Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Visi dzīvokļi pārdoti

Krasta kvartāls Maskavas 192

Pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu

Visi dzīvokļi šajā projektā ir pārdoti. Meklējat dzīvokli jaunā projektā?

Meklēt dzīvokli citā projektā

Apraksts

Pilsētnieciska elegance ar skatu uz Daugavu

Krasta rajons kā atsevišķa Maskavas forštates daļa sāka veidoties Salu tilta būvniecības laikā pagājušā gadsimta 70. gados, un šobrīd kļūst par vienu no dzīvīgākajām un intensīvākajām Rīgas apkaimēm. Par Krasta rajonu tiek dēvēta teritorija starp Dienvidu un Salu tiltiem, kuru no vienas puses iezīmē Daugava un Krasta iela, bet no otras puses – Maskavas iela. Līdz ar aktīvu tirdzniecības centru, kā arī biroju un dzīvojamo ēku būvniecību tiek attīstīta arī apkaimes infrastruktūra un tās atpūtas un izklaides iespējas, padarot Krasta rajonu par vilinošu mājvietu.

Par mājvietu

Krasta kvartāls būs atbilstošākā mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Kvartālā starp Kojusalas, Maskavas, Grēdu ielām un Krīdenera dambi top moderna un skandināvu vērtībām atbilstoša, apzaļumota un labiekārtota dzīvesvieta vairāk nekā tūkstotim rīdzinieku.

Projekta pirmajā no paredzētajām sešām mājām - Maskavas ielā 192 - ir deviņi stāvi ar vienu kāpņutelpu, kurā kopā izvietoti 94 vienas līdz četru istabu dzīvokļi. Iedzīvotāji varēs baudīt tādas priekšrocības kā liftu, balkonu katram dzīvoklim, personīgo autostāvvietu un slēdzamu mantu glabātuvi, kā arī labiekārtotu un apzaļumotu mājas teritoriju.

Labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atpūtas iespējas atradīsies visiem vecumiem – mazākajiem iedzīvotājiem būs paredzēti vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, sportiskākie aktivitātes radīs pie tenisa galda, savukārt patīkamus vakarus ar draugiem vai kaimiņiem varēs organizēt vairākās lapenēs ar piknika galdiem.

Attēli

Par apkaimi

 • Iepirkšanās

  Lielisku iepirkšanos nodrošinās t/c Mols, kas pēc rekonstrukcijas kļuvis par patiesi mūsdienīgu iepirkšanās, atpūtas un tikšanās vietu. Tāpat netālu pieejams arī tirdzniecības centrs Akropole un lielveikals Depo. Vienmēr svaigus produktus pa ceļam uz mājām varēsiet iegādāties Rīgas Centrāltirgū. Tuvumā esošais veikals MC2 iepriecinās visus gardēžus un prasīgākos pircējus.

 • Kā nokļūt

  Krasta ielas un Maskavas ielas apkaimē, kur atradīsies jaunais projekts, ir labi attīstīta infrastruktūra, tādēļ jebkura pilsētas daļa sasniedzama viegli un ērti gan ar auto, gan sabiedrisko transportu. Dienvidu tilts nodrošina ērtu nokļūšanu citos Rīgas rajonos un ir būtiski mazinājis sastrēgumu veidošanos. Brauciens ar 3., 7. vai 9. tramvaju līdz Rīgas centram ilgst ne vairāk kā 10 -12 minūtes.

 • Kur paēst

  Ja nolemsiet doties paēst ārpus mājas, Jums pavērsies lielas izvēles iespējas. Vai tie būs suši kādā no t/c "Mols" restorāniem, burgers no tuvumā esošajiem McDonalds's vai Hesburger, bet varbūt tradicionālās un pārbaudītās vērtības no Krasta ielas "Lido" vai Lido "Krievu sēta"?

 • Skolas un bērnudārzi

  Dažu minūšu gājiena attālumā atrodas divi bērnudārzi - Rīgas 40. PII Zilupes ielā 2 un Rīgas 229. PII Ogres ielā 8, kā arī A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola un 57. vidusskola. Muzikālie bērni savus talantus varēs attīstīt un pilnveidot pavisam netālu esošajā Rīgas 3. mūzikas skolā, kura atrodas Maskavas ielā 166.

Dzīvokļi