Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Labo piedāvājumu vakari

Lai palīdzētu Jums atrast savas īstās mājas brīvā un patīkamā atmosfērā, aicinām apciemot mūsu projektus Dreiliņos un Imantā 24. un 25. maijā, Labo piedāvājumu vakaros, kuros būsim parūpējušies ne vien par lielisku gaisotni, bet arī par unikāliem piedāvājumiem, kas sagatavoti īpaši šim pasākumam.

Rezervē kādu no gatavajiem dzīvokļiem projektos "Dreilinga mājas", "Vertikāles" vai "Ropažu 16" 1. mājā līdz 31. maijam, un Bonava segs Jūsu komunālo pakalpojumu izmaksas* 2 gadus

* līdz 500 eur/mēn

Dreilinga-majas-Robezu-17-labo-piedavajumu-vakars.jpg

Projektā "Dreilinga mājas" trešdien, 24. maijā, no plkst. 17.00 līdz 20.00

 

Tikšanās vieta - Robežu ielas 17 atpūtas zona (ēkas pusē uz Dreiliņupīti).

 

Šajā vakarā varēsiet:

  • apskatīt projektu un tā gatavos dzīvokļus

  • izbaudīt patīkamu atmosfēru ar mūziku, uzkodām un dzērieniem

  • izmantot tieši šim vakaram sagatavoto piedāvājumu - iegādājoties dzīvokli projektā "Dreilinga mājas", mēs divus gadus segsim Jūsu komunālo pakalpojumu izmaksas

  • iegādāties 4 istabu mājokli Robežu ielā 17 ar 10 000 EUR atlaidi

  • kā arī papildus izmantot jau esošos bonusus - pērkot gatavu dzīvokli projektā "Dreilinga mājas", dāvanā saņemsiet autostāvvietu un atsevišķiem dzīvokļiem (Robežu 17, Mazajā Robežu 5) cenā ir iekļauta iebūvētā virtuve.

Automašīnas varēsiet atstāt ar konusiem atzīmētajās stāvvietās pie Robežu 17, Mazās Robežu 4 vai 5. Lūdzam ņemt vērā, ka pieejamo stāvvietu skaits ir ierobežots un aicinām atstāt vējstiklā savu tālruņa numuru.

Registreties seit poga-01.png

Vertikales-labo-piedavajumu-vakars.jpg

Projekta "Vertikāles" 13 stāvu ēkā ceturtdien, 25. maijā, no plkst. 17.00 līdz 20.00

 

Tikšanās vieta -  Dumbrāja iela 29, 13 stāvu ēka, ieeja no Dumbrāja ielas, cauri gājēju vārtiņiem, garām septiņstāvu ēkai.

 

Šajā vakarā varēsiet:

  • apskatīt projektu un tā gatavos dzīvokļus

  • izbaudīt patīkamu atmosfēru ar mūziku, uzkodām un dzērieniem

  • izmantot tieši šim vakaram sagatavoto piedāvājumu - iegādājoties dzīvokli projektā "Vertikāles", mēs divus gadus segsim Jūsu komunālo pakalpojumu izmaksas

  • kā arī papildus izmantot jau esošo bonusu - pērkot dzīvokli, dāvanā saņemsiet iebūvēto virtuvi 10 000 EUR vērtībā no "Skandināvu virtuves" vai 10 000 EUR atlaidi mājokļa iegādei.

Informējam, ka automašīnas varēsiet novietot vai nu blakus esošā Kultūras un atpūtas centra "Imanta" stāvlaukumā, vai arī Dumbrāja ielas malā (atļautajā zonā).

Registreties seit poga-01.png