Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Pārdošanā

Ropažu 16, trešā māja

Ilgtspējīga dzīvesvieta ar vēstures šarmu

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
102 000 -
219 000 EUR
Platība:
37,6 - 81,6 m²
Istabas:
2 - 4
Dzīvokļu nodošana:
2025. gada pavasaris

Izdevīgi

Izmanto priekšrocības, pērkot dzīvokli būvniecības stadijā

Pacietība atmaksājas - ja sapni par jaunu mājokli esat gatavi piepildīt pēc vairākiem mēnešiem vai pat gada, īstā izvēle būs būvniecības stadijā esošs dzīvoklis, kas piedāvā dažādas priekšrocības, piemēram, izdevīgākas sākotnējās izmaksas, plašāku pieejamo dzīvokļu klāstu, iespēju izvēlēties apdari un santehniku u.c.

Būvniecības stadija

Ir uzsākta mājas būvniecība. Dzīvokļi tiks pabeigti līdz 2025. gada pavasarim.

Jaunumi

Tagad iegādei pieejami dzīvokļi projekta "Ropažu 16" trešās mājas 1., 2. un 3. kāpņu telpā

Apraksts

Ilgtspējīga dzīvesvieta ar vēstures šarmu

Teikas apkaimes trumpis ir tās daudzveidība, mūsdienīgajam apvienojoties ar vēsturisko, savukārt lieliskā atrašanās vieta ļauj to par mājvietu izvēlēties tiem, kam svarīgs pilsētas centra tuvums un iespēja izvairīties no sastrēgumiem, dodoties ārpus pilsētas.

Pēdējos gados topot arvien jauniem biznesa projektiem un atjaunojot paaudzēs pārmantoto privātmāju rajonus, Teika sabiedrības acīs vairs nebūt netiek uzskatīta par priekšpilsētu – tā kļuvusi jau teju par daļu no Rīgas centra, tomēr saglabājot iespēju iedzīvotājiem izrauties no burzmas un mājot mierpilnā oāzē.

Par mājvietu

Topošajā projektā Ropažu ielā, vēsturiskajā Vidzemes maiznīcas teritorijā, paredzētas 3 piecstāvu ēkas ar kopumā 220 moderniem, ilgtspējīgiem un videi draudzīgiem divu līdz četru istabu dzīvokļiem.

Trešajā ēkā kopumā taps 100 divu līdz četru istabu dzīvokļi. Mājas būvniecību esam uzsākuši 2023. gada novembra beigās.

Katrā kāpņutelpā būs lifts, savukārt dzīvokļu īpašnieki varēs novērtēt plašas un drošas personīgās noliktavas priekšrocības, kā arī baudīt skaistus mirkļus uz personīgā balkona vai terases.

Labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atpūtas iespējas atradīsies visiem vecumiem – mazākajiem iedzīvotājiem būs paredzēti vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, sportiskākie aktivitātes radīs vingrošanas zonā, savukārt patīkamus vakarus ar draugiem vai kaimiņiem varēs organizēt vairākās lapenēs ar piknika galdiem.

Projektā būs īpaši padomāts par ilgtspēju un vides aizsardzību – būs pieejamas vairākas velo novietnes zem nojumes, katram dzīvoklim būs individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, savukārt elektroauto būs iespējams uzlādēt turpat pie iebrauktuves teritorijā. Tāpat ēkas papildinās arī saules paneļi, kas, ražojot zaļo enerģiju, palīdzēs samazināt iedzīvotāju elektroenerģijas izmaksas.

Pirmās mājas būvniecību uzsākām 2021. gada rudenī un nodevām ekspluatācijā 2022. gada novembrī. Otrās mājas būvniecību uzsākām 2021. gada ziemā un nodevām iedzīvotājiem 2023. gada vasarā.

Projekta priekšrocības

 • Augstākā energoefektivitātes klase
 • Individuāla ventilācija ar rekuperāciju katrā dzīvoklī
 • Ātrā auto elektrouzlādes stacija pie iebrauktuves
 • Individuāla, slēdzama noliktava iekļauta cenā
 • Lifts

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Projekts Ropažu ielā atradīsies blakus VEF Kultūras pilij, gar kuru kursē dažādu maršrutu trolejbusi, autobusi un mikroautobusi, kā arī 1. maršruta tramvajs. No teju jebkuras vietas Rīgā mājoklī būs ērti nokļūt ar daudzajiem autobusiem un trolejbusiem, kas kursē pa blakus esošo Brīvības ielu, kā arī tramvaju, kura maršruts ved gar mājām. Pusstundas pastaigas attālumā atrodas arī Zemitānu stacija, no kuras ar vilcienu var doties gan uz pilsētas centru, gan ārpus pilsētas.

 • Atpūta un sports

  Tuvējā apkaime piedāvā neskaitāmas iespējas sportot un aktīvi pavadīt laiku kā pieaugušajiem, tā bērniem. Teikā atrodas dažādi sporta centri un klubi “MyFitness”, “Sport Factory” un “Lemon gym”, kā arī iecienītā "DCH Studija". Aktīvās atpūtas cienītāji noteikti izmantos iespēju doties brīvdienu izbraucienā pa veloceliņu Centrs-Berģu kalns vai ērti nokļūt Mežaparkā.

 • Skolas un bērnudārzi

  Projekta atrašanās vieta ir ļoti izdevīga ģimenēm ar bērniem, apkārtnē atrodas privātie bērnudārzi “Creakids” un "Karlsons", vairāki pašvaldības bērnudārzi, 64. un 45. vidusskola, Rīgas Tehniskā koledža. Tuvumā ir Rīgas Skolēnu pils, Daugavas Sporta nams un VEF Kultūras pils. Izglītības iespēju tuvumā kļūst arvien vairāk - durvis mazajiem vērusi Montessori pirmsskola ESME Rīga. Pateicoties ērtajai sabiedriskā transporta infrastruktūrai, no Ropažu ielas viegli sasniedzamas arī visas centra skolas

 • Iepirkšanās

  Ideāla dzīvesvieta jaunajām māmiņām, kas ikdienas pastaigā ar ratiem var ērti iegriezties arī tuvumā esošajos tirdzniecības centros "Domina", "Elkor Plaza", "Promo Cash&Carry". Pavisam netālu atrodas arī lielveikali "Rimi" un "Maxima", kā arī 5 minūšu brauciena attālumā - tirdzniecības centrs "Alfa". Kafijas cienītāji novērtēs iespēju iegādāties un apciemot izcilo latviešu kafijas grauzdētavu "Kalve" vien dažu minūšu gājiena attālumā.

Dzīvokļi