Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Pabeigta „Bonava Latvija” projekta „Pagalms 2.0” būvniecība

07.07.2021, 11:59

Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs „Bonava Latvija” 2. jūlijā ekspluatācijā nodevis pēdējo jeb trešo no projekta „Pagalms 2.0” ēkām, tādējādi pabeidzot visa projekta būvniecību. Jaunais projekts atrodas Turaidas ielā, Rīgā starp Gaisa un Jorģa Zemitāna tiltu un sastāv no trim daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām ar kopumā 189 divu līdz četru istabu dzīvokļiem platībā no 36 līdz 72 kvadrātmetriem. „Pagalms 2.0” ilgtspējīgie, modernie, bet cenas ziņā pieejamie mājokļi ir būtisks apkaimes dzīvojamā fonda papildinājums, dodot cilvēkiem iespēju izvēlēties kvalitatīvu dzīves telpu prestižā pilsētas daļā, vienlaikus ārpus ierastās burzmas.

Jaunuzbūvētais projekts „Pagalms 2.0”, kas sastāv no trijām piecu stāvu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām, atrodas Teikā, VEF teritorijā. Katrā no ēkām ierīkoti 63 gaiši un funkcionāli divu līdz četru istabu dzīvokļi, kas lieliski piemēroti cilvēkiem, kuri mīl dinamisku, aktīvu dzīvesveidu un novērtē lielpilsētas sniegtās priekšrocības. Visiem pirmo stāvu dzīvokļiem balkonu vietā ierīkota izeja uz plašu terasi ar zaļo zonu, savukārt pārējo dzīvokļu iemītnieki nesteidzīgus vakarus un apkaimes ainavas burvību varēs baudīt no balkona.

No citiem jau realizētiem „Bonava Latvija” projektiem daudzdzīvokļu dzīvojamie nami Turaidas ielā atšķiras ar vietējam tirgum jaunu konceptu, piedāvājot iedzīvotājiem nodarboties ar urbāno dārzniecību, teritorijā ierīkotās speciālās dārziņu vietās audzējot sev tīkamus garšaugus un dārzeņus. Tāpat īpaša uzmanība pievērsta ilgtspējīgas vides risinājumiem, piemēram, rūpējoties par vidi, teritorijā ierīkota lokāla lietus ūdens apsaimniekošanas sistēma.

Teika pēdējos gados ir ievērojami attīstījusies un pārtapusi prestižā un inovatīvā Rīgas apkaimē ar pieejamu satiksmes infrastruktūru, moderniem biznesa centriem un sakārtotu dzīvojamo apbūvi, vienlaikus saglabājot zināmu nesteidzības un miera ostas sajūtu. Esmu pārliecināts, ka „Bonova Latvija” īstenotais projekts „Pagalms 2.0” vēl vairāk nostiprinās Teikas kā iekārojamas dzīves vietas statusu, ko pierāda arī projekta lieliskie pārdošanas rezultāti. Interese par projektu bija liela, un visi dzīvokļi tika izpārdoti jau līdz ēku nodošanai ekspluatācijā,” stāsta „Pagalms 2.0” attīstības vadītājs Elgars Vecvagars.

Saliedētas un vienotas kopienas izjūtu jaunajā dzīvojamo māju projektā palīdzēs radīt un uzturēt arī sporta un rekreācijas aktivitātēm veltīta infrastruktūra – āra trenažieri, funkcionāls bērnu rotaļu laukums un laukums, kur spēlēt basketbolu, kā arī īpaši ierīkotas vietas grilēšanai.

Vairāk par projektu: Pagalms 2.0 - Bonava

„Bonava Latvija” īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus Rīgā un Pierīgā, „Bonava Latvija” nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam. Kopumā būvniecības stadijā 2021. gadā būs 1000 dzīvokļi sešos projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 470 dzīvokļu būvniecību.

Par “Bonava Latvija”

“Bonava Latvija” ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums “Bonava” ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. “Bonava” rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieki, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, 2020. gadā sasniedzot apgrozījumu 17 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. “Bonava” akcijas tiek kotētas “Nasdaq” biržā Stokholmā. Vairāk par “Bonava”: www.bonava.lv.

Papildu informācija:

Edgars Butāns
Komunikācijas speciālists

E-pasts: edgars.butans@bonava.com

Tālr.nr.: +371 29837421