Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku

Maini vecu pret jaunu

Mājas – tās nav tikai telpas, kur pārnakšņojam vai gatavojam maltīti. Tā ir vieta, kur, galvenokārt, vēlamies justies ērti un droši. Ja sapņo par mūsdienīgu, funkcionālu un energoefektīvu dzīvokli jaunajā projektā un Tev jau ir īpašums, kopā ar mūsu finanšu partneri "Swedbank" piedāvājam iespēju veikt mājokļu maiņu. Mēs sniegsim nepieciešamās konsultācijas, segsim daļu dokumentu un ar pārējiem pakalpojumiem saistītās izmaksas (izņemot nodevas un notāra pakalpojumus).

Maini automašīnām pilnu pagalmu pret apzaļumotu parku ar bērnu laukumiņiem

Bonava

Bezmaksas dokumentu noformēšana (izņemot nodevas un notāra pakalpojumus), nekustamā īpašuma novērtēšana un esošā īpašuma pārdošana

Ievērojami zemāki komunālie maksājumi jaunā, energoefektīvā mājoklī

Tavs īpašums - "divi vienā" - segums jaunā mājokļa daļējai vai pilnai finansēšanai un pagaidu dzīvesvieta

Saprotami, bez slēptām izmaksām - pārdod un nopērc mājokli, veicot dažus vienkāršus soļus

Būvniecības stadijā esošs mājoklis par iespējami zemāko cenu

Tīra, sakopta, droša vide attīstītās apkaimēs, kaimiņi, ar kuriem esi uz "viena viļņa"

Atrodi savu jauno mājvietu:

Maini īgno kaimiņu tanti pret jauniem draugiem

BONAVA

Kā par dzīvokļa komunālajiem pakalpojumiem un mājokli kopumā maksāt mazāk, bet dzīvot labāk, un vai tas vispār ir iespējams?

Atbildi uz šo un citiem jautājumiem meklē namu apsaimniekotāja “Selectum Home”, “Swedbank” un “Bonava Latvija” ekspertu sarunā "Kā maksāt par komunālajiem mazāk un dzīvot labāk?"

Tas ir "Bonava Latvija" un "Swedbank" kopīgi izstrādāts piedāvājums esošā īpašuma maiņai pret energoefektīvu dzīvokli jaunajā projektā.

Īpašuma atbilstību pakalpojuma izmantošanai noteiks "Swedbank" pēc Jūsu esošā īpašuma novērtēšanas.

Pagaidām mājokļu maiņas pakalpojums pieejams īpašumiem Rīgā un Pierīgā. Ja īpašums atrodas citviet Latvijā, aizdevuma noformēšanai būs nepieciešams nekustamā īpašuma vērtējums, izmaksas par to sedz klients, kā arī brokera pakalpojums šī īpašuma pārdošanai netiek apmaksāts.

Jaunajā mājoklī būs iespējams ievākties pēc tā būvniecības pabeigšanas, vai, ja mājoklis ir pabeigts, ievākšanās iespējama uzreiz.

Šo pakalpojumu piedāvājam tikai sadarbībā ar "Swedbank".

"Bonava Latvija" piedāvātais nekustamā īpašuma aģents veiks Jūsu esošā mājokļa pārdošanu, vienojoties ar Jums par darījuma vēlamo izpildes laiku. 

Mutiskā rezervācija ir spēkā piecas darba dienas. Šajā laikā "Swedbank" novērtēs Jūsu esošā īpašuma novērtēšanu un sniegs atbildi par atbilstību mājokļa maiņas pakalpojumam.

Pieteikties pakalpojumam "Maini vecu pret jaunu" iespējams, sazinoties ar "Bonava Latvija" pārdošanas speciālistiem e-pastā, telefoniski vai pievienojot dzīvokli savām interesēm Bonava.lv. Mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā.

Jā, pakalpojums ir pieejams arī klientiem ar esošām kredītsaistībām.

Kā tas darbojas?

1

Izvēlies dzīvokli "Bonava" projektā, veic mutisko rezervāciju

2

Aizpildi pieteikumu mājokļu maiņai "Swedbank" internetbankā, ievadot kodu BONAVAMAINA vai nosauc to konsultācijas laikā. Bonava segs mājokļa novērtēšanas un dokumentu noformēšanas izmaksas​

3

Paraksti jaunā mājokļa rezervācijas līgumu ar “Bonava” (esošais īpašums var kalpot kā ķīla un pirmā iemaksa)​

4

Aizņēmumu starpību (ja tāda ir) pārformē uz jauno īpašumu; banka segs noformēšanas izmaksas​

5

Dzīvo esošajā īpašumā, līdz jaunais ir gatavs

6

Izvēlies kādu no “Bonava” piedāvātajiem nekustamo īpašumu aģentiem, kas pārdos Tavu esošo mājokli. Visas ar pārdošanu saistītās izmaksas segs Bonava