Active lifestyleamusement2apartment2Architecturearrow-downPage 1Group 3arrow22arrow2arrow2attachbike2blocks2blocks2bonavapinbonavapin-in-availablebus2cafecalendar2check2close2collapse2CollapseCommon facilitiesGroup 2CloseGood SVG BlackOK SVG BlackPoor SVG BlackVery good SVG BlackVery poor SVG Blackamusement2Culture EntertainmentShapedocument2document_blankdoublearrowarrow2arrow2arrow22Eat Drinkemail2expand2external_link2Family friendlyfavourite2filter2Getting thereGreen solutionsgrocery_store2grocerystoreShapeHealthcareheart_activeHeart filled SVG Blackheart_inactiveholiday_cottage2Shapehospital2house2mypagespin_distanceicon-unit-v2like2list2Local servicesbonava logotype primarybonava logotype secondarybonava logotype_symbolMaintenance SVG BlackMap-pinminus2minus2mobile2parkNature activitiesnature_trails2Neighbourhood storyclose - kopiaparking2pdf2plot2plus2Group 2external_link2preschool2restaurant2row_house2schools2Schoolssearch2semi_detached2settings2Shoppinglocal_services2Social lifestyleSpecial featuregymtapTools SVG BlackGroup 2tube2user2

Mūsu zīmols

Mēs radām mājas un dzīvesvietas

Kas ir mājas? 

Vai tā ir vieta, kur jūs uzaugāt un par kuru glabājat miljoniem atmiņu? Vai vieta, kurp aizvērtām acīm varat nokļūt pat nakts vidū? Vai varbūt tā ir vieta un tās draudzīgā apkārtne, par kuru domājat, kad svešumā skumstat pēc savām mājām?

 

Lai gan mēs mājas un dzīvesvietas radām jau kopš 30. gadiem, mēs zinām, ka vieni paši mēs neko nevarētu izveidot. Lai radītu drošu “miera ostu”, kas iztur laika pārbaudījumus, kur piepildās cilvēku dzīves sapņi, aug bērni, ir vajadzīga arī mūsu draugu palīdzība.

Protams, Bonava paļaujas uz saviem pieredzējušajiem inženieriem, arhitektiem un projektētājiem, tomēr mēs zinām, ka radīt pasaulē labākās mājas nozīmē ne tikai rūpes par skaistu interjeru vai pārdomātu arhitektūru. Mums rūp cilvēki, kas tajās dzīvo.

Tādēļ, plānojot un projektējot mājas, mēs vispirms domājam par jums un par apkaimi, uz kuru jūs vēlaties pārcelties. Mēs labprāt uzklausām jūs, lai izprastu jūsu vēlmes, un tikai tad lāpsta var skart zemi. Tālāk aicināsim jūs kopā ar mums doties saistošā ceļojumā uz to vietu, kur varēsiet baudīt sirdsmieru.

Mēs zinām, ka mums nāksies uzklausīt tūkstošiem dažādu vēlmju. Tās var ietvert rotaļlaukumu bērniem, jumta terasi, delikatešu tirgu gardēžiem vai “sālsmaizes” ballīti jaunajiem kaimiņiem. Jo patīkama dzīves vide nav vienkārši skaista -  tā ir visa sākums.