu tilts, kas nodrošina gan ērtu nokļūšanu citos Rīgas rajonos, gan ievērojami mazinājis sastrēgumu veidošanos.

 • Skolas un bērnudārzi

  Dažu minūšu gājiena attālumā atrodas divi bērnudārzi - Rīgas 40. PII Zilupes ielā 2 un Rīgas 229. PII Ogres ielā 8, kā arī A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola un 57. vidusskola. Muzikālie bērni savus talantus varēs attīstīt un pilnveidot pavisam netālu esošajā Rīgas 3. mūzikas skolā, kura atrodas Maskavas ielā 166.

 • Kur paēst

  Ja nolemsiet doties paēst ārpus mājas, Jums pavērsies lielas izvēles iespējas. Vai tie būs suši kādā no t/c "Mols" vai t/c "Akropole" restorāniem, burgers no tuvumā esošajiem McDonalds vai Hesburger, bet varbūt tradicionālās un pārbaudītās vērtības no Krasta ielas "Lido", savukārt smalkākām vakariņām vai brīvdienu vēlajām brokastīm noderēs "mc2" restorāns.

 • Iepirkšanās

  Lielisku iepirkšanos nodrošinās t/c Mols, kas pēc rekonstrukcijas kļuvis par patiesi mūsdienīgu iepirkšanās, atpūtas un tikšanās vietu. Tāpat netālu pieejams arī tirdzniecības centrs Akropole un lielveikals Depo. Vienmēr svaigus produktus pa ceļam uz mājām varēsiet iegādāties Rīgas Centrāltirgū. Tuvumā esošais veikals MC2 iepriecinās visus gardēžus un prasīgākos pircējus.

Dzīvokļi