Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Visi dzīvokļi pārdoti

Krasta Kvartāls Trend, Maskavas 190

Pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Apraksts

Pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu

Krasta rajons kā jaunā Maskavas forštates daļa sāka veidoties Salu tilta būvniecības laikā pagājušā gadsimta 70-tajos gados, tomēr par dzīvīgāko Rīgas apkaimi tā izveidojās vien pēc Latvijas neatkarības atgūšanas, kad šajā apkaimē sākās intensīva tirdzniecības, biroju un dzīvojamo ēku būvniecība. Jaunais, vērienīgais Bonava projekts atradīsies starp Maskavas ielu un Krasta ielu, vēsturiskā Krīdenera dambja tuvumā.

Par dzīvesvietu

Šī būs atbilstošākā mājvieta visiem pilsētnieku dzīvesstila mīļotājiem, kuri novērtē iespēju labi pavadīt brīvo laiku, kā arī ērti un ātri nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Tuvāko gadu laikā pašlaik nedaudz aizmirstais un neievērojamais kvartāls starp Kojusalas, Maskavas ielu, Krīdenera dambi un Grēdu ielu tiks izveidots par modernu un pievilcīgu dzīvesvietu vairāk kā tūkstotim rīdzinieku. Jau 2018. gadā uz vairāk kā trīs hektārus lielā zemes gabala blakus atpūtas centram LIDO tiks uzsākta jaunā projekta būvniecība. To paredzēts realizēt vairākās kārtās, piedāvājot pircējiem izvēlēties platības, plānojuma, apdares līmeņa un cenas ziņā sev atbilstošāko mājokli. Norobežotajā teritorijā, kas tiks aprīkota ar modernu videonovērošanas sistēmu, plānots uzbūvēt sešas deviņstāvu ēkas ar 500 dzīvokļiem kā arī apzaļumot un labiekārtot plašo teritoriju ap mājām. No augšējo stāvu dzīvokļiem jebkurā gadalaikā pavērsies lielisks skats uz Daugavu un pilsētu.

Attēli
Par apkaimi
 • Kā nokļūt

  Krasta ielas un Maskavas ielas apkaimē, kur atradīsies jaunais projekts, ir labi attīstīta infrastruktūra, tādēļ jebkura pilsētas daļa sasniedzama viegli un ērti gan ar auto, gan sabiedrisko transportu. Dienvidu tilts nodrošina ērtu nokļūšanu citos Rīgas rajonos un ir būtiski mazinājis sastrēgumu veidošanos. Brauciens ar 3., 7. vai 9. tramvaju līdz Rīgas centram ilgst ne vairāk kā 10 -12 minūtes.

 • Skolas un bērnudārzi

  Dažu minūšu gājiena attālumā atrodas divi bērnudārzi - Rīgas 40. PII Zilupes ielā 2 un Rīgas 229. PII Ogres ielā 8, kā arī A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola un 57. vidusskola. Muzikālie bērni savus talantus varēs attīstīt un pilnveidot pavisam netālu esošajā Rīgas 3. mūzikas skolā, kura atrodas Maskavas ielā 166.

 • Kur paēst

  Ja nolemsiet doties paēst ārpus mājas, Jums pavērsies lielas izvēles iespējas. Vai tie būs suši kādā no t/c "Mols" restorāniem, burgers no tuvumā esošajiem McDonalds's vai Hesburger, bet varbūt tradicionālās un pārbaudītās vērtības no Krasta ielas "Lido" vai Lido "Krievu sēta", savukārt smalkākām vakariņām vai brīvdienu vēlajām brokastīb Blakus būs mc2 restorāns GRILL BAR.

 • Iepirkšanās

  Lielisku iepirkšanos nodrošinās t/c Mols, kas pēc rekonstrukcijas kļuvis par patiesi mūsdienīgu iepirkšanās, atpūtas un tikšanās vietu. Tāpat netālu pieejams arī tirdzniecības centrs Akropole un lielveikals Depo. Vienmēr svaigus produktus pa ceļam uz mājām varēsiet iegādāties Rīgas Centrāltirgū. Tuvumā esošais veikals MC2 iepriecinās visus gardēžus un prasīgākos pircējus.

Dzīvokļi

Jūsu meklējumam nav atbilstošu rezultātu