Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Visi dzīvokļi pārdoti

Ganību dambis 11 un 11A

Klusā centra komforts ar pilsētas ritmu

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu

Visi dzīvokļi šajā projektā ir pārdoti. Meklējat dzīvokli jaunā projektā?

Meklēt dzīvokli citā projektā

Īpašais piedāvājums

Iegādājoties dzīvokli projektā “Fjordi”, dāvanā saņem iebūvēto virtuvi un autostāvvietu ar kopējo vērtību 17 000 EUR

Iebūvētās virtuves vērtība - līdz 10 000 EUR un autostāvvietas vērtība - 7000 EUR.

Ieskaties "Bonava" un "Swedbank" kopīgi izstrādātajā piedāvājumā - "Maini vecu pret jaunu" esošā īpašuma maiņai pret energoefektīvu dzīvokli jaunajā projektā

Apraksts

Klusā centra komforts ar pilsētas ritmu

Laika gaitā par teju atsevišķu Centra sastāvdaļu izveidojies tā dēvētais Klusais centrs, kurā atrodas arī vairāki Bonava Latvija projekti, tostarp Fjordi. Šī Centra daļa straujāk attīstījusies 20. gadsimta sākumā, kad tika uzbūvētas daudzas ēkas, padarot apkaimi par prestižu dzīvojamo rajonu – arī mūsdienās Klusais centrs pazīstama kā respektabla, droša vieta gan jaunām ģimenēm, gan aktīviem profesionāļiem. Tajā atrodami gan parki, kur izskraidīties jaunākajiem iedzīvotājiem, gan aktīvas sabiedriskās un profesionālās dzīves iespējas tiem, kam svarīgi būt notikumu epicentrā. Ne velti tieši šajā lokācijā atrodas Rīgas populārākās brokastu vietas, pieprasītākie restorāni un stilīgākie pilsētas bāri.

Fjordu iedzīvotāji varēs baudīt tādas priekšrocības kā liftu, balkonu katram dzīvoklim, personīgo autostāvvietu un slēdzamu mantu glabātuvi, kā arī labiekārtotu un apzaļumotu mājas teritoriju, tostarp ar vairākiem rotaļlaukumiem un aktīvās atpūtas zonām visiem vecumiem, āra sporta laukumu un pat piknika zonu ar koplietošanas grilu. Saimniekojot ekoloģiski un ilgtspējīgi, mājās ierīkota zemgrīdas apkures sistēma, ļaujot atbrīvot radiatoru aizņemto vietu, turklāt arī vannasistabā varēsiet vienmēr uzturēt sev patīkamu temperatūru ar individuālas elektriskās grīdas apsildes sistēmas palīdzību. Ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kas sniegs svaiga gaisa priekšrocības 24 stundas diennaktī, projekta otrajā kārtā būs īpaši ērta – ventilācijas iekārta tiks ierīkota katrā dzīvoklī un to būs iespējams regulēt individuāli, atbilstoši savām vēlmēm un sajūtām.

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  “Fjordi” atrodas Ganību dambja sākumā – pilsētas centra daļā starp Daugavu, Kluso centru un “New Hanza City”, un ir vien 25 minūšu pastaigas attālumā no pilsētas aktīvā centra. Uz “Fjordiem” ērti varēsiet nokļūt ar sabiedrisko transportu – netālu no projekta atrodas 5. tramvaja, 19. trolejbusa un 2. maršruta autobusa pieturas. Savukārt brauciens ar divriteni līdz Brīvības piemineklim aizņems vien 15 minūtes. 

 • Sports un atpūta

  Daudzfunkcionālie pasākumu, sporta un kultūras centri ‘’Arēna Rīga’’ un ‘’Elektrum Olimpiskais Centrs’’ ejot kājām būs vien 25 minūšu attālumā. Tuvumā esošais Mežaparks ir sasniedzams 15 minūšu brauciena attālumā. Līdz tuvākajai pludmalei Vecāķos ir nieka 30 minūšu brauciens ar auto. Restorānu un naktsdzīvēs tīkotājiem Andrejosta ir 7 minūšu attālumā.

 • Skolas un bērnudārzi

  Tieši blakus, drošu 3 minūšu pastaigas attālumā no “Fjordiem” atrodas Rīgas Kultūras vidusskola, savukārt nepilnu 10 minūšu brauciena attālumā no mājām atrodas virkne dažādu prestižu skolu kā, piemēram, Rīgas Hanzas vidusskola, Rīgas vācu skola, Rīgas 10. vidusskola, kā arī Rīgas 49. vidusskola un Rīgas Franču licejs.

 • Iepirkšanās

  Veselīga dzīvesveida piekritēji novērtēs plašo eko veikalu daudzveidību “Fjordu” tuvumā, jo "Biotēka", "Lauku bauda", "Eko šmeko" un "Rāmkalni" atrodas vien pastaigas attālumā. Ikdienas pārtikas un sadzīves preču pirkumiem ērts būs 5 minūšu gājiena attālumā esošais Pulkveža Brieža “Rimi” lielveikals. Kā arī 6 minūšu brauciena attālumā “Maxima XXX” veikals Grostonas ielā.

Dzīvokļi