Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Dāvanā 6000 EUR no IKEA un Samsung
Nodots ekspluatācijā

Tumes iela 25, pirmā māja

Mūsdienīga iespēju daudzveidība vēsturisku muižu ielokā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
87 000 -
186 000 EUR
Platība:
42,6 - 79,5 m²
Istabas:
2 - 4
Dzīvokļu nodošana:
Pieejams uzreiz

Īpašais piedāvājums

Dāvana 6000 EUR dzīvokļa iekārtošanai

Jaunums - iegādājieties pabeigtu dzīvokli Bonava projektos no 2. aprīļa līdz 20. jūnijam un iegūstiet 3000 EUR dāvanu karti no IKEA + 3000 EUR dāvanu karti no Samsung veikala jaunā mājokļa iekārtošanai!

Individuālās dzīvokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apskatīt gatavos dzīvokļus projekta "Pīlādžu mājas" pirmajā ēkā Tumes ielā 25.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku, aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistiem, zvanot 27884222 (Mareks) vai 25587264 (Kristīna).

Apraksts

Mūsdienīga iespēju daudzveidība vēsturisku muižu ielokā

Ziepniekkalns - Rīgas apkaime Daugavas kreisajā krastā. Tas lieliski piemērots mūsdienīgām ģimenēm, kas vēlas būt neilga brauciena attālumā no pilsētas centra, ikdienā baudot mieru, klusumu un dabas tuvumu.

Par mājvietu

Bonava topošajā projektā Tumes ielā 25 paredzētas trīs mājas – divas no tām sešu stāvu un viena četru stāvu augstumā, kopumā padarot Daugavas kreiso krastu par 190 jauniem divu līdz četru istabu dzīvokļiem bagātāku.

Projekta pirmo kārtu veido viena sešstāvu ēka ar kopumā 72 divu līdz četru istabu dzīvokļiem, savukārt otrajā kārtā ir divas ēkas (sešstāvu un četrstāvu) ar kopumā 118 divu līdz četru istabu dzīvokļiem.

Pirmās kārtas būvniecību esam uzsākuši 2023. gada pirmajā pusē un plānojam pabeigt līdz 2024. vasarai, savukārt otro kārtu plānojam uzsākt būvēt 2024. gadā.

Dzīvokļu īpašnieki varēs izmantot cenā iekļautas, slēdzamas personīgās noliktavas, kā arī baudīt skaistus mirkļus uz personīgā balkona. Labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atradīsies ne vien patīkami plašas zaļās zonas un kastes urbānajai dārzkopībai, bet arī rotaļlaukumi mazākajiem māju iemītniekiem un dažādas izklaides un atpūtas iespējas pieaugušajiem. Arī projekta tuvākā apkaime gan lielus, gan mazus priecēs ar daudz zaļumiem un mierpilnām pastaigu takām.

Projektā būs īpaši padomāts par ilgtspēju – katram dzīvoklim būs individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju un daļa autostāvvietu (iespējams iegādāties papildus) tiks aprīkotas ar elektroauto uzlādes stacijai nepieciešamo infrastruktūru.

Tāpat ēkas papildinās arī saules paneļi, kas, ražojot zaļo enerģiju, palīdzēs samazināt iedzīvotāju elektroenerģijas izmaksas. Lai sargātu iedzīvotāju mieru, klusumu un privātumu, gar ielu malām tiks veidotas plašas apstādījumu zonas.

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  No pilsētas centra uz mājām Tumes ielā 25 Jūs nogādās trolejbusi nr. 4 un 19, kā arī autobuss nr. 60. Turklāt ar sabiedriskā transporta palīdzību mājās ērti varēsiet nokļūt arī no citām Rīgas apkaimēm, tostarp Bolderājas, Zolitūdes, Torņakalna un Ķengaraga. Netālu atrodas arī pasažieru vilciena stacija “Atgāzene”, bet 2017. gadā izstrādāts būvprojekts veloceliņa “Centrs – Ziepniekkalns” izbūvei, lai ikdienas satiksmi padarītu vēl ērtāku.

 • Iepirkšanās

  Mājas tuvumā atrodas vairāki pārtikas veikali – “Mego”, “Aibe” un “Maxima X”, kā arī “Rimi” veikals. Vēl apkaimē pieejams Ziepniekkalna tirgus un visā pilsētā atzītas ēdināšanas vietas dažādām gaumēm. Lielākiem pirkumiem iesakām apmeklēt tuvākos tirdzniecības centrus “Riga Plaza” un “Spice”.

 • Atpūta un sports

  Tumes ielas tuvumā Jums būs iespēja baudīt aktīvu atpūtu ik dienas. Plašs trenažieru zāļu piedāvājums būs aktuāls tiem kas priekšroku dod sportam ieštelpās, savukārt aktīvas atpūtas brīvdabā cienītājus iepriecinās fakts, ka līdz Arkādijas un Uzvaras parkiem, kā arī Māras dīķim ar auto iespējams nokļūt vien nieka desmit minūtēs. Arī Ziepniekkalnā netrūkst zaļumu pastaigām vai skrējienam – Tumes ielas galā atrodas vēsturiskais Ēbelmuižas parks.

 • Skolas un bērnudārzi

  Iespēja izglītoties Ziepniekkalnā būs gan lieliem, gan maziem – apkaimē atrodamas vairākas skolas, tostarp Rīgas 47. vidusskola un Ziepniekkalna vidusskola ar latviešu mācību valodu, kā arī Rīgas 95. vidusskola un Rīgas Pārdaugavas pamatskola, kas nodrošina mācības krievu valodā. Apkaimē pieejamas arī pašvaldības un privātās pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī plašas interešu izglītības iespējas, tostarp sporta pulciņi. Netālu atrodas Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs.

Dzīvokļi