Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Mūsu zīmols

Kas ir mājas? 

Vai tā ir vieta, kur jūs uzaugāt un par kuru glabājat miljoniem atmiņu? Vai vieta, kurp aizvērtām acīm varat nokļūt pat nakts vidū? Vai varbūt tā ir vieta un tās draudzīgā apkārtne, par kuru domājat, kad svešumā skumstat pēc savām mājām?

 

Lai gan mēs mājas un dzīvesvietas radām jau kopš 30. gadiem, mēs zinām, ka vieni paši mēs neko nevarētu izveidot. Lai radītu drošu “miera ostu”, kas iztur laika pārbaudījumus, kur piepildās cilvēku dzīves sapņi, aug bērni, ir vajadzīga arī mūsu draugu palīdzība.

Protams, "Bonava" paļaujas uz saviem pieredzējušajiem inženieriem, arhitektiem un projektētājiem, tomēr mēs zinām, ka radīt pasaulē labākās mājas nozīmē ne tikai rūpes par skaistu interjeru vai pārdomātu arhitektūru. Mums rūp cilvēki, kas tajās dzīvo.

Tādēļ, plānojot un projektējot mājas, mēs vispirms domājam par jums un par apkaimi, uz kuru jūs vēlaties pārcelties. Mēs labprāt uzklausām jūs, lai izprastu jūsu vēlmes, un tikai tad lāpsta var skart zemi. Tālāk aicināsim jūs kopā ar mums doties saistošā ceļojumā uz to vietu, kur varēsiet baudīt sirdsmieru.

Mēs zinām, ka mums nāksies uzklausīt tūkstošiem dažādu vēlmju. Tās var ietvert rotaļlaukumu bērniem, jumta terasi, delikatešu tirgu gardēžiem vai “sālsmaizes” ballīti jaunajiem kaimiņiem. Jo patīkama dzīves vide nav vienkārši skaista -  tā ir visa sākums.