Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Nodots ekspluatācijā

Prūšu iela 1E, pirmā māja

Pilsētas elpa vēsturiskā daudzveidībā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
92 000 -
153 000 EUR
Platība:
43,1 - 69,9 m²
Istabas:
2 - 3
Dzīvokļu nodošana: :
Šobrīd pieejams

Būvniecības statuss

Māja ir nodota ekspluatācijā. Atstājiet kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies par dzīvokļu apskati.

Īpašais piedāvājums

Maini vecu pret jaunu

Apraksts

Pilsētas elpa vēsturiskā daudzveidībā

Blūmendāles mājas ir topošais jaunais projekts, ko nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija realizē vienā no šobrīd dzīvošanai pieprasītākajām Rīgas apkaimēm – Ķengaragā.

Daugavas zaļais krasts ar skaisto promenādi, parki, veikali, sabiedriskais transports, bērnudārzi, skolas un dažāda veida aktivitātes jebkurai gaumei – Ķengarags piedāvā daudzveidību ikvienam tā iedzīvotājam. Šo apkaimi par savu mājvietu izvēlas tie, kam svarīga attīstīta infrastruktūra un iespēja visu nepieciešamo atrast netālu, vienlaikus mītot dabas tuvumā un spējot ātri, ērti un ar sev piemērotāko transporta veidu nokļūt ārpus galvaspilsētas vai tās centrā.

Par mājvietuBonava projektā Blūmendāles mājas, Prūšu ielā 1E, pašā Ķengaraga sirdī, taps četras piecstāvu ēkas ar 58 dzīvokļiem katrā – kopumā pēc projekta pabeigšanas tajā jaunas mājas varēs rast vismaz 232 iedzīvotāji, sākot dzīvi modernā un ilgtspējīgā 2 līdz 4 istabu dzīvoklī.

Pirmās mājas būvniecību esam uzsākuši 2022. gada vasarā, un tā būs gatava 2023. gada septembrī. Otrās kārtas dzīvokļu pārdošanu un būvniecību plānojam uzsākt 2023. gada otrajā pusē.

Projekta Blūmendāles mājas dzīvokļu īpašnieki varēs izmantot cenā iekļautas, slēdzamas personīgās noliktavas priekšrocības, kā arī baudīt skaistus mirkļus uz personīgā balkona. Savukārt labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atradīsies ne vien patīkami plašas zaļās zonas, bet arī rotaļu laukumi mazākajiem māju iemītniekiem un vingrošanas stacijas aktīvai atpūtai pieaugušajiem. Projektā paredzētas arī slēgtas velonovietnes un īpaši aprīkota koplietošanas darba telpa tiem, kam tuva divriteņu kultūra vai, piemēram, nepieciešams nomazgāt sunim ķepas pēc pastaigas.

Projektā īpaši padomāts par ilgtspēju – katram dzīvoklim būs individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, savukārt daļu no autostāvvietām (var iegādāties papildus) aprīkosim ar elektroauto uzlādes stacijai nepieciešamo infrastruktūru. Tāpat projekta ēku jumtus papildinās arī saules paneļi, kas, ražojot zaļo enerģiju, palīdzēs samazināt iedzīvotāju elektroenerģijas izmaksas.

Sazinieties ar Bonava Latvija pārdošanas speciālistiem, lai uzzinātu vairāk par projekta attīstību un dzīvokļa iegādi.

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Kas ir Blūmendāles mājas?

Blūmendāles mājas ir nekustamā īpašuma attīstītāja Bonava Latvija topošais jaunais projekts Ķengaragā, Prūšu ielā 1E. Projektā taps četras piecstāvu mājas ar 58 dzīvokļiem katrā no ēkām.

2. Kad plānota projekta Blūmendāles mājas celtniecība?

Pirmās mājas būvniecību esam uzsākuši 2022. gada vasarā, un tā būs gatava 2023. gada septembrī. Otrās kārtas dzīvokļu pārdošanu un būvniecību plānojam uzsākt 2023. gada otrajā pusē.

3. Kādi dzīvokļi un ērtības būs pieejamas Blūmendāles māju apkaimē?

Blūmendāles mājās ir paredzēti 2 līdz 4 istabu dzīvokļi dažādās platībās. Dzīvokļu īpašniekiem būs privātas slēdzamas personīgās noliktavas, personīgie balkoni, plašas zaļās zonas, bērnu rotaļu laukumi, slēdzamas velonovietnes un citas ērtības. Papildus varēs iegādāties autostāvvietu pie mājas.

Projekta priekšrocības

A energoefektivitātes klase - tagad pieejams aizdevums ar likmi no 0% (+Euribor)

Individuāla ventilācija ar rekuperāciju

Individuāla slēdzama noliktava iekļauta cenā

Slēgta velosipēdu novietne

Aprīkota koplietošanas darba telpa - darbnīca

Attēli

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Papildus populārajam 15. trolejbusa maršrutam un ērtajām 7. un 3. tramvaja līnijām, ātru nokļūšanu centrā nodrošina arī vairāki autobusu un vilciena maršruti (ar vilcienu ērti un ātri iespējams nokļūt arī ārpus Rīgas). Ar auto pilsētas centrs ir sasniedzams vien nieka 15 minūtēs. Ērtu nokļūšanu gan citos Daugavas labā krasta mikrorajonos, gan Pārdaugavā nodrošina Dienvidu tilts.

 • Skolas un bērnudārzi

  Ģimenes ar bērniem var būt drošas - jaunās mājvietas tuvumā atradīsies izglītības iestāde jebkuram vecumam. Ķengarags piedāvā iespēju izvēlēties no teju 20 gan latviešu, gan mazākumtautību bērnudārziem un skolām Prūšu ielas tuvākajā apkaimē.

 • Iepirkšanās

  Desmit minūšu gājiena attālumā visu ikdienai nepieciešamo piedāvā veikali "Rimi", "Maxima" un "Beta", savukārt mazāk nekā divdesmit minūtēs būs iespēja nokļūt tirdzniecības centrā "Akropole Rīga", ja rodas vajadzība pēc kāda lielāka pirkuma. Prūšu ielas tuvumā pieejams plašs tirdzniecības vietu klāsts - turpat netālu atradīsiet gan ziedu, gan elektronikas, gan bērnu preču veikalus, kā arī vairākas aptiekas.

 • Atpūta un sports

  Nesteidzīgā solī 10 minūšu laikā iespējams nokļūt nesen izbūvētajā, labiekārtotajā Ķengaraga promenādē, kur sev saistošu nodarbi atradīs kā bērni, tā vecāki. Atklājiet sev jaunas aizraušanās – putnu vērošanu no skatu torņa Daugavas krastā, riteņbraukšanu vai skrituļslidošanu pa labiekārtoto promenādi. Tāpat tuvumā atrodas vairāki sporta klubi un boulinga halle.