Labākai lietotāja pieredzei lūdzam izmantot kādu citu interneta pārlūku
Dāvanā 6000 EUR no IKEA un Samsung
Nodots ekspluatācijā

Dreilinga mājas Trend, Mazā Robežu 3

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Mājas tips:
Daudzdzīvokļu
Cena:
125 000 -
142 000 EUR
Platība:
55,5 - 64,4 m²
Istabas:
3
Dzīvokļu nodošana:
Pieejams uzreiz

Īpašais piedāvājums

Dāvana 6000 EUR dzīvokļa iekārtošanai

Jaunums - iegādājieties pabeigtu dzīvokli Bonava projektos no 2. aprīļa līdz 20. jūnijam un iegūstiet 3000 EUR dāvanu karti no IKEA + 3000 EUR dāvanu karti no Samsung veikala jaunā mājokļa iekārtošanai!

Individuālās mājokļu apskates

Aicinām Jūs klātienē apmeklēt dzīvokļus projekta "Dreilinga mājas" jaunākajā ēkā Mazajā Robežu ielā 3.

Lai vienotos par sev ērtāko apskates dienu un laiku, aicinām sazināties ar mūsu pārdošanas speciālistu, zvanot 25587264 (Kristīna) vai 27884222 (Mareks).

Apraksts

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

Dreiliņi atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas apkaimēm, kā arī Ropažu novada administratīvo teritoriju. Šī Rīgas daļa uzskatāma par ļoti perspektīvu apkaimi, kurā attīstīt mierpilnu dzīves ritmu, jo tā atrodas īpaši izdevīgā vietā, sniedzot brīnišķīgu iespēju nezaudēt saikni ar pilsētas centrā notiekošo un vienlaikus esot nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudot visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzmas ir par daudz, bet no aprites izkrist negribas.

Par mājvietu

Perspektīvajā Dreiliņu apkaimē top vērienīgs dzīvojamo māju ciemats, kurā plašam cilvēku lokam pieejami mūsdienīgi, pārdomāti dzīvokļi – Mazā Robežu iela 3 ir četrpadsmitā no paredzētajām sešpadsmit mājām, kas aizsāk projekta nākamo kārtu, pavisam netālu no t/c "Sāga" un "Ikea".

Trend tipa māju ar divām kāpņutelpām veido funkcionāli, ērta plānojuma dzīvokļi ar 2, 3 vai 4 istabām, turklāt gandrīz visiem 1. stāva dzīvokļiem izveidotas terases ar zaļo zonu vai balkoni 3,6 m2 platībā (augstākos stāvos). Tāpat iedzīvotājiem pieejamas individuālas noliktavas ēkas pagrabstāvā visa nepieciešamā glabāšanai.

Mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Bērnu ērtībām pieejami vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, savukārt vecāki varēs baudīt vakara pastaigas vai skrējienu pa gājēju celiņu, kas vijas gar upīti un caur mājām visa projekta garumā.

Ēka Mazajā Robežu ielā 3 ir pabeigta, nodota ekspluatācijā, gatavie dzīvokļi ir pieejami apskatei un iegādei.

Attēli

Finansējums mājokļa iegādei

Par apkaimi

 • Kā nokļūt

  Dreiliņi atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Turklāt jaunā mājvieta ir ērti novietota attiecībā pret sabiedriskā transporta plūsmu, kas nodrošina ērtu satiksmi ar galvaspilsētu. Lai dotos uz pilsētas centru un atpakaļ uz mājām, visērtāk ir izmantot 51. autobusu (pietura "Dreiliņu pasts"), 6. un 34. autobusu (pietura "Kaivas iela"), kā arī 52. autobusu (pietura "Rembates iela").

 • Kur paēst

  Noteikti atsvaidziniet atmiņā populārās Dreiliņu picērijas "Jānītis" picas, kuras jau pārdesmit gadus zina gandrīz visi rīdzinieki. Ārēji vienkāršo picēriju atradīsiet, ja no Lubānas apļa pabrauksiet pāris simtus metrus Ērgļu virzienā. Savukārt ēdienus no dažādām pasaules virtuvēm varēsiet nobaudīt turpat, blakus esošajā tirdzniecības centrā "Sāga".

 • Atpūta un sports

  Dreiliņu tuvumā esošā Ulbrokas vidusskola piedāvā izmantot modernu sporta zāli un peldbaseinu jebkuram interesentam. Savukārt Pļavniekos un Purvciemā atrodami vairāki moderni sporta klubi un vingrošanas zāles. Neparastāku sportisko izklaidi kopā ar ģimeni vai draugiem piedāvā Kērlinga halle, Ātruma cilts Kartinga halle un Kalnā kāpēju sporta centrs Juglā, kā arī slēpošanas kalns un trase "Ušakova kepka".

 • Skolas un bērnudārzi

  Izglītības iespējas projekta tuvumā ir plašas. Stopiņos atrodas privātais bērnu dārzs "Karlsons", kā arī pašvaldības bērnu dārzi “Dzilniņa” un Latvijā lielākais bērnu dārzs "Pienenīte", savukārt blakus esošajā t/c "Sāga" darbojas privātā pirmsskola "CreaKids". Tuvākās skolas ir Mežciema pamatskola, Pļavnieku ģimnāzija, Rīgas 92. vidusskola un Rīgas 89. vidusskola.

Dzīvokļi